40 de săptămâni, cervixul nu este pregătit pentru livrare

nu vă faceți griji. La 30 am avut o deschidere cu un deget, dar gâtul era dens și lung, a fost așa la 40 și 41 de săptămâni. în 40 de persoane au început deja să pună o picătură de 12 ore, să pună toate cele 12 ore cu antrenamente, o picătură să fie îndepărtată și totul să dispară, o zi mai târziu totul sa întâmplat din nou. niciun rezultat. toate aceleași deschidere în 1 deget, gâtul este dens și lung. Au dat pilula, nu au mers, a doua zi, încă nu au funcționat. În cele din urmă am decis să așteptăm luni pentru o consultare, ne-am gândit ce ar face cu mine. Da. Am așteptat. Duminică, am mutat apa în sine, gâtul maturizat instantaneu, cu toate acestea, datorită faptului că apa sa mutat imediat lupta rapid a devenit boljuchih, a început încercări, iar dezvăluirea încă nu era completă, au stabilit oxitocină, ei bine, nimic, totul suportabilă, deși cu lacrimi, dar a dat naștere copilului ei 4130. nu mic. poate și, prin urmare, a rupt. Toate sunt individual. Dar pe COP vă va fi trimis din cauza acestui vryat.







M-am dus la cel de-al treilea screening, cervixul 25 mm cu o întindere. 30 săptămâni. Fetelor, ce se întâmplă în astfel de situații? Pesaro? Coaseți? Sau pentru a salva? De ce să fii gata?







Fete! Cine deja a nascut :))) Te rog, te rog, cine a avut un cervix lung pentru o perioada de 38 de saptamani. Când a început nașterea ta? Cât de repede a fost gâtul tăiat și pregătit? Povești deosebit de interesante, atunci când cervixul a fost pregătit Nedmedikamentozno.

eroziune de col uterin Acest termen este folosit adesea ginecologi, dar poartă foarte puține informații. Eroziune cervicală - este un nume comun, care este folosit pentru a desemna o secțiune de roșeață pe colul uterin, vizibile cu ochiul liber.

Fetelor, astăzi a fost o examinare a colului uterin, a spus că nu este matur și nu este gata. Termenul este de aproape 40 de săptămâni. Mâine, în primul rând, ultrasunetele se vor face, apoi cateterul pentru a pregăti CMM. Cine a făcut vreodată asta? Și cum sa terminat? )))

Fetelor, salut! Am nevoie de sfaturi. În curând, PDR, este deja obosit, sincer, nu există nici o putere. Dar acum nu despre acest lucru)) a fost la ultima întâlnire cu un doctor la 38 de săptămâni, a spus că înainte de livrare este încă departe, colul uterin.

Adică remedii folclorice, nu medicamente. La urma urmei, puteți începe deja. În timp ce se afla în spital. a văzut cât de multe probleme apare cu deschiderea gâtului! Și printre prieteni așa de mult. În general, săpat în internet, iată ceva.

Bună seara, fetelor! O sută de ori mai văzut rapoarte de scurtare de col uterin, și modul în care aceasta nu a citit ih.Hochu soveta.Byla astazi pe ecografie la termen M 31, 3 săptămâni, în conformitate cu Uzi în toate privințele corespunde perioadei în fructe.

Ce fete și ce lungime a colului uterului ar trebui să fie în 8-9 săptămâni?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: