Obiectiv: Mbeng, 44.

"Ruby". Rizhikov, Kuzimin, Nabiullin, Sanchez, Zambrano, Song (M'Vila, 38) Tsaktash, Maxime Lestienne (Rochin, 68) Zhemaletdinov (Tkachuk, 79) Kanunnikov, Zhonatas.

"Terek". Călătorii, Rodolfo, Pliev, Semenov, Mohammadi, Angel, Kuziaev, Pires, Lebedenco (Ivanov, 82) Mitrishev (69 Torje), Mbenge (Balay, 79).

Avertizare. Kuziaev, 15, Pliev, 24, Tsaktash, 30, Zambrano, 76, M'Vila, 76, Sanchez, 83.

90 + 5 'Suna fluierul final! "Terek" câștigă victoria oaspeților asupra "Ruby" și se duce pe locul șase în clasament!

90 + 4 "Gazdele câștigă un colț, al cărui depunere a fost chiar și Serghei Ryzhikov. Terenul mergea doar în direcția portarului, "Rubin", dar "Terek" se luptă înapoi.

90 + 2 "Unul dintre jucătorii" Rubin "cade în zona de penalizare a altcuiva - Turbina nu reacționează.

90 + 1 "PERICOL. Torzh primește mingea pe linia de pedeapsă și lovește fundul, iar hocheiul lui Balay își substituie piciorul - proiectilul lovește bara transversală a porții stăpânului!

90 'Eugene Turbin adaugă 4 minute.

88 'Taktash nu obține o lovitură liberă, mingea trece peste bara transversală.

87 'Rochina câștigă o lovitură liberă promițătoare lângă posesiunile lui Gorodov, Semyonov oprește pasajul solitar al spaniolului. La poarta este de 23 de metri, punctul este excelent pentru dreptaci.

84 „Zambrano, care a luptat pentru cal, după o pasă lovitură liberă după touchdown a fost lăsat întins pe gazon, este necesar de medici.

83 'Sanchez este gata să pună mingea în joc. Lupta nu sa transformat într-o luptă, arbitrul a intervenit la timp.

82 'Oleg Ivanov apare pe teren în locul lui Igor Lebedenko.

79 'Denis Tkachuk centrează mingea pe teren în urma de Rifat Zhemaletdinov, Bekim Balay nu a intrat în locul lui Ablaya Mbenga.

78 'Jonathas primește mingea în centrul penalty-ului după lumbago Kuzmin, dar lovitura braziliană în atingerea acurateței nu este de ajuns.

76 'Zambrano primește un avertisment pentru un fault greu împotriva lui Mohammadi. Pentru conversațiile cu arbitrul a fost acordat M'Vila "tencuială de muștar".

74 'Kazan in Rugby a adus mingea în zona de pedeapsă a oaspeților, dar lovitura unuia dintre proprietarii blocului Grozny.

72 "PERICOL. Mbeng a evitat ofsaidul, a luat transferul pe teren și a fugit la o întâlnire cu Ryzhikov, dar în etapa finală, senegalezii au împușcat poarta!

69 'Gabriel Torje joacă în loc de Magomed Mitrishev.

68 'Ruben Rochina centrează în careu față pe Maxim Lestenna.

66 'Jonathas după lovitura liberă execută lovitura toatată bara transversală.

64 'Mohammadi conducând de la distanță după ce se deplasa din centru în centru - Ryzhikov ia mingea în colțul din apropiere.

63 'Dalmatny loveste loviturile Zhemaletdinov - mingea trece din nou prin poarta.

60 'Oaspeții au călcat jocul de pe teren, ținând mingea sub control. Pentru cât timp?

57 'Nabiullin condutează dintr-un minut, mingea trece de pe poartă.

55 "În timp ce nimic interesant nu se gândește la gazde, cu excepția proviziilor în direcția lui Jonathas, spre care nu ajunge bilele.

51 'Controlul mingii Kazan în deschiderea celei de-a doua jumătăți, scorul de pe tabela de scor care nu le poate costa.

47 "PERICOL. Nabiullin dă în zona de pedeapsă, iar după o serie de ricochete mingea ajunge la Tsaktashu, care de la 14 metri bate peste bara transversală!

46 'A doua repriză este prelungită!

45 + 2 'Fluierul se joacă pe pauză!

45 'Lestiyenn, cu lovitura libera de pe flancul drept, transforma mingea spre poarta. Orasele de la ieșire trimite proiectilul departe. Două minute au fost adăugate.

44 'ГООООООООООЛЛЛ. 0: 1. ABLAYE MBENG.
O pasă lungă de pedeapsa a ajuns la Mbenga, el a aruncat mingea la Mitrisheva, Mohammed au pătruns în zona altcuiva pedeapsă și împușcat la țintă, Ryzhikov post, respingând, iar Mbenga de finisare a trimis o carapace într-o plasă gol!

41 "PERICOL. Tsaktash atârna de la colțul la colțul lung, în cazul în care Sanchez a rămas fără îngrijire, cu toate acestea, să introducă ilegal mingea în poarta Sergio nu a reușit!

41 "Medicii au nevoie de ajutor de la ambii participanți la episodul anterior, o pauză scurtă în meci.

40 "PERICOL. Zhonatas găsit în fața pedepsei Zhemaletdinova, care a condus în graba la Nabiullina, dar orașul în timp util s-au grabit la ieșire și nu vă permiteți să bată Elmira!

38 'A fost un înlocuitor forțat, Yann M'Vila pe teren și Song în infirmerie.

37 "Alex Song are nevoie de ajutor medical, judecând prin faptul că M'Vila și-a schimbat deja hainele, va exista un înlocuitor forțat în" Ruby ".

34 'Jonathas după ce a depus capul Kuzmi de la 14 metri - mingea a mers deasupra poarta.

32 „Kuzmin oferă de pe flancul drept la colțul lung, în cazul în care Zhemaletdinov ajunge la minge superioară, dar trece aproape de poartă.

30 'Taktash primește un avertisment pentru un fault pe Mbenga pe flancul drept al apărării.

29 "Nu tribunele rău de sprijin astăzi, în Kazan din cauza intrării libere, dar jucătorii de" Rubin "fanii lor din nou nu fericit.

24 'Pliev este pedepsit cu un avertisment pentru un fault pe flancul împotriva lui Lestienne.

22 "Nu este rău fotbalul în prima repriză, dar până acum jocul nu are momente ascuțite în etapa finală.

Grozny a câștigat un colț, dar Ryzhikov sa confruntat cu hrană la ieșire.

15 "Kuzyaev primește un avertisment pentru eșecul atacului, care a dispersat Kanunnikov.

14 'Oaspeții de penalizare câștigați în colțul din dreapta al zonei de pedeapsă. Mohammadi a lovit ținta, Ryzhikov a prins calm mingea.

9 "Jonathas a izbucnit în zona de penalizare de la marginea dreaptă, dar camera de pe Kanunnikov a fost întreruptă. Cele două unghiuri au fost executate de gazde, din nou fără succes.

7 "Jocul din ultimele minute sa calmat puțin," Ruby "trece în atac pozițional.

4 'Mohammadi de pe flancul a tras mingea în pedeapsa altcuiva și a împușcat-o pe Mitrișev, dar impactul lui Magomed a blocat fundașul "Rubin". În continuarea atacului, Lebedenko a lovit din linia de penalizare de deasupra aliniamentului.

3 'Un alt corner a executat Kazan - Orașele de la ieșire bate mingea cu pumnii.

Kazan a obținut dreptul la colț, dar după ce a depus-o pe Taktash pătrunde prin poartă, gazdele nu au putut.

1 'A inceput meciul, sa mergem!