16 Acoustics în ușă

Am lăsat difuzor 16 „Hertz. Dar shnivy pentru instalarea pe ușa din față la podium.
M-am uitat la ce se întâmplă și am cumpărat podiumurile autonomei. Made să se uite la partea de sus frumos cositorite buzunar din imitație de piele frumos interior căptușit cu mult ceva de genul Felt / Carpet, sunt plasate într-un loc obișnuit în ceva care nu teoretic necesar să se taie și de a construi, dar la naiba, atunci când începe să pariezi, îți dai seama că avionul nu nifiga se sprijină adecvat + - Un kilometru.






Ca urmare, câteva ore ieri ascuțit și a condus, a primit lasa imperfect, dar nu este rău, nu toată lumea va observa.
Costul de 1700r lor, chiar imaginati-mi se tem de modul de a pune podiums pentru 900r în cazul în care nu există legături nimic. Totuși, avea doar să cumpere o rețea - 200 de ruble.







Vreau să remarcăm că acustica din ușile Pts-ului zgomotos sună chiar și fără zgomot suplimentar. Mă bucur să fiu surprins.

Etichetă de preț: 1 900 ₽ Kilometraj 850 km

FakeHeader

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

Shumka fac, eu stau la coloana ușii 16.5 „, dar nu a jucat fără Shumkov după Shumka a jucat acustica si nu sunt necesare boxe spate

de obicei, toate mașinile făceau zgomot, iar apoi, spun, am fost surprins de faptul că au jucat așa, deci nu voi fi

și încă mai am un zgomot în curentul actualului :)

Podiumuri din același set ... același + - kilometru =)

Am vrut deja să le dau să meargă, dar familia mea nu prea arăta ca gheața. DAR este imposibil de a termina perfect șanțurile oricum, aproape că lipsesc curbele în câteva locuri. Prin urmare, cu un covor negru, am lipit baza, acum fisurile nu sunt vizibile.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: