12 Citate genială Lady Gaga

Felicitări pentru diva la cea de-a 30-a aniversare, amintindu-și declarațiile înțelepte despre glorie, importanța credinței în tine și despre asta. cum genele false duc la ei înșiși după sex.







12 Citate genială Lady Gaga

Am fost mereu popular. Adevărat, nu toată lumea știa despre asta.

Nu contează cine sunteți sau de unde veniți sau cât de mulți bani aveți. Tu nu ești nimic fără ideile tale, ideile tale sunt tot ce ai ...

Chiar dacă întreaga lume se întoarce pe tine, întotdeauna te ai!

Sunt gata să mor pentru muzică. Sper doar că nu trebuie.

12 Citate genială Lady Gaga

Nu te ascunde în regrete, doar te iubi și totul va fi bine cu tine.

Am avut un prieten care mi-a spus că nu va fi niciodată gloria, i-am spus: „Într-o zi, când nu vom mai fi împreună, nu vă puteți permite să cumpere cafea fără să audă cântecul meu!“







Ura este întotdeauna greșită, dar iubirea este întotdeauna ceea ce trebuie.

Genele au un dezavantaj. După sex, ele rămân mereu la pernă ...

12 Citate genială Lady Gaga

Unele femei urmăresc bărbați, iar altele - pentru vise. Dacă sunteți la o furculiță, amintiți-vă că cariera ta nu se va trezi într-o dimineață să spun că mai mult nu vă place.

Dacă cineva vă spune că visele nu vei ajunge la, sau încearcă să te zdrobi - spectacol gheare, spune-le că ești - un mic monstru, și au, la naiba, ce vrei!

Vreau ca oamenii să înțeleagă: suntem cu toții opere de artă și nu vă fie frică de voi și de ceilalți în această mărturisire!

Desigur, oamenii nu-i plac când nu sunteți ca ei. Ei te vor ridiculiza, te vor condamna, te vei umili de mult timp, dar asta provine din invidie. Ei nu pot fi ca tine, ei nu au spiritul. Pur și simplu suna pe cineva nebun, decât să admită că ți-e frică să difere de mulțime.

12 Citate genială Lady Gaga







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: