25 săptămâni de sarcină, copilul este slab și rareori împins, forumul

3, bine, vă dau un astfel scris! Fata, am, de asemenea 25 de săptămâni, 2 zile nu simt, soțul meu și am avut o cădere afară, un pic nebun să nu soshla.No fiu sincer, eu sunt de așteptare pentru băiat, și cred că, genetic, nu mici, 163 m-am și soțul meu vysokiy.U Tum rezhim.On se trezeste in jurul 8.30,11,16,20, și-a dat Papa după 23 de ore și apoi mă torturează poltora.Vy se întindă pe spate, vorbesc cu nim.Vy mai mult pur și simplu, pur și simplu nu zamechaete.Esli pe Uzi toate bune, nu vă faceți griji! la urma urmei, dacă era ceva în neregulă în dezvoltarea, veți fi sigur că sunt informați! așteptați câteva săptămâni, doresc mult noroc pentru tine și ai un copil!







Vă mulțumesc tuturor pentru răspunsurile dvs.! Am doar placenta atașată de peretele din față al uterului, poate, așadar, să mă simt mai puțin, dar nu sunt completă, deci nu o puteți scrie. Noaptea trecută, apropo, m-am mutat bine - m-am liniștit. Și tocmai la doctor, așa că a spus că tocmai stătea peste stomac, plutind, nu și-a întors capul. Și simt tremurul din partea mea, mai ales în stânga, rar în dreapta. Fetelor, și când copilul se întoarce?

Julia, cu prezentarea fătului, este de obicei determinată de 34 de săptămâni. Unii oameni pot chiar să se întoarcă după aceea. Dacă nu doriți să faceți acest lucru singur, atunci există exerciții speciale care promovează o lovitură de stat corectă. Și la 25 de săptămâni copilul minte așa cum îi place :) Și nici o problemă :)







Bucură-te! Pe măsură ce un copil împinge - este un indicator al temperamentului. Probabil va fi un copil liniștit, care este foarte important! să ai grijă de pacea lui! La mine primul a stat mai mult sau mai puțin tăcut - așa și a crescut. fiica - cum a inceput sa ma bata pe toata durerea - asa ca inca nu va reusi, iar cea tare sa dovedit a fi rapida.

3 - SUNTEM FOOT!

În general, am auzit. că dacă copilul este calm înăuntru, atunci este bine acolo și nu trebuie să vă faceți griji, dar dacă este foarte activ, atunci ceva nu este corect. Fiul meu sa stricat la sfârșitul sarcinii. care ma trezit noaptea sau nu am dormit deloc. Ca rezultat, HYPOXY a fost pus (lipsa de oxigen) si, in general, fiul meu este fidgety si hustler)))

Și avem 19 săptămâni. am dat lovitura si a ranit foarte mult de la 16 saptamani. Mai ales când eram foarte obosit (și totuși am fost liberi, dar toți aceiași blugi). Ieri am cumpărat pantaloni pentru femeile însărcinate - și copilul sa liniștit. Probabil probabil pentru el acum! Cred că nu e prea bine să dai prea multe lovituri. Acum începe să lupte, pentru că e timpul să dormim. Mult noroc tuturor, ascultă-ți copilul :)

Savurează un pui de băutură. Poate foamete de oxigen? Palpitația fătului

În cea mai asemănătoare situație - de ce a început să lovească un pic la 24 de săptămâni, pe uzi totul este bun, și a făcut sau făcut dopplera - este în regulă. Lovitură de la săptămâna a 18-a, am observat - la lovituri de lucru la picioare, chiar dacă foarte nervos, dar seara devin un câmp de luptă! Un lucru este ciudat - când tatăl își pune mîna - încetini imediat! Soțul râde - simte cine va fi atunci atacat preotul.

la 33: complet de acord cu tine!

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: