43 Răspunsuri despre Viveja la adresa Khabarovsk, strada Zarina, 83

Bună ziua tuturor. Astăzi am vrut să ajung la Vevey pe uzi de pe pelvisul mic, de 3 ori am sunat să răspund, nu există nici un record. Ca urmare, mi sa oferit să vină și să trec în coada de așteptare. Rezultatul, a sosit dupa 3 ore de asteptare, nu am fost acceptat. Apoi au băut ceai de o jumătate de oră, nu au luat un singur client, apoi schimbarea schimbării. apoi au luat pe toată lumea prin numire. Nu am mai rămas mult timp, mulțumesc pentru banii returnați. Nu voi mai merge la clinica asta. Deci, într-o policlinică gratuită, puteți ucide timp.







Anual sunt tratat în spitalul de zi și admir mereu asistentele medicale, cum funcționează, foarte calm, rapid, liniștit, binevoitor. Vă mulțumesc foarte mult, doresc tuturor sănătății tuturor, astfel încât acestea să lucreze mult timp, pentru că acum astfel de oameni sunt foarte rare!

Începutul brusc pentru a crește pe o spate, fie familka, fie un papilloma. Am citit Ineta, posibile diagnostice și comentarii despre miere. instituții - a fost trist și încărcat. Și tocmai înaintea lui DR. M-am dus la Viveju să văd dermatologi, să mă consulte cel puțin. În ordinea unui turn plin de viață, surprinzător de rapid, am ajuns la doctor, Alle Anatolevna. Sa dovedit un neoplasm benign, care poate fi imediat eliminat de aparatul "Surgitron". 2800 = la casier (recepție, eliminare, histologie). Și a doua zi a sărbătorit DR fără o piatră. Data viitoare ›

De la ora 10.00 până la ora 2.00 am așteptat în linie pentru terapeutul on-duty. În același timp, ea acceptă pe cine vrea, bunica a venit timp de 25 de minute în afara coadă pentru a emite un certificat. Administratorul, care pare să fie capabil să rezolve probleme similare, acceptă oaspeții privați la locul de muncă, nepoți, cunoștințe! Nu vorbesc despre registru, în general comercianții de semințe de floarea-soarelui. Conducerea lui Vivei a fost atât de ridicată, încât controla activitatea instituției, nu o consideră necesară. NU RECOMAND! Ce fel de ajutor este implicat, dacă oamenii nu pot construi un loc de muncă.







Bună ziua tuturor. Astăzi am vrut să ajung la Vevey pe uzi de pe pelvisul mic, de 3 ori am sunat să răspund, nu există nici un record. Ca urmare, mi sa oferit să vină și să trec în coada de așteptare. Rezultatul, a sosit dupa 3 ore de asteptare, nu am fost acceptat. Apoi au băut ceai de o jumătate de oră, nu au luat un singur client, apoi schimbarea schimbării. apoi au luat pe toată lumea prin numire. Nu am mai rămas mult timp, mulțumesc pentru banii returnați. Nu voi mai merge la clinica asta. Deci, într-o policlinică gratuită, puteți ucide timp.

Și încă un ban și acolo pentru fiecare cuvânt. Personalul din registru, nu a crescut aspru. Au desemnat o terapie fiziologică și acolo pentru 500 de ruble pentru o consultare care în general nu este necesară, pe scurt, unde să nu vină, să plătească pretutindeni. Da, și conduceți acolo pentru a veni aici pentru ca ei să aibă mai mulți bani. Da, și radiografii de trei ori numiți, atunci când statul era deja la 5 +. În general, sunt dezamăgită și încearcă să nu meargă acolo.

Timp de mulți ani folosesc serviciile unui policlinic, mai ales că am încredere în departamentul dentar, știu și respect mulți medici. Mulți pacienți notează atitudinea lor indiferentă și conștiincioasă față de munca lor! Aceștia sunt oameni care lucrează prin vocație! Prin urmare, a fost neplăcut să se întâlnească cu Vlasyuk IO. Ar fi mai bine să schimbați un alt doctor! Am venit într-o ocazie neplăcută - podul din dinții din față a fost dezlegat. Această zi trebuia să efectueze testarea în structura sa. La invitația administratorului a venit. Data viitoare ›

Numit registrul central pentru a afla mai multe despre asteptare lovituri de gripa ea necuviincios a răspuns că, dacă nu sunt ei în mod direct la pacient, nu este nimic de făcut mi-au spus să nu merg și toate vaccinările în timpul epidemiei nu, toți oamenii adecvate, dar nu toate versat în regulile de vaccinare, așa că cred că administratorii oricărei instituții ar trebui să explice calm informația pe care o au dacă îi vor plăti.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: