35 Recenzii despre energia chimică la adresa cartierului Khimki, prospectul jubiliar, 77

Proprietarul, fratele soției sale, Strelchenko Bragin, a demolat în mod intenționat întreprinderea municipală Khimki. Am fost acolo o dată, este clar că salvarea pe tot. Vorbesc nepoliticos și, stând pe astfel de cursuri, nu pot angaja un dispecer al secretarului pentru a răspunde la apeluri. În general, o rușine.







Am sunat de câteva zile la rând, nu a sunat, doar switch-uri robot pentru operator, care mereu, mereu ocupat, suna înapoi mai târziu. Nu e muncă, este doar un zid gol. Cineva se va ocupa de această mizerie în Energosbyt? Crede-mă, după o asemenea atitudine față de clienți, nu vreau să plătesc acestei organizații.

Când mergeau de la Khimenergosbyt la Mosenergosbyt, nu erau informați că plățile ar trebui făcute într-un mod nou. De asemenea, nu ne-au anunțat despre tranziție. În consecință, noi, plătitorii, am plătit în vechiul mod. Ca urmare, banii au mers la Khimenergosbyt. Și aceiași bani sunt ceruți din nou de noi de Mosenergosbyt. Adică, nimeni nu ia transferat automat, nu s-au întors nicăieri. În același timp, biroul lui Khimenergosbyt nu funcționează și Mosenergo nu poate fi ajutat. Aceasta este doar întrebarea care apare. Mergem, plătim în mod regulat, dar în cele din urmă este datoria noastră. De ce? La urma urmei. Data viitoare ›







Locuiesc în Moscova și dețin un apartament în Podrazkovo. În mod constant pentru a merge la Khimki cu scopul de a plăti de servicii municipale nu am nici o oportunitate, prin urmare, am face toate plățile pe Internet. Când plătiți pentru un apartament și pentru probleme de gaz nu apar niciodată. Și nu pot plăti pentru energie electrică mai mult de un an. Încasările nu trimit, sunt trimise numai amenințări sub formă de atracție pentru neplată. Dar mă bucur să plătesc, dar cum? Cu excepția Internetului, nu am altă opțiune. Și treceți și aflați detaliile și mărimea. Data viitoare ›

Este imposibil să sunați, câteva zile pe zi timp de câteva ore pe zi, nimeni nu recepționează receptorul. Am incercat sa ma inregistrez pe site si sa incep un birou privat, asa ca nici nu pot explica in mod normal cum si ce sa fac. În general, în această țară este mai bine ca tot drumul de modă veche, adică. Pentru a. Mai rău „zadolbali“, ci mai degrabă nu se poate, și nu doresc.

Nu există nici o modalitate de a trece prin. Vreau să plătesc nu răspunde. Robotul telefonic nu este foarte informativ. Efectuați un robot telefonic normal! Cât de mult puteți lucra în acest fel. Apreciați-mi și timpul!

Trimiteți o parolă pentru cabinetul dvs. personal, în loc să trimiteți chitanțe false. Nu am datorii și alți indicatori ai contorului.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: