101 Întrebare despre solar, forum

Îmi place să fac plajă. Știu că este dăunător, etc. Dar în vara nu mă pot nega plăcerea (cu smântână, bineînțeles). Așa că - în latitudinile noastre obișnuite, și nu în sud, simt doar că mă încarc cu energie - pielea mai bună, bunăstarea, starea de spirit. Sunt doar multumit. Strămoșii noștri de-a lungul vremilor au umblat sub radiații solare și nimic, au trăit până în ziua de azi. În solar, a existat ONE timp în viața ta un curs pentru 10-12 vizite. Are o culoare galbenă dezgustătoare, pe moarte cu ozon, care este spălată la prima spălare și o grămadă de semne de naștere și pete roșii. Fu. Nu mai sunt bani. Soraya, incidental, a fost bună, lămpile - noi.







Solariul este mult mai util decât plajă la soare, deoarece pur și simplu nu face parte din spectrul nociv al radiației solare din solariu. Între soare în soare și în solariu aleg pe acesta din urmă. Toți prietenii cărora le place să tragă la soare suferă apoi de piele uscată, pistrui și altele asemenea. Și eu stau pe plajă într-un cort. Mai bine de 5 minute în solariu. Și arsuri solare egale și cu o piele tot bine. Principalul lucru nu este să salvați și să alegeți un solarium nou și o cremă decentă pentru solar. Asigurați-vă că purtați ochelari de soare și o pălărie (astfel încât părul să nu se stingă)







Husă este ceva de genul unei comprese

Și ce zici de moară? Dacă am destul de mult pe față și pe corp Pot să mă duc la solar?

Nu se recomandă moli pentru a face plajă, dar am una cunoscută, toți molii din fața solariilor fac un stick special cu un grad foarte ridicat de protecție și totul este bine. Ea spune că mânca acest stick pur și simplu a pus un punct pe piele, apoi după bronzare în acest loc cercul alb va rămâne (este ea care a verificat eficacitatea stick)

Aici, ca întotdeauna - argumentele pro și contra. De la profesioniști - de exemplu, efectul antidepresiv, în iarna gri și slushy. Cred că trebuie să cunoașteți măsura și să vă gândiți cu capul. Și apoi m-am gândit că un nou an a mers la solar, care ar fi o piele puțin aurită. Deci, solariul a fost nou și puternic, care este scris cu litere mari la intrarea în salon. Și administratorul mi-a spus imediat că 10 și chiar 8 minute pentru pielea mea echitabilă, destul de mult, și 6. Așteptând linia, 10 minute. Mătușa iese - roșu, când apa fiartă se aprinde. Eu o întreb - cât de mult te-ai sunat să fie așa. Și ea - bine, 17 minute (.) Îmi imaginez cum nu a putut mânca o săptămână pe o parte și NG a întâlnit-o pe toate în cârpe de peeling piele. oroare, cum nu poți să ai grijă de tine

foarte dăunătoare. din cauza patului de bronzat din fibroadenomul de sân a crescut, eliminat în primăvara anului trecut prin metoda de operare. în cei 22 de ani de atunci. Nu mai merg la solariu - e înfricoșător.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: