3-D stereo pentru cinema, TV, monitor, cărți - opriți luni - pentru ochelari stereo

Deschid o colecție de ochelari 3D stereo italieni, pentru a nu-mi strica ochii și să-i iau în brațe frumos.
De asemenea, potrivit pentru orice televizor, LCD, plasma, proiector, monitor.






Pentru a obține efectul unei imagini tridimensionale, nu aveți nevoie de un televizor sau monitor special
- aveți nevoie de un film 3d (descărcați online, cumpărați, rescrieți etc.) și urmăriți ochelarii pe orice televizor.
- sau un șofer special, atunci când vine vorba de jocurile 3D de calculator. Am auzit că există deja un canal special pe NTV +, dar nu l-am văzut, nu pot să mă cert.

Teoretic, ochelarii pot fi făcuți cu orice pahare și filme albastre și roșii. -). Cadru din carton. Sau luați în cărți pentru copii în hârtia "ochelari".






Dar - ne respectăm noi înșine?
La urma urmei, ceea ce este dat în cinematografe este incomod și este oarecum neplăcut să-ți pui fața, chiar ștergând cu un șervețel umed (adesea semi-uscat și reținut).
Și e mai bine să nu te gândești la cine le-a pus înainte. Este clar însă că nu vă faceți griji. Nu voi dezvolta acest gând :-).

Deci, îți sugerez să colectezi ochelari de oțel italieni de înaltă calitate. Filtrele profesionale de lumină din plexiglas (ITALIA) fac efectul 3D mult mai bine și mai realist. De asemenea, potrivit pentru orice televizor, LCD, plasma, proiector, monitor. Marea majoritate a filmelor (dar nu toate) sunt acum făcute pentru astfel de ochelari - albastru drept, roșu stânga.

Puteți comanda două tipuri - specificați în ordine, cu un cadru negru dorit sau cu un roșu închis. Dacă nu scrieți nimic, credeți că nu vă pasă.

intalnesc mult, in fiecare zi,
după-amiază bibliotecă, iazuri seara,
Sâmbătă Tula, Duminica Taganka,
există un curier

Trimiteți comanda în formă liberă.

Pentru analiză - 10 zile de la data achiziției.
La răscumpărare, informez cu privire la poștă și în confe (pentru munca de corespondență nu răspund, așa că în confu aspectăm)







Trimiteți-le prietenilor: