21 decembrie 2018 o paradă de planete


În ultimul an, multe publicații au început să fie respinse de la sfârșitul lumii. Mulți oameni spun / nu va fi nimic / acest lucru este în mod special suspect, așa cum se face în mod special pentru a nu exista panică







După cum a spus colegul meu (și este inteligent, nu am mai întâlnit astfel de cunoștințe în viața mea). Deci, el a spus că oamenii cred că cu prefixul "Oamenii de știință vorbesc". Și acesta este un fapt!


Nu am spus mai mult. Oamenii de știință nu sunt anonimi. Și cu numele ei au vorbit în transferul TV rv. Prenumele nu-și amintește. Dar au fost. Nu este așa de simplu (oamenii de știință spun /


Poate este exprimată în mod greșit. Pe parcursul Calei Lactee, planetele se vor alinia la rând. Despre radiații ... desigur, totul poate fi. Planeta noastră va fi în centru și va fi ruptă și atrasă de ea în direcții diferite de alte planete. S-ar putea să fie cel mai puternic ca o gândire ulterioară. Până la schimbarea curelelor. Și radiații, deoarece atmosfera nu ne va proteja deja

Nicio schimbare de centuri. dar a vrut să spună polii

Sperați că milioane de oameni vor muri?







Vă repet încă o dată. NU spune că sunt oamenii de știință. Ce repari, ca un papagal. Ei bine, dă-mi o legătură cu acești oameni de știință. Doar nu pe "hinevich" și "stângaci" oricare. Am studiat în mod special acest subiect. În consecință, toți acești blah-blah despre "parada în masă", "raza galactică" - rahat în ulei slab. Nu, naibii, ciorile de pui "spun oamenii de știință", spun oamenii de știință.


Ei bine, uite acest program pe Ren TV / dacă se va repeta / vor exista acești oameni de știință cu argumentele lor despre sfârșitul lumii. Oamenii de știință au semnat, nu mi-am amintit numele de familie, pentru că pentru mine nu era important.
Și puteți continua să conduceți în Google / o paradă de planete / și, în mod evident, articole despre el nu sunt anonime și cu numele și prenumele


Poate cineva vă place să vă susținați - cei care vor să părăsească miliardele de aur sau sunt aceste zvonuri? Este adevărat că miliarde de oameni vor distruge intenționat? Unii oameni cred că nu pot să cred.

din nou idioc! Ei bine, elita se va târî din pământ și ce va face în continuare? cum va planta cartofii și va crește bovinele? ce va face cu resturile de miliarde de oameni decăzuți după Harp?


Și ce crezi că, în dispariția oamenilor zadarnici, copiii. Ei spun că sunt târâți de străini, OZN-uri și, de fapt, toți sunt păstrați în buncăre pentru a le face mai târziu servitori pentru elită))


Și voi avea o zi de naștere))) Și nu-mi pasă de sfârșitul lumii și de parada planetelor)))


Nu, va fi mult mai interesant.

Publicația de rețea «WOMAN.RU (Female.Ru)»

Detaliile de contact pentru agențiile guvernamentale (inclusiv pentru Roskomnadzor): [email protected]







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: