30 Comentarii despre moskvich la москва, текстильщики, текстильщиков 11-я улица, 1

Restaurant plictisitor, scump, cu bucătărie bună. Pentru partea auto, una din mese răspunde - este pus în corpul vechiului "moscovit", pentru un pian retro-alb: vineri și sâmbătă seara pianistul joacă.







Cumva dulce note de sunet, altfel nu cineva a scris lui. Nu pot spune că bucătăria lui Tarusin este divină, sunt feluri de mâncare interesante, dar există și prostii complete. Omul este prea departe de ideile lui și nu observă că uneori el face niște feluri de mâncare idioată, care nu pot fi înțelese fără o comună. Nu uitați, prietene, că lucrați pentru un oaspete și că nu experimentați un oaspete. Lăsați acele feluri de mâncare în care sunteți siguri și nu creați nicio sheră cu pâine brută. Și noi nu suntem plini de minciuni. Data viitoare ›

Astăzi, pilaful azer a ordonat pentru eveniment, a fost pregătit o orez uimitor, neobișnuit, care nu poate fi găsit în altă parte la Moscova. Sosul din fructele uscate cu pui sa dovedit cel mai bine posibil.

Am sărbătorit împreună cu prietenii ziua de naștere a fiicei mele în Moscova. Au fost pe verandă. A fost o impresie plăcută, pentru că au ajuns aici pentru prima dată, în ciuda faptului că trăim una lângă alta. Ne-am întâlnit foarte cordial, iar în seara băieții erau foarte tineri. Vreau să mulțumesc personalului restaurantului pentru sprijinirea vacanței noastre la un nivel corespunzător!

Ne-am întâlnit recent cu partenerii Milanese în restaurantul dvs. - am fost mulțumiți și oaspeții noștri au fost mulțumiți. Timpul a zburat neobservat, nu am vrut să plec. Sa dovedit că nu numai noi. Italienii au remarcat în special atmosfera neobișnuit de caldă pentru Moscova. Bucătăria nu este rea.

Cumva dulce note de sunet, altfel nu cineva a scris lui. Nu pot spune că bucătăria lui Tarusin este divină, sunt feluri de mâncare interesante, dar există și prostii complete. Omul este prea departe de ideile lui și nu observă că uneori el face niște feluri de mâncare idioată, care nu pot fi înțelese fără o comună. Nu uitați, prietene, că lucrați pentru un oaspete și că nu experimentați un oaspete. Lăsați acele feluri de mâncare în care sunteți siguri și nu creați nicio sheră cu pâine brută. Și noi nu suntem plini de minciuni. Data viitoare ›

Ei și-au sărbătorit ziua de naștere în restaurantul Moskvich. Mă voi întoarce cu siguranță! Mi-a plăcut cabinetul, în care puteți desfășura negocieri separat de toți oaspeții. Cameră foarte elegantă, liniștită, nu este jenant să inviți clienții la negocieri. Și imediat puteți mânca delicios. Și după aceea și să joace biliard. Dar cel mai important cal al acestei instituții este, desigur, un muzeu al mașinilor retro la etajele inferioare. Aici puteți petrece câteva ore, fără să regretați deloc timpul petrecut. Îmi pare rău să plec.

Un loc minunat! Atmosfera este foarte plăcută, o sală mare luminoasă, lumânările sunt aprinse în seara și un pianist joacă pe pian. Foarte romantic! Bucătăria este condusă de patriotul invizibil Maxim Tarusin, deci, ce să spun, că totul este foarte gustos - nimic de spus, totul este divin! Și, apropo, meniul și prețurile de acolo cu sosirea lui Maxim s-au schimbat: meniul sa extins, iar prețurile au devenit mult mai mici. Încă la parter există un muzeu al autovehiculelor retro "Autoville", astfel încât puteți combina o masă plăcută cu o excursie utilă))). Îmi place!

Restaurant plictisitor, scump, cu bucătărie bună. Pentru partea auto, una din mese răspunde - este pus în corpul vechiului "moscovit", pentru un pian retro-alb: vineri și sâmbătă seara pianistul joacă.

Un loc liniștit, ideal pentru o cină de duminică sau pentru prânz. Aș dori, de asemenea, de remarcat supa-crema de castane cu chiftele si o salata calda cu piept de rață și sos de cătină, serviciul discret - acesta este așa cum ar trebui să fie în toate restaurant care se respectă (la Moscova, în ultimii ani, problemei), sa bucurat, sigur că voi merge mai departe .







Un loc pozitiv, în timp ce nu există mulți oaspeți, dar prin aspectul lor înțelegeți că acesta este cazul când este mai puțin, dar mai bine. Atmosfera pentru prânzuri de afaceri și pentru aceleași mese, plus, dacă există încă o poveste de dragoste, poate fi de asemenea plăcută. Abordare plăcută, diferită de restaurantele încastrate ale bucătăriei "rusești", cu spoonbills, kokoshnikami și mâncăruri ieftine. Un preț rezonabil, o bucătărie originală este destul de ușor de înțeles, doar angajamentul bucătarului de a decora feluri de mâncare cu busuioc, arugula și radicchio este de neînțeles. Mi-ar recomanda contactarea. Data viitoare ›

Prieteni, vreau să-mi împărtășesc impresiile despre experiența de a fi într-un restaurant și celebrare ziua de nastere Moskvici: O mare impresie, ce altceva să spun, eu am scris sub impresia a fost că seara sa încheiat, și, probabil, cuvintele mele prea mult patos, dar, voemi naibii atunci când cineva atunci merită cuvinte frumoase, atunci trebuie să fie spus. Cine și ce face ca acești tipi să fie atenți și de ajutor, nu pentru a ignora cererea și să încerce să ajute oaspeții cu cererile lor ridicole - Nu știu, dar toate. Data viitoare ›

Atmosfera este motto-ul restaurantului moscovit, unde am fost astăzi cu prietenii. Camera pentru biliard este doar superbă, aveți totul: un biliard și o canapea și chiar un chelner care vă hrănește. Vreau să trăiesc acolo, chiar și uneori, pentru că este mai bine decât acasă.

Restaurant foarte frumos fără patos și pretenții incomprehensibile. Verandă confortabilă și muzică bună. Meniul fără rafinament gastronomic, dar gustos și proaspăt. Poate nu este locul cel mai acceptabil, dar acesta este avantajul său, deoarece nu există mulțime și puteți vorbi.

Am văzut că unii prieteni au devenit fanii restaurantului pe Facebook și au mers la prânz sâmbătă. Solid patru cu un plus. Maitre d'afair a fost amabil, a arătat că toate camerele, inclusiv sălile de club, au menționat cu mândrie Luzhkov printre vizitatori, care păreau inutile. Mi-a plăcut designul - o mulțime de spațiu, lumină, ferestre mari, mobilier frumos, detalii, buchete de lux de lalele pe ferestre - un detaliu captivant. Cu toate acestea - un alb (!) Grand pian (pe ea juca?), Withering în cada de palmieri. Data viitoare ›

Am sărbătorit împreună cu prietenii ziua de naștere a fiicei mele în Moscova. Au fost pe verandă. A fost o impresie plăcută, pentru că au ajuns aici pentru prima dată, în ciuda faptului că trăim una lângă alta. Ne-am întâlnit foarte cordial, iar în seara băieții erau foarte tineri. Vreau să mulțumesc personalului restaurantului pentru sprijinirea vacanței noastre la un nivel corespunzător!

Ne-am întâlnit recent cu partenerii Milanese în restaurantul dvs. - am fost mulțumiți și oaspeții noștri au fost mulțumiți. Timpul a zburat neobservat, nu am vrut să plec. Sa dovedit că nu numai noi. Italienii au remarcat în special atmosfera neobișnuit de caldă pentru Moscova. Bucătărie - nu rău, dar se așteaptă ceva mai mult. Poate această atmosferă inspirată.

Cumva dulce note de sunet, altfel nu cineva a scris lui. Nu pot spune că bucătăria lui Tarusin este divină, sunt feluri de mâncare interesante, dar există și prostii complete. Omul este prea departe de ideile lui și nu observă că uneori el face niște feluri de mâncare idioată, care nu pot fi înțelese fără o comună. Nu uitați, prietene, că lucrați pentru un oaspete și că nu experimentați un oaspete. Lăsați acele feluri de mâncare în care sunteți siguri și nu creați nicio sheră cu pâine brută. Și noi nu suntem plini de minciuni. Data viitoare ›

Ei și-au sărbătorit ziua de naștere în restaurantul Moskvich. Mă voi întoarce cu siguranță! Mi-a plăcut cabinetul, în care puteți desfășura negocieri separat de toți oaspeții. Cameră foarte elegantă, liniștită, nu este jenant să inviți clienții la negocieri. Și imediat puteți mânca delicios. Și după aceea și să joace biliard. Dar cel mai important cal al acestei instituții este, desigur, un muzeu al mașinilor retro la etajele inferioare. Aici puteți petrece câteva ore fără să regretați deloc timpul petrecut. Îmi pare rău să plec.

Un loc minunat! Atmosfera este foarte plăcută, o sală mare, luminoasă, lumânările sunt aprinse în seara și un pianist joacă pe pian. Foarte romantic! Bucătăria este condusă de un patriot invizibil, Maxim Tarusin, pentru a spune că totul este foarte gustos - nimic de spus, totul este divin! Și, apropo, meniul și prețurile de acolo cu sosirea lui Maxim s-au schimbat: meniul sa extins, iar prețurile au devenit mult mai mici. Încă la parter există un muzeu al autovehiculelor retro "Autoville", astfel încât puteți combina o masă plăcută cu o excursie utilă))). Îmi place!

Instituție mare! Este foarte frumos și la modă, dar prețurile pentru opinia mea sunt puțin prea mari, deoarece Business Lunch pur și simplu nu poate costa 1000 de ruble din considerente morale!

A fost pe veranda lui Moskvich - bine, doar minunat, ador în flori, și acolo sunt o mare întreagă. Este păcat că vântul este uneori puternic, dar este gata să sufere dacă masa este în colț cu canapele.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: