1377 Noi conspirații ale vindecătorului siberian - o conspirație care ajută la tratarea bolilor

☆ ☆ ☆ ☆ ☆

Număr de voci: 0

Conspirația, ajutând la tratamentul bolilor tractului gastrointestinal (jgheaburi)

"Vă mulțumesc pentru munca voastră. Spune-mi, te rog, un complot de boală a stomacului și a pancreasului.







Desenați un cerc de cărbune și ridicați mâna din patul pacientului. Prima dată citiți următoarea complot, aducând pacientul în cerc, a doua oară - conducând într-un cerc și a treia oară - plasându-l într-un cerc. Atunci pacientul însuși trebuie să ștergă acest cerc. Conspirațiile sunt:

Nu sfărâmați Sfântul Scaun,

Slava lui Hristos nu va fi epuizată,

Nu răsfăța pe slujitorul lui Dumnezeu (nume).

Pentru tine - drumul, ciocnirea - petrecerea.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt. Amin.

Cum să vorbim de polipi

"Mama mea are polipi în intestine, deși nu o deranjează, dar știu că nu puteți întârzia tratamentul. Spune-mi, te rog, există vreo cale să scapi de ei?

Acesta este un lucru uimitor, puteți chiar spune, un complot inestimabil. Nu vă puteți imagina cât de multă ușurare pacientul simte după ce a citit-o. Am practicat magie de atâția ani, știu destul despre alb și negru, am văzut atât de multe lucruri, dar încă nu mă obosesc să fiu surprins de puterea acestei conspirații. Și, bineînțeles, să se bucure de acei pacienți cărora le-a ajutat.

Persoanele care întâmpină dificultăți de recuperare și merg la toaletă cu sânge după tratament uită că au avut odată această boală.

Cereți șapte case diferite (apartamente) apă și turnați-o într-un borcan (jumătate de litru). Apoi citiți peste această apă de trei ori la rând o conspirație specială și o udați cu pacientul. Cu resturi de apă, pacientul trebuie să spele anusul. Cuvintele conspirative sunt după cum urmează:

Sângele era diabolic,

Sânge uman curgea.

Umiș și vindecați după cuvântul lui Hristos,

După lucrările Lui, conform trupurilor sfinte.

Prin suferințele lui Hristos,

Prin Cruce și coroana de spini,

Prin intermediul lui Ivan Botezătorul,

Panteleimon ajuta vindecătorul,

Patruzeci de sfinți, slujitori ai lui Dumnezeu (nume). Amin.

Conspirația împotriva constipatiei

"Am o problemă atât de delicată, este doar incomod să scriu. Adevărul este că suferă de constipație. Natalia Ivanovna, vă rog, spuneți-mi cum pot fi ajutat. "

De îndată ce vedeți scaunul cuiva pe pământ, scuipați imediat și spuneți:

Cum te-ai recuperat,

Așa că o voi face cu ușurință.

Cum se vindecă hemoroizii

"De patru ani am suferit de hemoroizi: durere constantă, mai ales după ce mă duc la toaletă. Uneori vreau doar să urlu. De la medici puțin folos, și nici un medicament nu mă ajută. Poate îmi poți oferi ceva din această nenorocire.







Veți uita o dată pentru totdeauna că ați avut odată hemoroizi, dacă profitați de următorul complot. Citiți-o peste apă, pe care apoi trebuie să beți nouă zile la rând. Conspirațiile sunt:

Dumnezeu sa născut în ajunul Crăciunului,

Dumnezeu este mort, Dumnezeu este înviat,

"Ajutați să scăpați de enurezis. Deja nu există forțe, totul a fost epuizat. Te rog, nu neglija ajutorul.

Mai întâi trebuie să citești o rugăciune și apoi o conspirație specială.

Doamne, Cel Atotputernic, Regele Sfânt, nakazuyay nu umervschlyayay, nispadayuschiya utverzhdayay și nizverzhennyya autoridicatoare, telesnyya bărbați ispravlyayay durere. Ne rugăm Ție, Dumnezeul nostru, robul (sclav) al tău nemoschestvuyuscha (ta), vizita mila Ta, el (ea) fiecare încălcare, atât voluntare și involuntare ierta. Da, Doamne, pasiune îmblânzi și de boală ascuns pe pat și mânia este intact și totul este perfect, grant lui biserica ta blagouzhdayuscha tvoryasha și de a face voia ta. Tu ești, ca să fii drăguț și să ne salvezi pe Dumnezeul nostru, și să trimiți slavă Tatălui, Fiului și Duhului Sfânt. Acum și pentru totdeauna și pentru totdeauna. Amin.

Există trei forțe, există trei apă, trei hard-apă sestry.Nebesnaya apă - ploaie, apa freatică - la mare, apă subterană - o cheie, și încă mai există apă al lui Dumnezeu - Sfânt, în nutryanaya.Zaklinayu apă corpul uman fac eu, apele mării , apa de ploaie, apa subterană, sfântă, vă opriți în robul lui Dumnezeu (nume) Toate apele nutryanye.Na vă interioare de apă, pustie piatră, rob al lui Dumnezeu (nume) nisip numele sush.Vo al Tatălui și al Fiului și al Duha.Nyne Sfânt și vecii pentru totdeauna și întotdeauna. Amin.

Ajutați-vă cu venele varicoase

"Vă rog să-mi spuneți dacă există vreo conspirație care ajută la tratarea venelor varicoase. Sunt încă o femeie tânără și sunt forțată să merg constant în pantaloni sau în fuste lungi. E în regulă iarna, dar vara este o adevărată tortură. Te uiți la picioarele frumoase ale altor fete și femei - și vrei să plângi. Dar nu e așa de rău. Principalul lucru este durerea teribilă. Fiecare pas este tortura. "

Boala nu este tratată rapid, dar totuși puteți scăpa de vene varicoase. Cea mai simplă și mai accesibilă modalitate este de a trata iarba cu un mușchi. Se cultivă pe soluri umede în grădini de legume și câmpuri, uneori în păduri și tufișuri. Frunzele din această plantă sunt mici, verzi.

Grădinari nu le place păduchilor, inclusiv a buruienilor de creștere rapidă, dar vindecatori traditionale aceasta planta in sine de mare: aceasta poate ajuta la vindecarea cancerului noduri, eczeme si tromboflebicheskie.

Unul dintre pacienții mei pe care am tratat cu ajutorul păduchi, pentru a obține rezultate pozitive, atât de fericit încât vara săpat gazon cu iarbă și transplantate-l în casetele de flori, care a făcut întregul său apartament de patru camere. A făcut acest lucru pentru a nu întrerupe tratamentul în timpul iernii. În primăvară, nu avea noduri pe picior.

Sunt tratate pentru venele varicoase în felul următor. De îndată ce vara apare mokritsa, colectați iarba și suprapuneți-o cu noduri venoase și deasupra puneți o coală de cană sau plantain. După o jumătate de oră, schimbați iarba (și homarul și frunza de brusture) și așa mai departe de câteva ori pe zi.

În timpul iernii, nu există nici o cană sau plantain. În schimb, puteți utiliza frunze de varză, care ar trebui să fie anterior ușor respinse cu un ciocan de bucătărie din lemn.

Cereți rudelor voastre să vă ajute să colectați cât mai multă iarbă posibil, astfel încât să nu trebuie să salvați și să vă puteți vindeca cât mai curând posibil, ceea ce vă doresc din toată inima.

În numele Tatălui, al Fiului și al Duhului Sfânt.

Vorbesc, servitorul lui Dumnezeu (nume),

În vene, scaunul sângeros doarme, în picioare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: