25 Lucruri pe care le facem cu toții când nimeni nu vede

25 lucruri pe care le facem cu toții când nimeni nu vede

25 Lucruri pe care le facem cu toții când nimeni nu vede

1. Ridicarea nasului.

E, băieți, un clasic. Cu toții ne prăbușim în nas și există perverți care îi place să spioneze. Da, da. Kovyryalonosofily.







3. Vizitați Google online.

Cu toții am făcut-o sau am de gând să o facem.

4. Desenați cu urină în zăpadă.

Da, omule. Nu ești singurul. Îmi place personal să pictez soarele sau să-mi scriu numele. Și tu?

5. Mâncăm în pat.

Chiar dacă ați știut că acest lucru nu este bun și că veți regreta noaptea, ați făcut-o. De exemplu, am mâncat recent două banane și apoi m-am mâncat cu un roach. Da, l-am curățat, de asemenea, în pat într-un ziar. A fost în jurul orei.

7. Întoarceți liniștit într-un loc aglomerat (în lift / transport / la locul de muncă / școală.)

Oamenii le place să se pogodie, dar nu le place când sunt prinși pe asta, atât de mulți au dezvoltat abilitatea unui fart silențios. Este păcat că oamenii nu și-au dezvoltat obiceiul de farting fără miros.

8. Ne ascundem gunoiul sub covor / în spatele (sub) pat / în spatele dulapului

De ce să vă deranjez și să ieșiți dacă puteți ascunde un lucru în care nimeni nu o va găsi vreodată.

9. Nu aduceți datorii la magazin.







Probabil că toată lumea a fost astfel încât vânzătorul a spus "Oh, bine, mai târziu veți aduce" atunci când ați pierdut 5-10 ruble și ați spus "Bine" și niciodată nu a apărut din nou în acest magazin.

10. Îți smulgem hainele pentru a înțelege dacă este timpul să o spălăm.

Într-adevăr, băieți, în opinia mea, acesta este cel mai sigur mod de a verifica dacă trebuie să ștergi un lucru sau nu. Șosetele și lașile nu. Deși pot exista unele.

11. Noi scriem în duș.

Da, știm cu toții că dușul nu este o toaletă. Da, am fi putut chiar să plecăm un minut înainte, dar sunetul apei curgătoare o face. Mmmm. Căldura a mers.

12. Beți dintr-o sticlă comună de gât.

Indiferent cât de mare este sticla sau ce substanță este înăuntru, toți bem direct din gât, cel mai important, corect, pentru ca nimeni să nu fie văzut.

13. Vorbim cu obiecte inanimate.

14. Vorbim despre noi înșine.

Arăți grozav astăzi, frumos în oglindă.

15. Combinați alimente care este mai bine să nu combinați.

Cum îmi place pelmeni vprikusku cu struguri. O înghețată după o duzină. Mmmm. Un basm. Scuzați-mă, voi merge un minut, poate 10.

16. Măsurăm părțile individuale ale corpului.

Talie. Și la ce te gândești?

17. Acceptăm termenii fără a le citi.

În mediul altor oameni, cel puțin ne prefacem că citim, dar când nimeni nu se uită, atunci "Sunt de acord" - "Accept".

18. Mâncăm ce a căzut pe podea.

Un cip a căzut pe podea? Da, asta va fi. Munch-Munch-Munch.

Când nimeni nu se uită și nu aude. Ce emoție.

20. Face Selphy nebun.

Da, am devenit sentimental.

22. Nu spălați vasele timp de câteva zile.

De ce spălați unul, lăsați-l să se acumuleze. Și apoi să o curățați, este nevoie de șmirghel.

Știu ce ai văzut în vara asta. ;)

24. Lasati prosopul in camera si alerga dupa ce a fost umed si gol.

Principalul lucru nu este să alunecați.

25. Nu a observat cum, cu tricouri albe, a intrat accidental o șosete roșie.

Și acum aveți cinci tricouri roz.

De câte ori am ajuns?

Mai ales pentru cititorii blogului meu Muz4in.Net







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: