4969 Comentarii reale - hotel pirita spa hotel

"Excelent hotel, care ar fi bine să vă relaxați și să petreceți timp în Spa".

Hotelul nu se află în centru, dar centrul este ușor accesibil cu mijloacele de transport public, iar stația este la 5 minute de hotel. Cameră confortabilă destul de spațios. Paturi confortabile, un dulap mare spațios în cameră și un dulap în coridor pentru îmbrăcămintea exterioară. Baie spațioasă și luminoasă perdea de dus este blocat, astfel încât toată apa de baie, dar există o perie bună, care este bine și uscat tampoane. Excelent centru SPA. Piscină și două tipuri de băi. În dimineața, un mic dejun bun, destul de mare, o varietate de feluri de mâncare, este o oportunitate de a lua cafea pe o masă.

După ce s-au întors în cameră, au decis să deschidă balconul, după o jumătate de oră, înghițind roiuri de muguri. De fapt, nu interfera, ci strain. Un apel la recepție, a declarat sortate, după o jumătate de nimic oră sa întâmplat, a mers la recepție, există o fată cu aceeași problemă, judecând după reacția fetei de la recepție și garda problemei au luat la cunoștință. Numărul și noi și fata, s-au schimbat fără probleme.

"Cameră mare de familie, mic dejun delicios, piscină frumoasă și. "

Cameră mare de familie, mic dejun delicios, piscină frumoasă și saune

Generalul dezbrăcat în fața piscinei, izolarea zgomotului camerei rău

"Am fost mulțumiți de a fi cu un copil mic și fără."

hotel liniștit și liniștită, cu o saună și piscină gratuit pentru adulți și copii, sunt plătite tratamente spa. Nu-mi place foarte mult lac de unghii (pentru un astfel de cost este prea simplu și nu pro, ceea ce această procedură nu recomanda (am incercat de 2 ori de către diferiți artiști) se odihnea cu fiica ei 6 luni - pătuț pentru copii este disponibil în restaurant, scaune înalte au, există și o lui copii cameră. este ca restaurant, in special micul dejun. gustos, variat și ieftin. camerele sunt curățate în fiecare zi. camera nu dispune de holodilnika..a pe balconul păsărilor imediat ia toate)) la centru pentru a merge 7-10 minute cu autobuzul sau cu mașina la grădina zoologică 15-20 min. În general, acesta este un hotel simplu, unde este totul. Am fost mulțumiți după 2 vizite timp de 5-8 zile.

Frigider în cameră Maestru de serviciu de unghii

"Halate de baie nu sunt date tuturor numerelor, trebuia să le cumpăr."

Halatele de baie nu sunt date tuturor numerelor, trebuia să le cumpăr.

"Piscină. Micul dejun. cameră de familie curată și spațioasă. "

Piscină. Micul dejun. cameră de familie curată și spațioasă.

"Nu mă gândesc nici măcar la alte hoteluri din Tallinn, mereu stau în Pirita"

Mic dejun foarte bun, toate proaspete, pentru băuturile calde sunt containere termice, saună excelentă și piscină, mici, dar copiii chiar place sala de jocuri, lângă piscină o mașină de vânzare cu băuturi calde, mereu folosim

Mai rapid pentru a finaliza lucrările de construcție între hotel și țărmul golfului (face protecție bancară și site-ul)

"Este confortabil, dar fără fricțiuni"

Mic dejun excelent, locație excelentă, piscină și saună

Descrierea numărului de rezervare nu este adevărată. Camera nu are baie, doar dușul din spatele cortinei. Doar două prosoape pe persoană, care nu sunt permise pentru un hotel spa. Spre deosebire de descriere, nu mai mult decât piscina și sauna, spa - pentru bani.

"Restul personalului a fost prietenos."

La retsepshen pune un tânăr care nu vorbește engleza sau rusa. Nu este în stare să explice cum să ajungă la cameră (și asta este căutarea în acest hotel), nici serviciile de spa disponibile la hotel.

"Decizia de a reduce personalul este o greșeală"

"Tip hotel tipic" sovietic ". Timp de 2-3 zile puteți alege, dar numai datorită locației. "

Mic dejun tip bufet decent, vedere frumoasă la oraș din restaurant, locație excelentă, aproape de plajă și parc de pin, până la centrul orașului cu autobuzul - 10-15 minute, alături de 2 supermarketuri. Piscină și saune de bună calitate.

"Un loc minunat pentru relaxare"

Doar un hotel minunat. Călătorim cu mașina, deci o mică distanță de centrul orașului nu a stricat impresia. Vedere minunată de la fereastră, piscină minunată și saune și un mic dejun excelent. Camera oferă un halat de baie și papuci, care sunt convenabil pentru a merge la piscină. Camerele sunt curate și spațioase. Parcare în fața hotelului este gratuită. Nu este nimic de plâns. Totul a fost minunat.

"Mi-a plăcut complimentul sub formă de fructe și prezența unei mașini de cafea în. "

Mi-a plăcut complimentul sub formă de fructe și prezența unei mașini de cafea în cameră

Nimeni nu a avertizat că clădirea se află aproape de hotel. Trezește-te sâmbătă la 07:15 dimineața după o săptămână greu de lucru și să nu poți dormi - e teribil. Și zona spa este mai mult decât modestă

"Multe oportunități, o vedere la apă, camere de actualizare, proaspete. "

Multe oportunități, o vedere a apei, actualizarea camerelor, aer curat

"10 minute până la centru, un mic dejun normal, o piscină imensă de 50 de metri, scăldați după cum doriți, saună".

Locația de aproape morya.Ochen la centrul orașului -10 min., Transport public, care se desfășoară de-a lungul malul mării și tine până te duci la centrul de a admira frumusețea mării. , Parcare gratuită, mic dejun normală piscina mare de 50 de metri, înot tot ce doriți, sauna.Normalny zavtrak.Za acest preț foarte prekrasno.A toate sala de mese au nici măcar nu vrea să plece astfel o vedere uimitoare la mare.

"Impresiile sunt bune, nu există plângeri speciale".

Locație, personal prietenos

"Totul este curat și ordonat."

Totul este curat și ordonat. Inițial, aceștia au dat numărul care nu corespunde celui declarat, dar după ce au fost solicitate, au înlocuit-o.

Hotelul face lucrări de renovare. Ferestrele au trecut cu vederea epicentrul construcției. Muncitorii sunt foarte punctuali. La ora 8:00 au început să lucreze ca bare de protecție.

"Mi-a plăcut, poate că vom veni din nou."

curat, liniștit, puțini oameni.

în ziua sosirii sub fereastra excavatorului lucrat până la ora 17:00.

"Vederea golfului, a iahturilor și a plajei este foarte plăcută. La mers pe jos mânăstirea din Pirita și puțin mai departe,

În ciuda faptului că hotelul este suficient de vechi, acesta corespunde nivelului declarat ridicat. Personalul este foarte prietenos și vorbește atât engleza, cât și rusa. Confort, bucatarie, piscina cu saune - totul este super! (pentru cei care au puțin spațiu, atenție: înot gratuit BEI băieții care se antrenează în piscina de la hotel - după ora 21.00).

Singurele cartele negative - magnetice nu funcționează periodic. În acest caz, nu vă panicați, mergeți la recepție și cereți corectarea. Cardul "magnetic" mai puțin de un minut.

Piscină bună, locație, mic dejun bun, parcare privată.

"Având în vedere piscina închisă pentru reparații, prețul nu corespunde calității."

Un mic dejun bun. Personal politicos (mulți vorbesc rusă și finlandeză). Nu baie proastă. Vedere frumoasă de la ferestre (dacă este pe mare). Pat confortabil.

Când specificați că numărul este actualizat, trebuie să spuneți că nu este complet, dar parțial. Nu ar face rău să spală podelele de pe balcoane, dar sentimentul că nu au fost spălate de la Jocurile Olimpice-80. Și, din moment ce am stricat pe două scaune pe balcon, ar fi posibil și un tabel pentru a adăuga (complet cu masă, scaune profitabile pentru a), dar nu este confortabil să se uite la mare și să se gândească în cazul în care pentru a pune sticla # 47; ceașcă - etaj este murdar. De ce schimbați televizorul cu unul nou, dacă semnalul ajunge la el înainte de revoluție? Nu ar interfera cu frigiderul din cameră, un loc pentru el de a mânca.

"Data viitoare vom alege un alt hotel."

Pat confortabil și presiune bună de apă în duș.

Ai putea îmbunătăți foarte mult. 1) Lipsa de închiriere de biciclete - a fost principala dezamăgire. Călătorim foarte mult, nu ne-am îndoit nici măcar că există biciclete lângă hotel, pe cartea de imagini cu bicicliști fericiți, iar printre tipurile de ciclism de odihnă este indicat. De fapt, nu există nici gratuit, nici plătit, iar stația de închiriere de biciclete pentru oraș, care nu este la fel de simplă cum ar fi cineva, este la 3 km distanță. 2) Personalul extrem de neprietenos la recepție. Și nu foarte competent: de mult timp pentru noi, în cazul în care acest nefericit cel mai apropiat de închiriere de biciclete și în cazul în care puteți cumpăra bilete pentru transportul public, deși acest lucru este greu o problemă foarte rară de la oaspeții hotelului. Atat acesta, cat si altul au fost bruiati cu erori) 3) In baie, uscatorul de par a fost imprastiat cu pulbere neagra, care este indepartat prin amprente atunci cand se intampla ceva rau. Este foarte spălat, dar o puteți spăla cumva. Din fericire, am observat acest lucru la sfârșitul șederii și am decis să nu gândim ce se întâmplă în această cameră. 4) Bucătăria incredibilă a hotelului. Fotografiile nu spun acest lucru, dar este așa. 5) Mic dejun - normal pentru trei stele, dar nimic remarcabil. Nu sunt sigur că puteți da statutul de "mic dejun foarte bun" dacă nu există șuncă pe el)) 6) Dacă nu mergeți bine sau o persoană în vârstă - cereți o cameră aproape de scări. Nu știu cât sunt coridoarele, este de 300-500 de metri, iar acestea sunt coridoare foarte depresive. 7) Și apa plată cu taxă în cameră - pentru trei stele, cred că nu este foarte normal.

Am stat a doua oară în acest hotel.

A rămas în acest hotel a doua oară. Hotelul este, în general, plăcut. locație convenabilă. parcare este întotdeauna un loc, curat și confortabil, paturi si perne udobnye.K Din pacate timpul a fost scurt și nu am putut folosi spa, vom lăsa pentru o altă dată)))

"Vedere minunată a camerei finlandeze, spațioasă și magnifică. "

Vedere minunată a camerei finlandeze, spațioase și mic dejun excelent!

Călătoria a fost spontană, așa că dăm vina numai pe noi înșine. Probabil am fi preferat setul de spa, dar nu l-am vizitat. Ei bine - o vedere minunată de la fereastră la micul dejun și micul dejun în sine.

"Restul calității medii"

Mic dejun bun, personal prietenos, mai ales fata Alexandra (mulțumiri speciale).

Camere bine curățate, praf peste tot, miros constant de la toaletă. Datorită designului specific, valizele trebuie să fie transportate manual la etajele 1 și 3.

"În general, impresiile sunt excepțional de pozitive și pozitive!"

Locația hotelului este excelentă, mai ales când sunteți obosiți de ritmul unui oraș mare, lângă plajă și pădure, cu frumoase aterizări. Puteți ajunge în orașul vechi din hotel, fie cu autobuzul (stația de autobuz este în apropiere), fie cu taxiul (costă aproximativ 4-5 euro, prin intermediul aplicației). Micul dejun la hotel este excelent. Curățenia este bună!

Hotelul nu are propriul său centru de fitness, iar piscina adesea găzduiește activități secționate în grup. pentru oaspeții hotelului există 3-4 piste. la calitatea foarte de piscină nu plângeri, pur # 47; îngrijit! De asemenea, prima zi a surprins atitudinea personalului din piscină. a venit la hotel la ora 21 (înghețată în stradă) a hotărât să se apuce în saună (în piscină), a venit la 21:20 la piscină, dar nu am fost permis, citând faptul că piscina se închide la ora 22:00, că acest timp este suficient pentru noi, angajatul nu a fost convins. nu a început să râdă și sa dus a doua zi. Cu toate acestea, acest caz nu este complet corect din partea personalului, pentru că În primul rând, este dreptul clientului să estimeze cât timp va dura # 47, iar el însuși poate rezolva suficient pentru el 40 de minute sau nu. și nu angajatul să decidă, sarcina lui este de a cere eliberarea piscinei la timp.

"Vederea din ferestrele restaurantului este pur și simplu magnifică."

Vederea de la ferestrele restaurantului este pur și simplu magnifică. Camerele sunt curate, orașul este aproape, marea este aproape, piscina. Interiorul anilor '80 este cu siguranță depășit, însă puritatea și raportul dintre preț și calitate sunt foarte satisfăcătoare.

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opiniile se bazează pe 131 667 302 Recenzii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    ID-ul dvs. de referință: 1A842BA







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: