333 Un mod neobișnuit de a-ți găsi dragostea

-Cum să-ți găsești dragostea? Aceasta este chestiunea întrebărilor. Să ne creăm răspunsuri noi înșine - vom scrie un basm împreună!

Toamna, ploaie, acoperit de nori și plictisitoare. Trei prietene s-au adunat pentru o petrecere de bacalaureat, dar starea de spirit este la fel ca vremea - plictisitoare și sumbră.







333 Un mod neobișnuit de a-ți găsi dragostea

găsi dragostea mea

- Fetelor, cum pot fi obosit să fiu singură. Vreau să fiu cu o persoană apropiată și dragă. Vreau să-mi găsesc dragostea, spuse Nika din păcate. - La urma urmei, în curând 30, așa că vreau o familie, copii. Nick suspină puternic și părea chiar supărat.

- Și cine ți-a spus vreodată că dacă te vei căsători cu un soț, atunci vei avea o persoană apropiată și dragă? Și vei găsi dragostea ta? Și dacă veți găsi, cum să-l salvați de mai mulți ani? Întrebat Nat. - Sunt căsătorit și sunt copii, dar nu există fericire și iubire. Știi cât de obosit sunt de la aceste showdown-uri, din toate astea. Unul dintre trădători a supraviețuit, m-am adunat pe spărturi, așa mi se mai simte inima, se întunecă din nou, din nou disparut în seara. Fetelor, nu mai pot face asta. - Nata a plâns.

- Nu spune, prietene. - Mariska și-a îmbrățișat prietena. "Am mai multă putere, eu sunt obosit". I-am scos-o și am nevoie să-l reparăm și e timpul să schimbăm mașina, și el va veni acasă de la serviciu, doar la calculator. Duceți-vă la computer, urcând pe canapea și priviți la televizor. Nici un copil nu este necesar, nici o familie. Eu deja și cu bunătate și cu glume, nimic nu ajută. Fetelor, la ce ne petrecem viața?

- Fetelor, e timpul să ne oprim. - A spus Nat. - Știi ce? Dacă suntem acum, când începem să plângem chiar în sucul, totul! Scrie, a dispărut! În 5-10 ani ne vom transforma în mătușă.

- Așa e, Nata. Este necesar să faceți ceva! Destul de mișcătoare, și apoi ce fel de probleme mi-am susținut-o pe prietena Marishka.

- Și ce ar trebui să fac? Ce? Cum să-ți găsești dragostea? - Nika sa trezit.

- Aceasta este o chestiune de întrebări. Fetelor, nimeni altul decât noi înșine ne va face fericiți. - Nata a fost serioasă, a fost o fată serioasă și profundă, dar apoi a răsunat: - Fetelor! M-am săturat să fiu serios! În general, mi-am dat seama că mă împiedică să fiu fericită!

- Da, există, a spus Marisha. - Avem o familie, copii și totul. Am uitat deja când am râs în pace.

- Exact! Exact! Și că suntem de la asta mai fericit? Nu! Așa că trebuie să începem să acționăm diferit!

- Și cum este diferit? Cum? Sunt de acord cu tot! - Nike nu a putut aștepta să acționeze.

- Cum? ... Nu știu încă, dar știu că este necesar să acționăm cu ușurință și cu veselie!

- Exact! Fetelor, dar să veniți cu 333 de modalități de a vă găsi dragostea. - Nata a fost mulțumită de ideea ei și a frecat mâinile.

- Ascultați, fetele și, într-adevăr, adevărul, facem și facem ceea ce nu funcționează, ca și cum ar fi același record uzat, să încercăm! La urma urmei, din 333 de căi există acelea care vor lucra cu siguranță! - a susținut ideea de Marishka.

- Da, unul este foarte greu să-ți schimbi viața. Știu, am făcut-o, spuse Nata. "Dar când suntem împreună, hai să ne distrăm!" Păi, băieți!

Prima a fost Marishka. Primul și cel mai important mod, a decis ea, este ... să te îndrăgostești de tine însuți! Și apoi, ca într-o capodoperă poetică, "mi-a dat datoria". Ei bine, îmi voi da "datoria matrimonială" pentru mine.

Ultima dată când Marishka a fost puțin cam rău pentru banii pentru el: ei bine, ce fel de pedichiură de manichiură, atunci când copiii au nevoie să cumpere ceva și apoi ceva! Și astăzi - nu! Lasă astăzi ziua de naștere - trezirea mea de auto-admirație! După întreaga "zi de frumusețe" din salon, Marisha se întorcea deja, era acasă. Când a fost brusc aprinsă de un alt gând. Și, după o jumătate de oră, a alergat acasă cu sacul râvnit în mâini.

Soțul nu a observat schimbările globale seara.

- Aha, gândi Marishka. - Soțul din glumă a întrebat cel puțin: "Sprâncenele, sau ceva, am smuls?", Și aici, în general - reacție zero. Ei bine, îți arăt cum ... se confruntă cu bunurile. Și nu numai ei!

În așteptarea zilei libere, când soțul ei se așeză în mod tradițional în fața televizorului, pentru a se relaxa legal, Marishka a încercat să facă ceea ce a cumpărat a doua zi. Am fost uimit de propriul meu curaj. Și frumusețe! Copiii au fugit de acasă - oriunde. Cel mai tânăr dormea. Și Marisha, mergând la următoarea plimbare cu copilul, ca și cum ar fi murdarit accidental în fața televizorului, în noul său, uimitor, cu lenjeria de corp.

Apoi, soțul ei, în cele din urmă, sa uitat departe de canalul de sport:

- Um ... Ce este asta? Unde este asta? Unde te duci?

- Pentru o plimbare. Acum, bebelușul se va trezi, merge în parc.







Marishka a râs doar ca răspuns, ei bine, îi va explica că blugi și un tricou vor ascunde curând această frumusețe. Dar nu strălucește în ochi!

- V-ati vopsit unghiile?

- Da, și am făcut o nouă tunsoare.

- Deci Nu am înțeles. Pentru cine este asta?

Marishka a râs din nou.

- Ai altcineva?

- Da, mai mult de 30 de ani. Eu am eu! Și cumva nu am observat, nu apreciez. Deci - este timpul să începem.

Soțul meu nu a înțeles nimic, nimic deloc! El a privit doar la frumoasa sa soție într-un mod complet nou: fata "cu un prost", și ce strălucire incredibilă în ochii ei.

Nika a vrut astfel să înceapă să joace, dar nu sa întâmplat nici un standard. Ea a mers să lucreze într-un microbuz aglomerat, toată lumea jostled, au fost nervos dimineața, ce minuni există. Ceva scârțâia radio ... Și ce mormăi? Sfaturi pentru femei! Sau poate e un semn. Nick a ascultat:

- Fetele, știi, bărbații ca ușurința în comunicare și mișcare. Îi place când o femeie nu poate suporta creierul când este ușor. Și le place când o femeie se mișcă cu un mers ușor, zburător, poate chiar să alerge puțin ...

Nick nu a avut timp să asculte, a fost oprirea ei, ea a fost ultima și ea a fost aproape scos din autobuz.

- Mersul ușor, alerga puțin ... Și ce? Voi pregăti! Deși nu te ridici pe tocuri, trebuie să începi undeva! - Nika trebuia să meargă ușor până la treabă, dar după ce a făcut câțiva pași, ea a alunecat și a intrat în mâinile unui om.

- Fetiță frumoasă, fii atentă, - cu un zâmbet de pisică Cheshire, spuse un unchi de grăsime cu mustață, ca Bodenoy.

- Nu, nu, nu! - Nick a explodat. - Îmi pare rău, vorbesc despre a mea. Scuze.

- Puteți cheltui? Ești bine? Lasă-mă să-ți aduc poșeta, bărbatul nu a lăsat mâna și Nika a vrut să scape.

- Nu, nu, nu! Îmi pare rău. Nu, nu este. Mulțumesc, nu. - Nika sa desprins și a fugit la viteză maximă.

- Ce a fost asta? Nu înțeleg dacă metoda funcționează sau nu? Sau funcționează numai pentru așa ceva? Nu, nu, nu!

După muncă, prietenele s-au întâlnit și Nika mi-a spus că a încercat sfatul pe care la auzit la radio dimineața și cum a reușit să atragă un bărbat. Dar din moment ce nu era eroul romanului ei, sa hotărât să perfecționeze abilitatea mersului.

- Fete, și am auzit undeva despre dansuri de dragoste rituală, aceleași dansuri ca și păsările și animalele, în sezonul de împerechere. Dar dansurile umane sunt oarecum diferite de dansurile animalelor. Trebuie să dansați unde puteți vedea cel mai adesea iubiți fericiți.

- Și despre dans? Waltz? Dansând doar la nunți ", a întrebat Marishka sceptic.

- Ei bine, de ce valsul. - Mă uitam deja mental pentru un loc unde Nika va dansa, - Asta e doar punctul, că trebuie să dansezi așa cum vrea subconștientul!

Fetele au râs, imaginându-și cum au ieșit împreună și au început să danseze șaman, indiferent de locuitorii din oraș.

- Nu este totul, este recomandabil să cânți în timpul dansului. Dar eu nu am completat cuvintele, dar ele arătau ca vrăji, ceva de genul: "Khramna surana Burana", - a continuat Nick.

- Și asta, o idee interesantă! Aș dansa! - a luat Nata și a pictat un dans în stilul Art Nouveau.

- Fetelor, ce se întâmplă dacă aranjăm un dans în natură? Imaginați-vă noaptea, focul și dansăm! - a visat de Nick.

- Da, dar unde ne vom petrece copiii? Întrebat Marishka.

- Un astfel de ritual nu poate fi pierdut. Fetelor, trebuie să-l luminați! Vreau să-mi găsesc dragostea, fetelor, bine, să încercăm, nu? Nick a pledat.

- Bine, încă mai există timp până în weekend, vom vedea dacă ne putem gândi la ceva. Și de ce ești tăcut? - Întrebat Marishka Natu.

-Într-adevăr, înainte de sfârșitul săptămânii există și ce să pierdeți? Spuse Nat cu gînduri. - Fetelor, de asta am venit: dacă mergem să dăm zâmbete trecătorilor ... mâine! Deci, vom merge mâine și toată lumea pe care o întâlnim va zâmbi! Trecătorii vor fi surprinși, se vor întoarce ... Ne vom distra, îți promit asta, - a spus Nata și a zâmbit cu blândețe prietenilor ei.

-Și cine știe ce miracole se poate întâmpla, pentru că uneori se îndrăgostesc de un zâmbet.

- Te-aș sfătui, prietene, să te sfătuiesc cu dragul, - Marishka sa întors spre Nick. "Ei bine, știi, că țăranii sunt ca albinele pentru miere ... Vei merge în jurul casei - totul în miere, poate că cineva va" lipi ", ca să zic așa, la o momeală.

- Nu, nu trebuie să-mi "lipesc". Toată lumea acolo. Zboară, știi, de asemenea, zboară în ceva. Deci, pentru mine, și acest "ceva" acum de la cap până în picioare pentru a obține o pată?

- Oooh, tu dai, "Nat se încruntă," dar ai dreptate într-un singur lucru. Acest miere "ritual" suntem mai bine pentru utilizarea banilor mai târziu, astfel încât banii pentru noi și stick în viață. Și pentru mire, asta-i treaba. Îți place să cânți la duș?

- Aici! Deci esti o sirena dulce! Și ei au numit eroi rătăciți în jurul valorii de mări din vremurile miticale. Eroi, înțelegi?

- Am înțeles! Și ce să cânți?

- Cum este asta? Favoritul nostru ...

- Fetelor, știi, tocmai mi-am dat seama că trebuie să fii împreună! Împreună pentru a încerca, împreună pentru a crea și a te ridici! Când unul - a încercat o zi, altul, și apoi plop din nou, în aceeași mlaștină. Și când suntem cu toții împreună, este o altă chestiune! Unul este deprimat, alții îl vor sprijini ", a spus Marishka vesel.

- Nu cuvântul ăsta! Putem chiar să vă oferim o pendulă magică, astfel încât să nu rămâneți în mlaștină! - Nath la prins.

- Oh, fetelor, cât de bucuroasă sunt că mă aveți! A spus Nika. Toți prietenii de fată au îmbrățișat și au râs de râs fără griji, la fel ca fetele tinere.

- Deci, fete, să rezumăm primele rezultate. Cum pot să-mi găsesc dragostea? Ce metode am descoperit și o vom aplica acum tuturor împreună pe cale amiabilă:

1. Seducție! Nu putem face fără asta!

2. Ai grijă de tine și răsfățați-vă!

3. Mersul ușor, și uneori ușor de alergat! - Prietenele au râs și Nick a spus: - Nu, nu! Nu asta!

4. Dansurile de căsătorie cu vrăjite iubitoare și care apoi momeală

5. Dancing noaptea de foc. Dacă nu există mușchi, poate cel puțin un om de pădure să poată alerga la o asemenea minune.

6. Noi dăm zâmbete însorite! Acest lucru, în general, trebuie să fie luate în obișnuință! Acest lucru este util pentru exterior. Cine zâmbește, nu îmbătrânește până la 100 de ani!

7. Masti de miere - lipirea, cine are nevoie de ea.

8. Cântece care să cânte sau să cânte în voce!

9. Să fim în cercul oamenilor simțitori, în general, în cercul nostru, pentru a susține ceva, dacă ceva trebuie împins!

Păi, fetele! FULL FORWARD!

Noi scriem un basm împreună despre noi înșine și despre noi înșine. Alăturați-vă, creați, jucați, huligan și veți fi fericiți!

333 Un mod neobișnuit de a-ți găsi dragostea

333 metoda de a-ți găsi dragostea

Împărtășește în social. crearea de rețele







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: