10 cele mai bune epilatori din anul 2018 - evaluări și recenzii reale despre epilatori

Acest epilator - Braun Silk Epil 9 - Am al treilea rând. Trebuie să spun că calitatea tratamentului pielii este impresionantă. În primul rând, capul este mai lat decât celelalte, datorită acestui fapt puteți îndepărta rapid și dureros părul pe o suprafață mare. Plătește, de asemenea, modul umed care funcționează perfect. Pensulele exfoliante elimină stratul superior al pielei, iar corpul devine neted. Oscilațiile plăcute de masaj însoțesc procesul greu de epilare cu o gâdilă moale. În plus, există multe funcții suplimentare. Într-un cuvânt, sunt 100% mulțumit!







Philips HP 6581 - un lucru foarte cool, recomand! În mod deosebit mulțumită de viteza mare de lucru, lipsa de iritare chiar și în bikini, controlul efectiv al părului înghițit, fără pete roșii după tratament. Este păcat că acuzația nu se menține întotdeauna la fel de bine, dar, sincer, este un lucru minunat.

În general, am avut un prejudiciu împotriva epilatoarelor. Mi sa părut că trăgând firele de păr era o batjocură a ta, pentru că rănea, atunci totul rămâne roșu și așa mai departe. Și dintr-o dată am un Panasonic ES-ED90-P520 pentru ziua mea de naștere. Am decis: "Dacă un lucru frumos este deja în mâinile mele, o voi încerca pe mine însumi și - vino ce ar putea!" Rezultatul doar ma șocat! Fără iritație, pielea este netedă, blândă, confortabilă, se află confortabil în mână. Nu am încercat toate duzele, dar sunt deja fericit că am un instrument atât de rece! Prejudecățile mele s-au dizolvat fără urmă ...

Vreau sa spun ca nu am fost atat epilatorul Rowenta AquaSoft EP9330D0, cat si capetele sale unice - piatra ponce pentru tocuri. În general, funcțiile sunt comune pentru dispozitive similare, îndepărtează părul fără durere, rapid, permanent. În plus, există o mașină de ras. Locurile cu piele delicată nu sunt deteriorate. Iar lumina de fundal vă ajută să vedeți părul pierdut din întâmplare. Dispozitiv pentru un robust cinci!

Epilator dobândit Braun 7 979 Spa la sfatul unui prieten și nu a regretat o secundă! Acest dispozitiv compact și elegant a depășit toate așteptările mele. Acum am acasă nu doar un depilator, ci un întreg spa autonom! O perie moale pentru curățarea feței face ca pielea să fie netedă, blândă - nu sunt necesare scrumi. Există un mod de muncă intensivă, există economie. Cu acest dispozitiv de îndepărtare a părului se transformă într-o procedură practic nedureroasă și foarte eficientă. Îi recomand tuturor fetelor!







Epilatoare Am folosit de mult timp, dar acest aparat (Panasonic ES-ED70-G520) este foarte multumit! Nu se agata pe piele, chiar epilarea armpitilor este complet tolerabil, iar picioarele si mainile - complet fara durere. Singurul defect, probabil, este că zona bikini trebuie să fie procesată de mult timp, dar nu dăunează. Nu există nici o iritare, ea menține încărcarea perfectă.

Sincer, Rowenta EP5620D0 este primul meu epilator, așa că nu mă pot compara cu nimic. Dar, în general, sunt foarte mulțumit. Anterior, am folosit benzi de ceară și acest lucru a fost foarte, foarte dureros. Acum nu există aproape nici o durere. Lumina de fundal vă ajută perfect să vedeți toate firele de păr. Încărcarea din rețea vă permite să utilizați dispozitivul, fără a se limita la timp. Dezavantajele sunt că dispozitivul este zgomotos la locul de muncă și uneori îi pierde părul. Este necesar să țineți duza la același loc a doua oară.

Epilator Philips HP 6540/00 îmi convine 100%! Bikini a fost capabil să proepilate fără durere la adâncimea dorită, armpit - și fără probleme. În loc de senzații dureroase - gâdilă plăcută. Foarte mulțumit de pensete cu iluminare. Iritarea are loc la minim. Iar mini-priborchik-ul atașat pe baterii este convenabil pentru că îl poți lua cu tine oriunde te duci. Singura slăbiciune a designului este prezența zgomotului în timpul funcționării. Dar acest lucru poate fi tolerat. În general - un dispozitiv minunat!

Epilatorul Beurer HLE60 este foarte confortabil pentru a ține mâna. O duză specială vă ajută să îndepărtați chiar firele de păr îngroșate. La un preț relativ scăzut, nu este inferior calității față de lideri mondiali precum Brown sau Philips. În plus, dispozitivul elimină excelent firele de păr foarte subțiri, pe care alte epilatoare se întâmplă și nu le captează. Vă recomandăm! Nu regreta.

Remington WDF4840 - un dispozitiv la îndemână care se rade aproape perfect, iar efectul pielea netedă durează mult timp, firele de păr nu cresc. Nu irită nici măcar în locuri delicate, unde este pielea cea mai delicată. Prin modul de consiliere - că dispozitivul nu rupe pielea din această zonă, este mai bine să o trageți puțin. În plus, această mașină de ras pentru doamne este excelentă pentru bărbați. Când soțul ei și-a rupt briciul, a încercat să folosească a mea și a fost încântat. Mai ales că îi plăcea că tunderea este situată în față. Dispozitivul are un mic dezavantaj - lipsa indicatorului de încărcare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: