30 de consilii Shaman care trebuie să fie observate - țara mamei

30 de consilii Shaman care trebuie să fie observate - țara mamei
jurnalul meu drag si prietenii mei, abonații sunt în mod constant încearcă să încarce creier prin citirea sau altceva, cu excepția ASU-ASU nu se poate spune mai mult, deoarece aceste două decrete și-au făcut simțit rupt în creier solicită lectură cursuri de yoga ale corpului de alimente și vreau doar să se doarmă. Citirea în ziua următoare beleberden a venit peste 30 de consilii și șamanul semnele pe care trebuie să observați la sfatul asta. Se pare că nici unul nu a fost atât de deștept, am fost mult timp aprobate pentru el însuși aceste semne și să încerce să trăiască menținerea lor, în special penultimul paragraf am arătat soțul ei - „Ei bine, vezi tu, chiar șamanii vechi sunt de acord cu mine, bine eu nu pot salva mai ales pe produse, astfel încât mama mea a învățat Ei bine, aceasta este opinia mea personală la tine la toată lumea.) Îmi place toate și.







* Atunci când mergi pe stradă și a vedea un stilou culcat pe pământ, ridica-l în sus și să le aducă acasă, puteți pune într-un vas, închide sau chiar doar a pus pe raft. Acesta este un amulet puternic, dat de cer. Observați astfel de semne ale Spiritelor.

* Colectați pietre din râuri. Ei posedă o mare putere și energie. (Copiii astfel încât să antreneze o grămadă de pietre în special de la mare, fiul cel mai mare, astfel face sabiratel okaschalsya pe care l-am poloainu la margine, dar își aduce aminte fiecare și a trebuit să dea o tavă de sticlă frumos pe care a pus pietrele, ei bine, privesc spre el care ar lua pentru runes)

* Încearcă să-i ajuți pe alții prin toate mijloacele. Dacă nu puteți aduce bucurie, atunci cel puțin nu vă faceți rău.

* Dificultățile sunt formalități! Dificultăți serioase sunt grave, dar oficial. Există un cer, este uneori în spatele noriilor, dar merită efortul (de exemplu, să luați un avion) ​​și deasupra acestor nori veți vedea tot cerul albastru. Pace tuturor!

* Pentru a vă apropia de un vis, uneori este suficient să faceți cel puțin un pas. Nu vă fie teamă de dificultăți, ele sunt și vor fi întotdeauna. Drum alb spre tine în toate eforturile tale!

* Cel puțin o oră pe zi, să plătească tăcerea ... Este ai nevoie la fel de bine ca și de comunicare. (Oh, cât de bine nu este suficient, mai ales atunci când copiii umplut casa, și este fericirea. O baie de salvare bine, cel puțin 10 minute. Dar ei sunt meu ).

Abilitatea de a iubi este cea mai înaltă aptitudine pe care o ai pe pământ. Fiți în stare să iubiți pe toată lumea, chiar pe vrăjmașii voștri!

* Nu aruncați gunoi în iazuri. Nu. Spiritul apei poate fi foarte supărat. Pentru a convinge Spiritul apei, puteți arunca în apă apă, pâine, lapte, monede.

* De obicei numim timpul trecut de aur, zile de aur. Aceasta este o greșeală. Este foarte important să înțelegeți că fiecare moment viitoare din viața voastră este exact timpul de aur.

* Dacă aveți un scop de a schimba lumea, mai întâi schimbați-vă. Învață să ai energia bucuriei și a energiei iubirii. Acestea sunt principalele momente și experiențe ale unei persoane. Zâmbetul, râsul și bucuria au o putere extraordinară. Când veți afla acest lucru, veți descoperi "dragostea" pentru voi înșivă.

* Există o astfel de vorbă foarte bună: "Mâna dătătorului nu se diminuează", spune întotdeauna când slujiți. Dacă este posibil, încercați să dați bani celor săraci și nevoiași. Indiferent care este suma, procesul în sine este important.

Viața e un timp scurt. Nu-l pierdeți din cauza abuzului și a lacrimilor, a limbajului greșit și a alcoolului! Poți să faci bine, să dai naștere copiilor, să te relaxezi și să faci multe alte lucruri plăcute!







* Dacă iubitul tău te-a înfuriat, dacă nu ești de vină - să-l îmbrățișezi și să-l ții strâns, se calmează. Ei bine, am ușor. Subiectul este închis, iar zâmbetele zbucioare sunt sărutând aerul.

* Dacă vă simțiți rău și vă simțiți letargic, doar cântă ... Cântați orice doriți din inimă. Uneori dorește și să vorbească ...

* Nu există o religie și o credință perfectă, nu există nici un rău din ele, Dumnezeu este unul. Rugați-vă la oricine doriți, dar amintiți-vă poruncile foarte importante: trăiți prin conștiință, respectați strămoșii, dragostea.
Amintiți-vă mereu: nu există cea mai credincioasă religie, nu există cea mai corectă credință, preoții cei mai inteligenți ai anumitor culte. Dumnezeu este unul. Dumnezeu este vârful muntelui, iar diferite religii și religii sunt abordări ale acestui vârf. Rugați-vă pe oricine doriți, dar știți: scopul principal nu este să nu aveți fără păcate, ci să ajungeți și să îl cunoașteți pe Dumnezeu.

* Dacă decideți să faceți ceva, atunci nu vă îndoiți de voi. Frica te face să te retragi de pe calea cea dreaptă, căci acesta este instrumentul principal al răului. Nu pierdeți speranța, dacă ceva nu a ieșit din prima oară. Fiecare victorie mică se apropie de Marea.

* Amintiți-vă un lucru foarte important în viață: toată lumea primește ceea ce merită. Nu lăsați problema în sufletul tău, în gândurile tale, atunci problema nu va ajunge la corpul tău.

Viața se poate întoarce la fața ta, poate alt loc, dar foarte puțini oameni înțeleg că tu însuți îl transformi. Toate gândurile rele față de ceilalți se îndreaptă spre tine. Toată invidia vi se adresează și în cele din urmă. Și de ce este necesar? Trăiți liniștit și măsurați ... Nu puteți invidia și da, nu este nevoie. Ei bine, acea persoană are o mașină mare, dar nu va avea o cană de pe această mașină ... Aurul este, în general, metal murdar, nu are nimic de invidiat. Zâmbiți mai des și veți fi, de asemenea, zâmbiți de trecătorii, cei apropiați și chiar de viața însăși.

* Vreți să fiți respectați, respectați alții. Pentru bine, răspundeți bine, răspundeți răului cu indiferență. Persoana care a provocat răul va suferi mai mult din faptul că nu i-ați acordat atenție.

* Nu beți alcool. Nu bea deloc. Alcoolul distruge corpul, mintea și sufletul. Nu beau o mulțime de ani, ei bine, pur și simplu nu vreau creierul meu nu poate tolera capul de alcool doare teribil. Daca esti un șaman, sau ezoterice, sau altcineva care se ocupă cu aceste lucruri, și să bea, aceasta înseamnă că va rula în curând din toate forțele, spiritele vă va fi pedepsit. Alcoolul ucide, nu face nimic prost. Pentru a se relaxa - există o baie, pentru a se distra - sunt piese muzicale, în scopul de a găsi un limbaj comun - există ceai, dar pentru a deveni intim familiari cu o femeie - este, în cele din urmă, bomboane ...

* Nu regreți nimic, este de prisos. Tot ce se întâmplă se întâmplă prin voința Spiritelor și totul spre bine.

* Pietre care arată ca animale, fără ritual, nu pot fi luate, altfel se poate chema dezastru.
Dacă găsiți o astfel de piatră și doriți să o luați cu dvs., contactați-l pe stăpânul spiritual al locului cu o cerere de a lua o piatră și de a-i oferi o ofertă. Apoi, acoperiți piatra de pe pământ cu o cârpă albă și luați-o.

* Ascultând muzică bună, vă clarificați energia negativă acumulată pe parcursul zilei. Muzica este un fel de meditație care vă poate aduce la viață și armonie cu voi înșivă.
* Pentru a respira mai bine, pentru a nu-ți presa inima, știi cum să plângi ...

* Când o femeie cumpără mâncare, ea cumpără viitoarele zile de fericire pentru familia ei. Fiecare legumă proaspătă, frumoasă, plină și plăcut mirositoare este o zi de viață fericită și liniștită în această familie. Omul, la rândul său, trebuie să-i ofere femeii bani pentru a putea alege produsele de cea mai bună calitate. O familie care salvează pe alimente devine săracă și nefericită, deoarece economisirea pe produse economisește pe fericirea propriilor rude.

* Dacă simțiți că nu sunteți bine și sunteți deranjați de ceva, începeți să efectuați mișcări netede cu corpul dumneavoastră sub forma unui dans. Veți întoarce energia pe vechiul canal și veți curăți mintea suferinței.

Cel puțin o oră pe zi, plătesc tăcere ... oh, așa cum uneori chiar oooochen vrea tiiiiishiyiny.

Vreți să fiți respectați, respectați de ceilalți. Pentru bine, răspundeți bine, răspundeți răului cu indiferență. Persoana care a provocat răul va suferi mai mult din faptul că nu i-ați acordat atenție. ceva de genul am făcut-o, abia acum începe cumva ofensat de răul, dar încerc meu cel mai bun pentru a eradica.

Nu regretați niciodată nimic, dar, de îndată ce am un fel de milă, încerc să o eradic din toată puterea mea.

Pentru a respira mai bine, pentru a nu-ți presa inima, știi cum să plângi ...
și cu asta am probleme

Dacă simțiți că nu sunteți bine și sunteți îngrijorați de ceva, începeți să efectuați mișcări netede cu corpul dumneavoastră sub forma unui dans. Veți întoarce energia pe vechiul canal și veți curăți mintea suferinței. este greu pentru mine să o fac.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: