16 comentarii, recenzii care trec prin joc crysis (crisis)

Crysis este un joc puternic, jucat de mai multe ori. Este deosebit de interesant să folosiți proprietățile unui costum.

Despre nivelul Core. Mă adăpostesc acolo, du-te în camera unde se deschid câmpurile albastre, apoi închideți, există un tunel sub tavan care nu se lasă în vânt și există două în cealaltă, trebuie să mergeți la unul dintre ele, , așteptați și deschideți un traseu uriaș în care vântul zboară, aceasta este calea spre ieșire.







care știe cum să comutați moduri la mine timp de 3 luni comp

Nu vreau să continui! REGRET MY 7900GS.

Crysis super joc, actualul este mai bine pentru a trage străinilor singur incendiar - de la ele creeks surori încă mor foarte repede ..

Cum să tragi cu un lansator de grenade subarray?
Mulțumesc.

Cum de la capăt pe punte să deschizi un fel de trapă?

Choby albă de la podstvolnika trebuie să schimbe tipul de încărcare cu tasta X.

După ce ați vorbit cu amiralul, trebuie să mergeți la
arma și ușa este închis ce să fac?

Jocul Crysis este rece, dar foarte scurt







acesta este exact și ca întotdeauna în cel mai interesant loc.

Cum arată și unde este arma TAK?

Ce să fac nu știu. Am bătut tancurile în misiune unde este necesar să salvezi ostatecii și asta e tot. Nimic nu se întâmplă. Comandantul cu ostaticul este în cameră și nu există o sarcină nouă?

Voi spune acest lucru, mai slab Camp mai multe probleme cu atât de arme non-ghidate și alte erori mici, pentru calculator slab este pur și simplu nu este în măsură să se ocupe de cea mai mare parte a procesului de joc și încearcă să palmă bug-uri lor pobystrenkomu
tabăra mnu chiar deasupra configurației medii și zbor sau bug nebolo neodny
mnu 2 celeron nucleare la 3.0 fiecare miez de 2 gb ddr2 și nViadia 8600GTS amplificat

MAKC acolo este necesar să părăsiți teritoriul e toate (du-te pe acoperișul tancurilor de cetate și ieșiți din dreapta intrării pe acoperiș).

KNOWBODY întreabă cum să scot din GRANETOMETRU telecomandă

Waryc --- Ori de câte ori căutați un inginer pe punte, priviți cu atenție partea dreaptă a navei. Aceasta este dacă stați cu spatele la podul căpitanului, apoi mai târziu de-a lungul farurilor și ajungeți acolo. un tun în camera unde costumul a fost perfectat.

Nu pot salva profetul. Nimic, nimic nu arde nicăieri. Se îngheață și moare, ticălosule. Trei zile stau. de ajutor.

Nu pot declanșa un tun nuclear.
Elena îmi spune că trebuie să țintesc și fac clic pe mouse-ul drept, dar scriu că nu există ținte capturate. Cum să încercați în mod corect (pentru a captura ținta)?

Tocmai încep să joc și mă înnebunesc.

prashol it pentru 3days este cel mai tare în pestera și este foarte ușor pentru tabere Karei să fie ucis 4-6 butoaie Sunt deja tăcut despre arme







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: