5 Recenzii ale lui Orthomed, adresa Sankt-Petersburg, iluminare prosp, d

Recomanda la Google:


Este compania dvs.?
Utilizați toate caracteristicile MedSelect.ru!

Despre noi

Consultările în cadrul centrului medical ORTOMED sunt realizate de specialiști cu înaltă calificare, profesori și candidați de științe. Un neurolog, un neurochirurg și un traumatolog ortoped, lucrează constant în clinică.






Medicii Centrul Medical ORTOMED efectuat astfel de proceduri: terapie manuală, crioterapia, blocadă intraarticulară, masaje, fizioterapie, acupunctura farmacologic, Hirudoterapia, neurostimulare, fizioterapie, tratament de paraziți, hardware, tractiune spinal, selectie de produse ortopedice.
Recepția are loc prin programare. O intrare extraordinară este doar pentru un studiu RMN.






Recenzia dvs. despre ORTOMED

Notificați despre știrile de la server

Făcând clic pe butonul "Trimiteți", sunteți de acord cu regulile portalului.

Recenzii despre ORTOMED

Parcurgeți petrecerea de la Baratov, foarte asemănătoare cu parada! A venit cu o întindere de ligamente sau cordoane la recepție ortopedistului. Recepția a durat mai puțin de 2 minute (850 de ruble). Piciorul nu a fost examinat, nu a fost simțit, nu mi sa spus ce să scot, ce exerciții de făcut, dacă este întinderea exactă a ligamentelor sau altceva. Ma întrebat ce-am dorit de la ei, am răspuns că ei se gândeau la fizioterapie și masaj. Puneți patru marcaje opuse diferitelor proceduri și ați dat o bucată de hârtie. Consultarea este zero. Nu pierdeți banii.

Această ortomedie, precum și promed plus, este un birou de la Sharashkin. Mtr scrie pentru o vreme, iar când ajungi la ora stabilită trebuie să aștepți încă o oră! Apoi sunteți dus la consultație de către un medic diluant. După examinare, sunteți informat că sunteți un picior în mormânt și trebuie să urmați un tratament urgent. Aceste clinici nu vă pot prescrie nici măcar o rețetă.

Aș fi, de asemenea, atent la Dr. Baratov







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: