6 cadre »a pierdut o lovitură abruptă

Steaua genului de comedie Fyodor Dobronravov este obosit să facă publicul să râdă? Foto: RUSĂ

Ce schimbări așteaptă proiectul sunt încă necunoscute. CTC nu oferă informații despre acest lucru. Cu toate acestea, compania care produce spectacolul este optimistă.







- Vorbind despre închiderea spectacolului este prematură. Noile schite „6 fotografii“, care sunt acum întâmplă aer, Fedor Dobronravov participă, - a spus șeful serviciului de presă YBW Group Alexander Ilyin. "Au fost înregistrate anul trecut". Ce se va întâmpla în continuare depinde de el. Decizia este luată la nivelul producătorului.

În "6 cadre", Dobronravov joacă de la prima lansare - deja aproximativ 10 ani. Care sunt singurele imagini pe care nu a trebuit să le realizeze în acest timp: Ivan cel Groaznic. Dmitri Mendeleev. Joseph Stalin. Ilya Muromets, Nikolai Gogol. fasciști, vampiri și milițieni. Dar el a vrut din ce în ce mai multe roluri serioase și dramatice.







- "6 cadre" - ca o casă de-al nostru ", o dată admis" KP "Dobronravov. - Noi, împreună cu băieții, ne cunoaștem mai mult de 20 de ani. Atât de mulți ani lucrăm pentru distracție! Dar vreau să mă arăt pe cealaltă parte, să mă deschid. Ar fi minunat dacă ați scris un scenariu despre artist. Mi-ar plăcea să joc. Fără înțelegeri. Și brusc.

Șase cadre. În zilele lucrătoare, ora 23.40, STS.

Nu pierdeți ultima șansă de a obține un muzical interesant pe romanul de renume mondial Alexandre Dumas: în fiecare lună doar 5 spectacole! Doar un singur vineri seara și doar un week-end o lună pe scena Teatrului de Operetă va juca un „rol de aur“: Valery Lansky Aglaia Shilovskaya Igor Balayev Matveichuk Gleb, Vladimir Dybsky Alexander Markelov și altele.







Trimiteți-le prietenilor: