1583 - Aytishniki - discuta texte

nr. Încă nu înțeleg ce este vorba despre text. retell pe scurt, te rog?
Aproximativ Am uitat totul, o posibilă confuzie în ordine și în fapt și sunt incoerentă anonimă







tl; dr, sau care este esența povestirii Sasuke urăște pidarii și când doresc sex de la el, cum ar fi mochilovo și plump. Sam Sasuke pidar, vrea sex, cu nimic neclintit de costume de agrement mochilovo și thumps. Și pentru a fi de jos - este dureros și dezgustător.

Apropo, "Depozitul" a mers aici și a petrecut noaptea Aytishniki:
Sasuke și Itachi au dispărut rapid din viața lui Naruto. Sasuke nu a spus nimic, de parcă ar spune "pot trăi fără tine".
Și în schimb a primit același răspuns din abis.
- Și eu sunt fără tine.
depozit:
"Știu să trăiesc fără tine."
- Și eu sunt bine.
"Știu să trăiesc fără tine."
- Bine facut.

Pro:
- De ce nu la omorât pe Satana? Întrebă Sasuke în loc să spună. El nu a reacționat la astfel de glume, pentru că a depășit cu mult timp în urmă. "Dacă ar fi fost atotputernic și atotputernic, de ce nu avea suficiente să-l omoare pe cel care a fost sursa răului și suferinței?" De ce a ucis oameni care nu i-au ascultat, luând noaptea bebelușii din casele ale căror uși nu erau etichetate, dar nu puteau ridica mâna lui Satana?






.
- Poate pentru că Dumnezeu a avut încredere în Satana? Încredere, pentru că el a iubit. Întrebă Sasuke și, fără să aștepte un răspuns, continuă. - De dragul dragostei, puteți merge la cele mai îngrozitoare lucruri. De exemplu, pentru a dovedi că urâți. Sau, așa cum a făcut Dumnezeu, el a adus toată ura față de Satana, pentru ca el să simtă numai dragostea sa întors împotriva lui.
depozit:
Dumnezeu, ca orice muritor, avea un loc slab. Sasuke sa gândit la asta și a trebuit să admită că are și un decalaj care nu poate fi depășit și este asemănător confruntării biblice în esență, dar nu în alinierea forțelor. Dumnezeu nu a putut să o ajute cu Satana, Sasuke nu a putut să o ajute cu Naruto.
Închinându-și fața cu o carte, Sasuke sufla mirosul de hârtie, lipici și le-a crezut: dar pentru că îi iubește ... Dumnezeu îi iubește pe Satana și toate speranțele pentru ceva ...

Aproximativ Am uitat totul, o posibilă confuzie în ordine și în fapt și sunt incoerentă anonimă
wow. Mulțumesc, anonche.
Aici este iarba atât de iarbă







Trimiteți-le prietenilor: