5 CP din polifiat

oooooooooochen mult îmi place de mine pyatistupku, multe forumuri și discuții on-line clambered Fiat - Lada, și cel mai toată lumea a fost pentru Fiat, deoarece acestea au fost mai tenace, mai confortabil de utilizat. dintre dezavantajele a fost că acestea sunt unele dintre piese au fost foarte scumpe, dar vânzătorul mi-am cumpărat o cutie a avut posibilitatea, în cazul unei defecțiuni, a schimbat cu o taxă suplimentară de 200 USD pentru celălalt, și să dea garanții.






a cumparat) a mers pentru a stabili, dar sa dovedit nu fără hemoroizi ... pe viitor cei care vor cumpăra și pune unitatea de cutii sunt vândute fără știfturi, și am avut un efort mare pentru a se răsucească din cutia lui vechi ... a regretat faptul că doar nepreobrol noi, a fost a pierdut mult timp și efort.
A 2-pad a avut loc atunci când a vrut să încerce, sa dovedit că lyuchek tunel în substituirea 4 mortarului a fost mult mai puțin decât în ​​fiatovskuyu 5 tistupku, dar un pic de lucru din Bulgaria și fixați-l.






în urma ceea ce se întâlnește din nou PPC traversare este diferit, atunci am aflat că a vândut membru de tranziție pentru Lada, dar am gătit afară și Zhigulevskaya fiatovskoy unul.
Ei bine, ultima glumă este când a pus cutia, apoi a urcat în compartimentul motorului de 1,5-2 cm, deci a fost necesar să se transfere fixarea cutiei de viteze la 1,5 cm înapoi (la pod)
după câteva strângere și soberaniy, am avut un zâmbet frumos când conducea)
Am luat o fotografie cu cutii dintr-un alt site, pentru că nu am nici o dorință de a trage și de a fotografia :)
pe poza superioară a podonozei pe VAZ inferior
prețul de emisiune:
Punctul de control al 5-lea Fiat Polonez - 800 UAH
ulei în cutia de viteze - 50-60 UAH

Lada 2101 1981 - piese de schimb

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

Am auzit că punctul de control Polonaise are un dezavantaj - vitezometrul și kilometrajul supraevaluă citirile cu 10-20%

este greu de spus, deoarece panoul a fost instrumental în VAZ 2106 și a fost demult)

și în articolul respectiv sau mai degrabă în întrebarea cititorului revistei Autocenter, despre posibilitatea instalării punctului de control Polonaise în VAZ 2106







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: