20 fraze pe care oamenii le spun când se schimbă

Răscumpărătorii vor să aibă timp atât aici, cât și acolo. În caz contrar, dacă voiau să-și lase soțiile și să înceapă o nouă poveste, ar pleca, nu, nu, nu vor. În schimb, ei mint pentru a încerca să-și mențină relația și să nu-și piardă amanta. Și asta sunt frazele standard pe care le folosesc pentru acest lucru:







1. "Mă înșelați?"
Un om poate încerca să vă impute cu un sentiment de vinovăție, să joace o persoană gelos, în timp ce în realitate el doar își ascunde infidelitatea. Apoi, veți fi concentrată să vă dovediți dragostea față de el și să vă convingeți că nu ați mers la stânga.

2. "Nu esti ceea ce ti-am imaginat"
Din nou, pune totul pe umerii tăi. Te face vinovat că l-ai înșelat pretindând că ești celălalt. Și din nou, învinuind-vă, distrageți de adevărata cauză a unui astfel de comportament.

3. "Eu îmi spăl eu lucrurile"
Poate părea dulce, dar dacă nu este deloc ca el, probabil că are ceva de ascuns.

4. "Voi întârzia la lucru"
Dacă omul tău a fost întotdeauna un muncogol, atunci ar putea fi adevărat, dar dacă orele sale de lucru tardive par ciudate, poate că are altul.

5. "Nu cred că nu ai încredere în mine. Neîncrederea dvs. poate strica relația noastră "
Corupe relația de infidelitate, nu neîncredere.

6. "Ai venit cu totul"
Nu-l lăsa să te facă să crezi că te-ai înșelat.

7. "Suntem doar prieteni"
Dacă da, atunci nu va fi dificil pentru el să dovedească că nu mai există nimic între ei.

8. "Aceasta este o flirta inocenta / Este doar o corespondenta"
Totul începe cu asta.

Și fraza după ce au aflat despre trădare:

9. "Te iubesc încă"
Acest lucru poate surprinde, dar majoritatea oamenilor necredincioși încă îi iubesc soțiile.

10. "Nu am vrut să te rănesc"
Si asta poate fi adevarat. Masonii sunt adesea autocentriali și se concentrează numai pe dorințele și nevoile lor într-un anumit moment. Chiar nu a vrut să te facă rău, doar voia să se satisfacă.

11. "Nu vreau să te pierd"
Ar fi putut să se gândească la asta înainte să-l schimbe? Dar încă mai speră pentru iertarea ta.

12. "Nu înseamnă nimic pentru mine"
Majoritatea trădătorilor sunt pur și simplu nedominați la dorință, astfel încât această frază să fie, de asemenea, adevărată.

13. "Nu știam ce făceam"
Poate că alcoolul și-a zdrobit mintea, dar asta nu-i justifică acțiunile.

14. "A fost o singură dată"
Una dintre frazile populare ale trădătorilor. Nu au mai făcut niciodată așa ceva și nu o vor mai face niciodată. De obicei, cel care a schimbat cu adevărat prima și ultima oară, recunoaște imediat, pentru că nu va suferi astfel de sentimente de vinovăție.

15. "Nu se va mai întâmpla"
Este ușor de spus, dar tot trebuie să încercați să vă recâștigeți încrederea.

16. "N-am mai văzut-o niciodată"
Bărbații nu doresc ca femeia lor să știe dacă s-au schimbat cu un prieten sau nu. Dar nu contează. Simplul fapt al trădării este important.

17. "Capul tău doare mereu"
Poate că este adevărat, dar problemele din viața ta intimă nu-și justifică infidelitatea.

18. "M-a sedus"
Serios? Și nu puteai să refuzi? O încercare mizerabilă de a se justifica.

19. "Totul nu este așa cum pare"
Nu, asta e.

20. "M-am schimbat"
Infidelitatea este aproape ca și alcoolismul și aveți nevoie de suficient timp și efort pentru a scăpa de el. Pentru un moment nu devii un om credincios.

De ce apar astfel de articole?) Totul este întotdeauna ușor de înțeles la nivel molecular și nu contează cine este, despre un bărbat sau o femeie.
Dacă simțiți că nu este confortabil, acesta este sfârșitul. Toate)

De ce apar astfel de articole?) Totul este întotdeauna ușor de înțeles la nivel molecular și nu contează cine este, despre un bărbat sau o femeie. Dacă simțiți că nu este confortabil, acesta este sfârșitul. Toate)







Cu toții nu suntem perfecți. Încrederea este un semn de curaj. Încrederea este un proces reciproc - implică transparența relațiilor. Acolo unde există încredere, acolo este construită o relație armonioasă. Și credincioșia este o mărturie a puterii. Un om este slab. Mult noroc tuturor și dăruire. )

Cu toții nu suntem perfecți. Încrederea este un semn de curaj. Încrederea este un proces reciproc - implică transparența relațiilor. Acolo unde există încredere, acolo este construită o relație armonioasă. Și credincioșia este o mărturie a puterii. Un om este slab. Mult noroc tuturor și dăruire. )

Am auzit astfel de lucruri de la un om. care m-au ales, au trăit împreună, au început să se culce după trei ani, au simțit că se schimbă, o dată răsturnat fraza. Nu am încredere în tine. Același lucru este auzit de la prieteni care sunt rugați în mod constant să ia un împrumut pentru mine, și pe fiecare din refuzul meu se ofensat mai venit și au rude, prieteni și o grămadă de oameni care ar fi mai mult decât ar putea cerșească pentru bani. Infidelii țipă de multe ori și strigă. Pentru că oricare dintre acțiunile lor înșelătoare includ proiecția, spun ei, ai crezut copilul, nu am făcut-o.

Am auzit astfel de lucruri de la un om. care m-au ales, au trăit împreună, au început să mintă după trei ani, au simțit această schimbare, odată ce au răsturnat fraza. Nu am încredere în tine. Același lucru este auzit de la prieteni care sunt rugați în mod constant să ia un împrumut pentru mine, și pe fiecare din refuzul meu se ofensat mai venit și au rude, prieteni și o grămadă de oameni care ar fi mai mult decât ar putea cerșească pentru bani. Infidelii țipă de multe ori și strigă. Pentru că oricare dintre acțiunile lor înșelătoare includ proiecția, spun ei, ai crezut copilul, nu am făcut-o.

Deci, dacă adevărul este, va fi adevărat. Persoana Cutanat a Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho în sіm'ї întreținute astfel încât toate tragіchno în amonte rozіytisya ale nu Brhati

Deci, dacă adevărul este, va fi adevărat. Persoana Cutanat a Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho în sіm'ї întreținute astfel încât toate tragіchno în amonte rozіytisya ale nu Brhati

Deci, dacă adevărul este, va fi adevărat. Persoana Cutanat a Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho în sіm'ї întreținute astfel încât toate tragіchno în amonte rozіytisya ale nu Brhati

Deci, am scho adevăr Tse rozplata Bude Tse takozh adevărat. Persoana Cutanat a Hoca Kohat i Buti Koch ale Yakscho în sіm'ї întreținute astfel încât toate tragіchno în amonte rozіytisya ale nu Brhati

1. "Spoils relația dintre infidelitate, nu neîncredere" - aceasta este o minciună.
Interpretarea greșită se datorează neîncrederei, nu infidelității. A fost neîncredere, nu infidelitate, care a dus la moartea lui Desdemona și dezintegrarea multor familii.

2. "Nu-l lăsa să te facă să crezi că te-ai înșelat" - asta e prostia.
Nu lasa niciodata o femeie intr-o situatie in care ea incepe sa vina ceva pentru ea insasi. Mai ales în perioada de PMS. Naobrot, trebuie să încercăm cu răbdare să facem tot ce este posibil pentru a risipi tot ceea ce a rănit ei înșiși. Un vânt în sine o femeie poate atât de mult încât nici un scriitor fantezist scriitor, nu poate scrie pentru toată viața lui.

3. "Poate este adevărat, dar problemele din viața intimă nu-ți justifică infidelitatea" este o minciună.
Pentru că în orice trădare, viva sunt întotdeauna ambii soți. Pur și simplu vina schimbat, întotdeauna se află pe o suprafață. Vina celui căruia i s-au schimbat este întotdeauna ascunsă.
Dar vinovată de trădare, este întotdeauna întotdeauna ambii soți, indiferent de cine și-a schimbat cineva - soția sau soția soțului soțului ei.

1. "Spoils relația dintre infidelitate, nu neîncredere" - aceasta este o minciună. Interpretarea greșită se datorează neîncrederei, nu infidelității. A fost neîncredere, nu infidelitate, care a dus la moartea lui Desdemona și dezintegrarea multor familii. 2. "Nu-l lăsa să te facă să crezi că te-ai înșelat" - asta e prostia. Nu lasa niciodata o femeie intr-o situatie in care ea incepe sa vina ceva pentru ea insasi. Mai ales în perioada de PMS. Naobrot, trebuie să încercăm cu răbdare să facem tot ce este posibil pentru a risipi tot ceea ce a rănit ei înșiși. Un vânt în sine o femeie poate atât de mult încât nici un scriitor fantezist scriitor, nu poate scrie pentru toată viața lui. 3. "Poate este adevărat, dar problemele din viața intimă nu-ți justifică infidelitatea" este o minciună. Pentru că în orice trădare, viva sunt întotdeauna ambii soți. Pur și simplu vina schimbat, întotdeauna se află pe o suprafață. Și vina aceluia căreia i s-au schimbat este întotdeauna ascunsă. Dar vinovată de trădare, este întotdeauna întotdeauna ambii soți, indiferent de cine și-a schimbat cineva - soția sau soția soțului soțului ei.

Prostii plini! Pentru dura, care se joacă în Sherlock Holmes. sau vă place și nu vă faceți nici o urmă sau nu faceți creiere și nu căutați ceea ce veți găsi în cele din urmă! La urma urmei, avem întotdeauna nevoie de un om pentru inima și sufletul său, un caracter interesant și mult mai mult că suntem implicați într-o relație! Și apoi se dovedește că ne-am alăturat armatei pentru a dicta statutul. Trebuie doar sa iubesti! Și nu există dragoste - nu face tragedii! Pleacă, dacă nu-ți place ceva. dați libertate pentru dvs. și pentru cineva care a plecat deja să caute ceva nou

Prostii plini! Pentru dura, care se joacă în Sherlock Holmes. sau vă place și nu vă faceți nici o urmă sau nu faceți creiere și nu căutați ceea ce veți găsi în cele din urmă! La urma urmei, avem întotdeauna nevoie de un om pentru inima și sufletul său, un caracter interesant și mult mai mult că suntem implicați într-o relație! Și apoi se dovedește că ne-am alăturat armatei pentru a dicta statutul. Trebuie doar sa iubesti! Și nu există dragoste - nu face tragedii! Pleacă, dacă nu-ți place ceva. dați libertate pentru dvs. și pentru cineva care a plecat deja să caute ceva nou







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: