100 K 1

Foarte populare au fost filmele indiene în timpul copilăriei mele și mulți jucători își amintesc perfect că filmele indiene nu pot fi nici măcar imaginate fără următoarea.







În primul rând, trebuie să fie dans în cinematograful indian. iar pentru acest răspuns puteți obține 40 de puncte.

De asemenea, în aceste filme trebuie să ascultați cu siguranță melodii și muzică indiană. acest lucru este încă 80 de puncte.

Este imposibil să vă imaginați un film indian fără dragoste. acest răspuns va aduce 120 de puncte.

Un alt atribut obligatoriu - o luptă. în valoare de 160 de puncte.

Pe linia a cincea, din anumite motive, era un elefant. capabil să adauge 200 de puncte.

Și jocul se termină cu lacrimi. indiferent de bucurie sau durere, 240 de puncte vor fi creditate pentru acest răspuns.

Un film indian nu poate fi imaginat fără următoarele atribute (și răspunsurile - fără numărul de puncte menționat):

  • 40 de puncte - Dans; Cel mai ieftin răspuns, pentru că a fost primul lucru care a avut loc tuturor;
  • 80 - Cântece / Muzică; ele par întotdeauna executate în aceeași voce;
  • 120 - Dragoste; cu siguranță interzis, trăgând un șir de pasiuni și sânge diferite;
  • 160 - lupta; da, în cazul în care luptele fluturând pumnii lor pentru o jumătate de metru de la fața, dar toamna încă
  • 200 - Elefantul; doar ele sunt foarte mari, nu-nu, da, cad în cadru;
  • 240 - Lacrimile; cel mai scump răspuns.






În total, 840 de puncte dorite în jocul "100 la 1" și abilitatea de a răspunde la următoarea întrebare dificilă.

Filmul indian, așa cum îmi amintesc chiar acum. - Dansul este foarte lung, dar destul de incendiar. 40.

Apoi. desigur, MUSIC, pentru că dansul este rar fără muzică, poate că răspunsul este SONGS. Asta e 80 de ani.

Filmele indiene sunt, de obicei, despre LOVE, în orice caz, tocmai am întâlnit astfel. 120.

Iar dragostea este o bătălie pentru o fată, de aceea există un FUCK, și nu unul. 160.

În loc de mașini din India, preferă ELEPHORS, acestea sunt, de asemenea, destul de numeroase în filme. 200.

Și am ajuns la Tears, nu este nimic de făcut, dragostea și fericirea în filmele indiene sunt greu de obținut, așa că există lacrimi de bucurie și durere. 240.

Acest lucru va fi răspuns în joc.

Despre lucrările lui Bollywood, am auzit cu toții mult, mulți chiar s-au uitat. Deci, fără de care aceste capodopere nu se întâmplă:

-fără "dans", care este destul de natural, răspunsul este de 40 de puncte,

-fără "muzică și cântece", sub care se întâmplă aceste dansuri Costul este de 80 de puncte,

-fără "iubire". Nu-mi amintesc nici măcar un singur film cu o poveste fără dragoste. Prețul răspunsului este de 120 de puncte,

-fără o "luptă", pentru că trebuie să lupți pentru dragoste. Obțineți 160 de puncte pentru răspuns,

-fără "elefantul", filmele sunt indiene, așa cum fără el.200 de puncte,

-fără "lacrimi", firește, costul de 240 de puncte

100 K 1

În jocul sute o singură întrebare este pusă următoarea întrebare: "Fără care este imposibil să-ți imaginezi un film indian (android)?" Și pentru el răspunsurile atât de corecte

40 de puncte pe care le primim pentru dansurile de răspuns,

80 de puncte pentru răspunsul melodiei sau muzicii, eu personal nu reprezintă filme indiene fără dans și muzică,

120 de puncte pentru un răspuns ca dragostea, este necesar de toată lumea,

160 de puncte pentru un răspuns este o luptă,

200 de puncte - răspunsul este un elefant,

240 de puncte și cel mai popular răspuns este lacrimile.

Mult noroc în jocul "One to One" pe următoarele nivele!







Trimiteți-le prietenilor: