8 Semne ale unui sat într-o fată

Consultant în domeniul frumuseții

Cum de a calcula "satul" în fata.
Recent, proverbul a devenit destul de popular: "Poți lua fata din sat, dar satul de la fata - niciodată". Și cuvântul "sat" nu trebuie luat literal. Această afirmație se aplică tuturor persoanelor care încearcă să urmeze moda, dar, în același timp, complet lipsite de gust.






Astăzi vom vorbi despre cele opt semne principale care vor ajuta, la prima vedere, să recunoaștem fată ca un "sat". La urma urmei, în orice îmbrăcăminte îmbrăcată la modă, lumea interioară poate fi văzută prin orice îmbrăcăminte # 33; Deci, fata de sat pe mentalitate este recunoscuta de astfel de semne:

1. Voi construi tot ce este posibil.
Alunecând peste o duzină de reviste pline de farmec, fata crede că adevărata zeiță ar trebui să aibă totul cât mai mult posibil: părul, genele, unghiile, picioarele. Și dacă cu picioarele imperfecte este necesară reconcilierea, este necesar să creștem urgent toate celelalte lucruri. Și părul artificial uite străin și neîngrijit, unghiile evoca gânduri despre vârcolaci și gene, în general, trăiesc vieți separate, cel mai important, că această femeie se consideră o frumusețe în scris # 33; Full glamour # 33;

2. Voi purta toate cele bune la o dată.
Fata crede că mereu și peste tot ar trebui să fie inteligent, așa că pretutindeni se îmbracă, ca o sărbătoare. Ar trebui să intru în supermarket pentru a umple consumabilele produselor? Prin urmare, este necesar să mergem acolo într-o rochie strânsă și pe bosajele # 33; Și apoi bâzâi cu pachete pline de alimente pe drum spre casă. Stilul cere victimei # 33;

3.Nu pas fără pantofi cu copite # 33;
După ce au vizionat celebritatea în timpul spectacolelor de modă, provincialii au decis că este imposibil să părăsească casa fără pini și o platformă uriașă. De aceea, ei cumpără pantofi pe cea mai apropiată piață pentru copite, astfel încât să nu poată să se poticnească pe trotuarele noastre inegale. O strălucire specială este aceea de a picta în roșu talpile unor astfel de pantofi, astfel încât, ca și cântecul: pe Labutenas și în oh, ce pantaloni # 33; Pe această bază, satele din Moscova sunt deosebit de recunoscute.

4. Guba ar trebui să fie întotdeauna un dent
Angelina Jolie nu a fost prezentată de mult timp pe ecrane, dar provincialii continuă să considere buzele mari drept un standard al frumuseții. Prin urmare, fetele sunt mai bogate în a se întoarce la serviciile chirurgilor pentru a-și crește buzele. Și cine nu are banii pentru această procedură, costa instalatori de aspirație. În orice caz, această batjocură a buzelor pare îngrozitoare. În loc de frumusețea așteptată, care, prin natura ei, la înzestrat pe Angelina Jolie, ei primesc fața Masha Rasputinei. Buzele hipertrofice sunt un sat absolut.

5. Etichetele la modă sunt totul
"Satenii" nu se gândesc ei înșiși fără mărci puternice. Și din moment ce nu au bani pentru articole și accesorii de marcă, ei cumpără imitări ieftine pe piață cu etichete prețuite. Și să genți de mână false de la „Dolce-Gabbana“ pe kilometru reeks de imitație de piele ieftine, dar femeia fermă colectivă a modei nu ar comerciale pentru înaltă calitate producător din piele geantă de mână necunoscută. Glamour-ul țării este crud și nemilos.

6. Imprimări mai predispuse # 33;
Pentru a consolida în sfârșit imaginea unei leoașe seculare, femeia provincială de ieri se decorează cu îmbrăcăminte "dărăpănătoare". Și este de dorit să îmbrăcați toate accesoriile împreună cu tipărirea animalelor. Leopard bluza, jambiere tigru și pantofi de crocodil sunt setul clasic al "seducătorului fatal". Frumusețe, glamour, sat.

7. Există puține blănuri
Se părea că moda pentru hainele de blană a dispărut de mult. Un nr # 33; Femeile regionale de modă sunt încă nebunești despre blană. Un capac cu o coadă de vulpe și un strat de toscan mexican va ajuta orice fată să se simtă Venus în blănuri. Ei bine, da, glamour este la fel.

8. Trebuie să fii ca toți ceilalți.
Și, probabil, principala caracteristică distinctivă a tuturor pseudomodelilor este lipsa individualității. Ei nu au opinia lor. Ele sunt mult mai convenabile pur și simplu pentru a merge cu fluxul și să cumpere în magazine ceea ce este acum la înălțimea de moda. În același timp, nu se gândesc niciodată dacă va arăta bine pe ele. Fost sate, ele sunt ca clonele, nu veți fi confundate.

8 Semne ale unui sat într-o fată

- Nu înțeleg cum poți să o faci? pentru ce? Ce fel de gust prost? Am o mulțime de prieteni carora le place pentru totdeauna intepati taldychut despre manichiura: oh, eu sunt pe o manichiură înregistrat, oh, vreau să fac flori, oh, o astfel de design de cuie văzut. Tin este simplu. Cred că unghiile ar trebui să fie doar forme frumoase și bine îngrijite # 33; Chiar și cel mai dezgustător lucru este atunci când au tone de murdărie sub aceste unghii. O adevarata glamour rural, fu # 33;

- Barbie in varsta. Glamour este crud și nemilos. Au nevoie de un psiholog.

- Aș dori să vă uit la icoana stilului și a bunului gust care a scris această creație. Nu știe nimic despre stilul de glamour.

- Unde? Este cald și confortabil. Nu personalizați blănurile sub glamour design.

- Mai degrabă sunt de acord, dar nimeni nu poartă amprente animale.

- Deci, puteți să respirați liber, în mine nu există nici un sat # 33;

- Ce îți pasă, rahatule? Oricine dorește și se îmbracă. Dacă fetița dorește să pună bastoanele în magazin, atunci să se îmbrace, să vopsească tălpile în roșu, să le picteze. Nu este afacerea dvs., este ea. Stilurile de îmbrăcăminte sunt admisibile acum, fiecare fetiță se îmbracă așa cum dorește.

- Cu punctul 7 nu este de acord. Îmi plac blana și asta înseamnă că sunt un sat? Ce prostie este # 33; Niciodată blănurile de lux nu au căzut sub semnul unui sat într-o fată # 33;

- Furcul a fost întotdeauna relevant. Natural, dar mulți pur și simplu nu-l poată purta. Asta e tot. Despre blană, de asemenea, nu este de acord. Multe stiluri de îmbrăcăminte înseamnă blană. În plus, blănurile sunt clasice.

- Sunt de acord cu toata lumea, dar trebuie sa-mi cresc unghiile din cauza traumei. Sunt acum un sat? Și totuși, apropo, în "satul nostru" este la modă să punem tot aurul pe noi înșivă, la fel ca țiganii, cu 100.000 de inele de aur pe deget.

- De ce doar provinciali? Pretutindeni există suficiente femei de modă. Știu o mulțime de provinciari care se îmbracă cu gust și știu multe femei urbane care sunt tineri și fac tot ce este scris în post.

8 Semne ale unui sat într-o fată

- Totul ar trebui să fie moderat, ca și pentru mine. Despre narat "totul", sunt complet de acord - un ton rău. Naturalitatea ar trebui să fie, frumoasă, elegantă, dar naturală. Despre falsuri - acesta este un subiect separat, apoi imediat lumina carcasei. "Costul" unei femei similare ca sacii nu este mare. Puteți promite munți de aur și puteți purta sex în cel mai apropiat "număr" pentru câteva cocktailuri. Glamour-ul țării este un lucru tipic ieftin.







- Da pentru mine în 28 de ani, este deja necesar să vă întineri, este un fapt # 33; Așa că am purta stiluri de îmbrăcăminte de îmbrăcăminte. Chiar și același tip de leopard.

- Eu vin dintr-un sat unde populația este de 1500 de oameni. Desigur, acest lucru nu poate decât să afecteze caracterul, aspectul și modul de comunicare al meu. Dar un astfel de gunoi ca în articol, nu am întâlnit, toate fetele sunt acum normale, Internetul este acolo, puteți spiona totul. Și cum să se îmbrace și cum să vorbească corect și așa mai departe. O fată sat poate arăta și mai elegantă decât multe urbane. Deci eu numesc întregul sat descris în articol oribil.

- Dacă s-ar duce în felul ăsta în satul meu, aș merge nebun.

- Văd în aceste rochii de fete din mediul rural 15-17 ani, iar pentru ei este totuși iertată. Dar, la doamnele adulte, este, desigur, distractiv. Eu am avut o copie a mărcii, am ieșit o dată și nu voi purta așa ceva în viața mea. Pentru tot restul vieții sale, a concluzionat că este mai bine să cumpere haine de calitate "fără nume" decât să se rușineze în copii franc. Fetele elegante nu își vor permite niciodată o copie.

- Și leopardul poate fi purtat, dacă este în conformitate cu regulile. Și numai aici spun că este o fermă colectivă a priori.

- Toată lumea se îmbracă așa cum îi place și, pe cât posibil, nu toată lumea are bani pentru mărci, tonalnikov pentru 5-7 mii și altele asemenea. Și oricum, cine decide ce este la modă sau elegant, o persoană este individuală, fiecare vine cu propria sa persoană. Multe fete locuiesc în sat, și îmi pare rău, nu sunt acele branduri, nu se pot îmbrăca în zori și magazine similare și pot cumpăra haine pe piață. Poate ar trebui, de asemenea, să fie criticați și numiți agricultori colectivi?

- Leopard accept doar în accesorii și un pantof maxim. Preferata mea este peregidrolennaya grefei blond sau brunet, de Patlakh în leopard rochie mini, dar dacă aveți gene-palete și nuanță portocalie cafeniu, este doar profitul # 33; Stilul rusesc este crud și nemilos.

- În plus, oamenii din anumite motive nu iau în considerare faptul că unii din sat trăiesc mai bine decât unii din oraș. De exemplu, fetele ai căror părinți sunt implicați în afaceri, conectivitatea de animale (așa-numitele agricultori, da # 33;), îmbrăcat în magazine scumpe și conduc mașini bune, dar la Moscova puteți trăi în metru cămin manca taitei instant de a mânca, dar în " Shaneli ", la care a fost acordat întregul salariu. Dar pentru a putea sforăi că "sunt un moscovit și ești rahat". Satul nu înseamnă lipsit de gust și teribil.

- Și aici satul este cu adevărat? Sunt din sat și nu există niciun sat în mine? a descris Doar femei rătăcite și apropiate. Este un stil de glamour, dar cu siguranță nu este un sat.

- Toate corect scris, deși prea trivial, primul trimestru al doilea trimestru # 33;

- Nu este un singur punct, cilia doar ca să construiască, dar clasicul arată normal pentru mine. Aici este această frumusețe, strălucire, toate acestea sunt departe de mine.

- Sunt de acord cu articolul. Semnele satului în fată sunt foarte pictate cu precizie.

- Știu o doamnă, are 40 de coadă. Cu banii are totul în regulă, lucrează în FSSP la un birou nehilic, odihnindu-se de mai multe ori pe an într-o varietate de țări. Dar stilul ei este ceva cu ceva # 33; Același glamour rural.

- Pe lângă cilia, nu am nimic de mâncat din aceste puncte. Și puțini oameni pot fi deja determinați de aceste criterii. Aceasta ar trebui să fie deja o femeie plină de culori pentru a aborda toate punctele de mai sus. Există multe tinere care sunt cel puțin un punct, dar nu toate.

- Sunt de acord. Dar punctul 3, aș fi trecut.

8 Semne ale unui sat într-o fată

- Am crezut că deja au dispărut cu epoca emo. Glamour este un lucru din trecut. Dar nu, toată lumea scrie.

- Provinciali, femei regionale de modă. Asta înseamnă că un moscovit merge la un magazin cu adevărat labuteni și cu un adevărat dolce este normal, este o frumusețe și niciodată o fermă colectivă. Ei bine, bine.

- Și eu, este necesar să iau o geantă de cumpărături când merg la magazin, din moment ce sunt din sat? Da, și privind la ce băcănie, îți voi spune. În "globul de gourmet" cu o parcare subterană caldă - în mod normal. În Auchan, desigur, în Labuten, nimeni nu va pogretsya, călca nafig # 33;

- Personal, nu mă deranjează gene, păr, buze umflate, dar ar trebui să fie curat și natural, și, uneori, te va uita la unele dintre doamnele „plin de farmec“, și vreau să plâng. Și pentru a merge la magazine, în cel mai scump echipament de piață, sunt de acord. Am magazin conduc într-un costum de sport și de cruce, și nu-mi pasă ce crede cineva de mine, dar este convenabil, la fel de încărcat întotdeauna ca un cal de povară. Trebuie să dai seama unde și ce să porți.

- Mai degrabă, în text există un accent excesiv, în opinia mea, asupra provinciei, deși, la început, ele par să îndemne "să nu luăm cuvântul satul literal". Și sunt sigur că există chikuli, care vor călări în Auchan pe copite. Acolo este glamour nemaipomenit. Apropo, și fata din sat poate fi doar îmbrăcată în mod normal.

- "Provincialitatea" este, mai degrabă, da, o stare de spirit.

- Cât timp a dispărut moda pentru blănuri?

- Mi se pare că astfel de fete nu mai există. Sau trăiesc doar într-un loc unde nu pot fi găsiți.

- Și în magazine și atârnă numai ceea ce este la înălțimea de moda. 2 zile caută pulovere pentru figura, peste tot unele hoodies, chiar xxs. Stilurile de îmbrăcăminte depind de ceea ce este la modă, din păcate.

- Chiar și luminează ochii de pe toate părțile cu un creion negru și apoi trage o altă sprânceană cu același creion și părul perhidrol și o jachetă scurtă în jos cu o rochie # 33; Acest lucru este, în general, semnele de sate în urmă în fată # 33; Dar, cel mai important: o jachetă scurtă în jos cu o bandă elastică și blugi înțepați în cizme # 33; Și un dolce de sac și haba.

- Sincer, acum câțiva ani am făcut-o - arată despre unghiile de un kilometru, părul și ghearele dermatologului - aceasta este a mea. Am fost emoționată când am aflat că prietenul meu era drăguț. Avea dreptate. Cea mai bună lovitură este un adevăr amar.

- Bine. Și blănurile nu sunt rele. Dar trebuie să putem să o purtăm. Ei bine, blana de blană este diferită. De exemplu: o culoare frumoasă. Dar stilul doar deformează cifra. Și pălăria nu este în subiect. Doar cazul în care toate cele bune au decis imediat să poarte. Chiar și acum la modă, veste de blană dreptunghiulare care vor transforma pe cineva într-un terminator. Acesta este cel mai rău design de glamour în cea mai teribilă manifestare. Mai ales dacă este o culoare acidă. În general, o completă # 33;

- Și cred că nu-mi pasă.

- Despre blana ar vrea să clarifice: adică, în sacou jos de pe piață - este elita și laxhers, nu-i așa? Și într-o blană - un sat și o fermă colectivă?

- Pe cui, îi rănesc rădăcina. Creste cu o gaura. Și după câteva săptămâni, el începe să se retragă. Prin urmare, o fac la fiecare două săptămâni. Fără ea, cuiul este subțire ca o bucată de hârtie. Mă doare, dacă nu se creează. Pe scurt, în general fu. Așa că lăsați satul, dar sunt atât de confortabil, cu unghiile narcotice.

- Urmărind ce jachetă și uita ce fel de blană.

- În orice caz, țăranul este mai vizibil. Este tot adevărat - uterul pe frunte (inimaginabilul meu). Ca și în spiritul # 33; A promis să-mi supravegheze stilul acum. Acum sunt ca un magazin, așa că îi voi scrie imediat "cum, spun ei?" Rata, nativ # 33; Acum mă îmbrac ca fetele elegante. Și mulțumită iubitei mele.

- Bine spus despre cele 8 semne ale satului în fată. Este așa.

- Și ce, în magazin este necesar să mergem rozhli? Cred că fata trebuie să fie bine îngrijită întotdeauna.

- Am crezut că sunt un sat. Dar nici un singur articol nu este același, îmi plac hainele și încălțămintea confortabile și de calitate, călcâiele doar pe drum, nu mă simt confortabil, sunt pe picioare toată ziua, ei bine, nu-mi pasă. Deși chiar îmi plac părul înalt. Pentru mine, este important ca capul meu să nu fie murdar, cu un cap murdar pentru orice covrigiu din casă nu voi ieși. Și despre haine - sunt doar eu. Principalul lucru este să fii curat și ordonat.

- Sunt de acord cu toate punctele. De la mine voi adăuga: ponteele încă nesfârșite, iPhone-uri pentru ultimii bani sau pe credit. Aceasta este o strălucire rurală teribilă.

- Și suntem în hainele noastre, ah, și în aceleași pantaloni. Pe labutenah, minuscul # 33; Și din moment ce nici un singur articol nu a coincis. Îmi plac hainele de înaltă calitate și confortabile, iar dacă se potrivește, de asemenea, în modă, atunci, în general, este minunată. Și tocuri, hm. Eu invidiez fete care pot merge pe ele de mult timp. Am pantofi cu tocurile pur și simplu pentru scenă. Și adidași, adidași, case de balet sau pantofi pe tocuri foarte mici și confortabile. Și animalele tipărite fu, eu nu pot sta.

- N-am înțeles de ce toată lumea îi place iPhone atât de mult?

- Nu știu, nici măcar nu-mi pasă de smochine.

- Masha Rasputin acum nu arata nimic, ea a vazut-o recent.

- IPhone-ul este convenabil. (Aceasta este doar opinia mea, de ce este el).

Să-mi spui cineva să calculeze? Nu-mi pasă. Ei bine, fată de țară, deci ce?

- Sunt de acord, nu există unde să trăiești, un apartament închiriat, dragi mici, paltoane, iPhone, dar toate pe credit # 33;

- De ce nimeni nu a scris celulita. neuhozhennost - acesta este cel mai ciudat sat?

8 Semne ale unui sat într-o fată


Ce credeți despre articol? Ce crezi că există încă semne ale unui sat în fată?

Krasotuljula.ru recomandă # 33; # 33; Încercați doar # 33; # 33;








Trimiteți-le prietenilor: