5 Recenzii de Mandarin Remark la владимир г, чайковского улица, 21

Înmulțit cu bani! Ei spun că sunt dentist, și numai pe cei care au absolvit școala medicală, pe tehnologie, nu există nimeni cu miere mai mare. educație! Pe dinți sănătoși arată - vorbiți că este necesar să ștergeți! Și apoi nu-mi asum responsabilitatea pentru mine! Pentru dumneavoastră, cred că este necesar să sculptați matrițe pentru proteze (conform educației dumneavoastră) și să distribuiți sfaturi "dăunătoare". Desigur, acum nu sunt mulți doctori buni, dar sunt doar fraierii care așteaptă chiar acolo!







Divorțul este complet, veți veni să vindecați dintele și sunt crescuți pentru salvarea întregii cavități orale! Până la punctul să spunem că vom întări aceste dinți, în timp ce alții vor fi îndepărtați, iar apoi vom pune pe cei artificiali, de ce aveți nevoie de dvs.? Este doar oroarea unor astfel de presupuși doctori.







Sunt doar încântat de Dr. Spitsyn, care lucrează la Clinica Dentară Mandarin. Am sigilat dinții. Sigiliul a fost pus în așa fel încât să nu fie vizibil deloc. Da, și nu interferează nicăieri. Pentru a fi sincer, ultima dată când o astfel de procedură a fost făcută acum 10 ani, așa că nu știu dacă materialele sunt acum asemenea, sau medicul este bun. Dar tot atâtea mulțumiri pentru confort și tratament. Calitatea bună a tratamentului și a atitudinii, are propriile sale camere cu raze X. Acum trec prin tratament în această clinică. Vreau să exprim. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: