49 de ani, filip Kirkorov pregătindu-se să devină tată

Cântăreața, care aduce doi copii, a mărturisit că era gata să devină tată din nou.

49 de ani, filip Kirkorov pregătindu-se să devină tată

49 de ani, filip Kirkorov pregătindu-se să devină tată

"Desigur, sunt gata să am mai mulți copii, dar înțeleg că ar trebui să le ridicăm mai întâi. Vom vedea. Sunt tânăr, astăzi nu are 50 de ani. Părinții devin și în 75 de ani. Am cel puțin un sfert de secol acolo, pe scenă și în viață ", - a spus Philip. El a adăugat, de asemenea, că în educația copiilor mici, el încearcă să mențină modestia și reținerea. În opinia sa, moștenitorii unor părinți renumiți nu ar trebui să fie incendenți de la o vârstă fragedă și să se străduiască să acorde o atenție sporită presei.













49 de ani, filip Kirkorov pregătindu-se să devină tată

Eu îi protejez de viața publică. Dacă merg la concertele mele, atunci numai la Moscova. Ei au vrut anul trecut să meargă la "New Wave", dar totuși am decis să-i las acasă. Îmi amintesc excitarea nesănătoasă din jurul lor în Soci, acum câțiva ani. Cred, să crească. Stau starea copiilor lor departe de flash-uri și tot ceea ce însoțește viața de actorie. Dați copiilor o viață normală! Lăsați-i să crească și să determine calea în sine. Avem o generație de stele în creștere: Pitiful Gnomich la Rudkovskaya de la Plushenko, de la Ani Lorak Sophia, Dumnezeul meu, este, de asemenea, dornic de scenă. Și să-i lași în timp ce se află în studio unde dansează, undeva ei învață și aleg calea ei înșiși, și nu așa că tatăl lor împinge pe scenă. Vor să aleagă astfel - o vor face, nu mă voi amesteca. Ei nu vor să - nici nu vreau ", a spus Kirkorov.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: