17 de ani, Justin Bieber avea un fiu

Text: Alexander Shatenstein

O nouă mumie - o fată de 20 de ani a lui Biber - Maria Yater va trebui să încerce să dovedească paternitatea unui adolescent cu părul dulce. Dar dificultățile ei nu o înspăimântă și ea sa adresat deja oficial instanței.







  • 17 de ani, Justin Bieber avea un fiu

Teenage parfum de la Justin Bieber promite să fie un hit

Maria a împărțit că imediat după concertul pe care-l urmărea, stând pe primul rând, garda de corp a stelei a venit la ea și a întrebat dacă ar vrea să meargă în culise. Desigur, fata a fost de acord. "A fost o atracție instantanee între noi, am început să ne sărutăm" - cu sinceritate demnă de Sarah Leal. spune victima. "Justin Bieber ma invitat să merg în zona închisă pentru a fi singur. Am fost de acord, și acolo mi-a spus că vrea să facă sex cu mine și asta e pentru el prima experiență sexuală. I-am cerut foarte mult lui Justin să prezinte prezervativul, dar el a refuzat, explicând că, deoarece acesta este pentru el prima dată, el vrea să simtă totul ", continuă ea. Și apoi există un alt detaliu picant - Maria admite că totul a fost foarte rapid și a durat aproximativ 30 de secunde. Cu toate acestea, se pare că a fost suficient să o facă însărcinată.







Ieri, cântăreața de 17 ani a reacționat la afirmațiile lui Mary pe Twitter: "Nu voi acorda atenție unor tot felul de bârfe și mă voi concentra asupra a ceea ce pot și a face. Judeca-ma pentru muzica mea! "Între timp, reprezentantul lui Justin într-un interviu cu Radar Online a declarat:" Nu am primit nicio sumă în instanță și ne pare foarte rău că cineva face astfel de declarații false, calomnioase și cu bună știință false. Nu vom lăsa așa și Justin va apăra! ".

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: