6 Moduri neobișnuite de a-ți cere scuze și de a face

Certurile și neînțelegerile nu sunt neobișnuite în viața noastră. Și asta este normal. Principalul lucru este că numărul de certuri coincide întotdeauna cu numărul de reconcilieri.

Dar se întâmplă ca partenerul să fi fost ofensat în mod deosebit. Nu te ajuta, nici bomboane, nici flori, nici cadouri. Singura cale de ieșire este să caute ceva original, astfel încât persoana jignită să fie surprinsă, admirată și - uitată, jignită. Vom sugera câteva modalități neobișnuite de a ne cere scuze. (De obicei, bărbații își cer scuze pentru femei, deci următoarele sfaturi sunt de fapt pentru bărbați, dar nu exclusiv pentru ei).







Puteți veni cu sute de moduri neobișnuite - de mărimea talentului sau a pungii tale. Dacă ambele nu sunt foarte bune, puteți face următoarele.

Dă un buchet cu o mie de scuze

Ei bine, cu o mie - noi, desigur, am fost excitați. Dar cincizeci pot veni. Deci, cumpara un buchet mare și luxuriantă și atașat la fiecare floare câteva note mici melc răsucite - cu cuvintele „Îmi pare rău“, „a fost greșit“, „corectat“, „Cum pot ispăși“, „Execution sau mila“, " esti singurul "si asa mai departe. Acest lucru ar face ca fata să râdă și să se miște - și inima ei se topeste.

Scrieți o imagine cu ulei







Dacă talentele tale nu sunt suficiente, poți folosi serviciile din afară: pentru a atrage rude, prieteni, buffooni invitați etc. inscripția Banal pe trotuar, „Te iubesc“ par încă foarte emoționant - dar cele mai multe altele, decât să se concentreze obiect. Vino la asta cu o fantezie - ca un automobilist amator din Tambov. El a atras toate familiarizați cu mașinile, pentru a construi de la ei (masina, desigur) o inscripție mare „rău“, că ar fi văzut de la fereastra apartamentului de prietena lui.

Pentru a da o murală

Dacă există un surd și nu încă pictat perete de casă în fața ferestrei ei, aveți o șansă să mergeți în istorie. Nu toți suntem artiști giganți, deci este mai ușor să contactăm oameni care pot desena pe pereți picturi frumoase. Grăbește - numărul de astfel de "pânze" curate în orașe scade rapid.

Aranjați flash mob

Nu ai sute de ruble, dar ai o sută de prieteni. În acest caz, această regulă funcționează 100%. Sarcina ta este să-ți atragi prietena (sau prietenul - etajul de aici nu contează) pentru o plimbare sub pretextul "dă-mi o șansă să mă pocăiesc". Restul - cazul participanților la o mulțime flash, tema căreia poate fi orice. Principalul lucru nu este să-ți sperie un partener care nu-i place.

Înregistrați / redați melodia

Prindeți Pokemon pentru ea

Mai bine decât cel mai frumos este Pikachu. Și aduceți-o pe farfurie - mai exact, pe un monitor mobil - la picioarele unei frumoase doamne.

În cazurile extreme, rămân cele mai demonstrate metode de "scuze" - daruri scumpe, neoriginalitatea este compensată de eficiență. Suntem cu toții diferiți - și acceptăm de asemenea scuze în moduri diferite. Încearcă - și noroc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: