0 Alegerea făinii sau lanternă 9 vs elantra 3

donetfx a fost acum peste o lună

Igor Petrovici, 28 de ani
Am condus la Hyundai Elantra Double două.
Ekaterinburg, Rusia

În general, totul a început acum 3 săptămâni, când cel de-al 9-lea mă plictisit în cele din urmă, deși era temporar, dar până în primăvară nu am putut să o suport.






La alegerea inițial a căutat un Lancer sau Elku, ei îmi place cel mai mult, și pentru bani a fost posibil să se uite dispozitive nu de mult tocit. În absență, alegerea a fost înclinat în favoarea Lancer, pur și simplu prin faptul că Elka a fost deja, și a vrut să încerce o altă mașină. În favoarea Lancer a scăzut puternic că există un kituri de corp bine, foarte rece, dintre care unul este încă doar Evolution frumos pentru el. În Elki, toate modificările externe modeste, probabil, muluri vopsite în culoare, și pragurile ușilor mici și barele de protecție, pentru a numi un kit complet al corpului nu funcționează, și o astfel de asa mi-a plăcut, nu am găsit, dar poate și nu au nevoie standard este un aspect destul de frumos . Ei bine, era o reprezentare mică a ceea ce am vrut să văd în mașinile lor, și ce a făcut cu ea. Atunci partea tehnică.
Au răni pe ambele mașini, nu vor lista toate exact atunci când cumpără o mașină ar trebui să arate, nu doar zonele întreaga problemă, și, desigur, de a conduce vehicule înainte de a cumpăra de la stația, vom vedea ce strada în sine nu este observat cu exactitate.
3 săptămâni a fost găsit 2 Elki 1 Lance ... da, da, practic începe ca „Alllo ca mașină - Da toate cuplu nishtyak de gazde, prima matusa masina unchiului meu nu a fost bătut, nu a pictat, în cele din urmă nu poate vărsat, motor hodovka, în mod ideal, investiția nu are nevoie de care a vrut să plătească pentru 350, vă va da pentru 300 „bine, ai venit un pic pentru a găti un pic glosat de peste, și există o bucată de krehtyaschy fier, bătut, repictata, cu lacune Taz dzhekichanami și alte delicii de ardere.






Dar alegerea a fost, și de conducere pe 3 versiuni vii, am început să cred ce îmi place mai mult.
Elantra este mai confortabil atunci când conduceți peste denivelări, dar Lancer departe cea mai bună parte din meandrele în Elki aspect mai solid, de la Lancer sport au Elki set complet mai bogat, de la Lancer muzica buna ... care este, avantajele și dezavantajele lor dau împreună aproximativ 0, din principalele diferențe în favoarea pomului de Crăciun, acest lucru este mult mai ieftin în serviciu, mai mult zgomot și mai mult spațiu și, în cazul meu, pachet mai bogat. Dar proprietarul lancerului a hotărât să nu vândă, el a hotărât care sunt problemele sale și făina de alegere a dispărut de la sine, dar până atunci am fost deja înclinată în beneficiul copacului. Ceilalți purtători nu puteau da bani pentru acești bani, condiția excelentă pentru acele piese, iar rundele sunt în mare parte aproximativ 150 de mii. Rezultatul, Elka într-o stare foarte proaspătă, tfutfootfu, pentru a nu jinx =)

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

La mine la o alegere Lancer a fost, de asemenea, în candidați. Dar! Preaplinul era pe partea lui Elantra. Lancer prea mult (să devină familiar), sport doar în 2.0, piese de schimb în 1,5-2 ori mai scumpe.
Nu regret niciodată să iau Elantra, și mai mult - fericit. Sper că nici nu veți fi dezamăgit. Mult noroc!

Cele mai multe ori am fost în cabina (care este atât de deschis xA) și acolo îmi place, dar la Lanseria, după părerea mea, tabloul de bord este mare, și sentimentul că ceva, nu este suficient =) arată Elantra aspect mai armonios, Lancer același cu kit de caroserie I mai mult ca, fără el, de asemenea, un sentiment care lipseste ceva, iar kit-ul kit-ului Evo aproximativ 45 TR dinamica nu sunt da în special mod, din cauza greutății cred că, deși nu este un fapt, ci pentru confortul cel mai bun, dar sunt, de asemenea, bucuros că el a ales Elantra, mai ales pentru tot atât de mult să plătească cât mai puțin filate)

Logical gândiți. Bine facut.

A făcut alegerea potrivită!

Versiunea completă a site-ului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: