Posturile vacante și spitalul de lucru - în Magadan, căutare de locuri de muncă cu

Magadan Regional Children's Hospital (angajator direct) - Magadan

Taxe: Efectuează, măsuri de igienă, desemnate facilitate preventive, curative dietetician medicale. Monitorizează stocarea hranei pentru animale, calitatea alimentelor la.

Acum 3 zile de la naidu-rabotu.ru

Tehnician medical de laborator de la 25 000 P

Spitalul de Boli Infecțioase (angajator direct) - Magadan

Responsabilitatile postului: să efectueze macro- independente chimice și examinarea microscopică a materialului biologic din sânge, conținutul stomacului, lichidul cefalorahidian, studiu de lichide exudativa, helminți-ovoskopicheskoe.

Acum 1 săptămână cu naidu-rabotu.ru

Boli infecțioase medic 65 000 - 100 000 P

Spitalul de Boli Infecțioase - Magadan

Condiții Ziua sau după-amiaza zilei de lucru, cu două zile libere, primirea și administrarea pacienților cu patologie infecțioasă. Oficiul de cazare - un apartament bine întreținut, plata containerului și a drumului la trecerea la un loc de muncă, pachet social, plata unui drum de vacanță la fiecare doi ani.

Acum 3 zile de la superjob.ru

Asistență medicală de la 30 000 P

Spitalul de Copii - Magadan

Condiții Asistența secțiilor de patologie a nou-născuților, lucrează până în prezent. Ridicând 50 000 de ruble, o indemnizație unică în valoare de 2 salarii, un pachet social complet. Compensarea de angajare de locuințe, în viitor obtinerea unui apartament de birou. Certificat de cerințe ".

Asistent / anestezist / anestezist de la 30 000P