11 Maraton

Obiectivele maratonului meu sunt creșterea și calitatea, și mai precis:

1) Faceți față cu scalpul peeling
2) Suspendați problema pierderii părului după administrarea unor medicamente puternice






3) Consolidarea creșterii
4) Să se familiarizeze cu noi mijloace în îngrijire
5) Pentru a obține resturile.
6) Îmbunătățiți calitatea lungimii
7) Utilizați termo-dispozitive mai rar în această lună

Fonduri pe care intenționez să le utilizez:

11 Maraton

L'Oreal Professionnel Expert Șampon solar sublim - Restaurarea șamponului după soare
L'Oreal Professionnel Expert Balsam solar sublim - Balsam hrănit după soare
L'Oreal Professionnel Expert Spray Solar Sublime - Spray de protecție solară
Linia de protecție la soare L'Oreal Voi folosi o dată pe săptămână, voi încerca să aleg cele mai fierbinți zile

Pentru soluții la problemele scalpului:
Amla Oil Hashmi
După trei luni îl returnez în grija mea, dar de această dată voi folosi solo, fără ierburi, voi experimenta cu periodicitatea.

Pentru netezime:
Kérastase Discipline Fluidissme Spray - Protecție termică prin pulverizare pentru părul obraznic
Kerastase Discipline Keratin Thermique - Îngrijire termică înainte de coafare pentru toate tipurile de păr obrazos






Ulei pentru păr neted - Kerastase Oleo-Relax Nutritiv nou.
Pulverizatorul va alterca cu protecția solară L'Oreal, cremă și ulei după fiecare spălare.

Joico Curl Creme Spălați Spumă de Spumă Free Spumă - Cremă pentru spălarea părului curat
Ceară de ceară pentru crearea de bucle Joico Curl Repair
Joico Curl Repair Reanimator
Matrix Total Rezultate Moisture Me Rich Conditioner Balsam de hidratare pentru păr nou.
Îngrijire specială pentru bucle, cremă pentru spălat, balsam, spumă pentru stil și resuscitator pentru revenirea la viață a zgomotelor după somn. Aerul condiționat Matrix rătăcește de la o lună la alta, de la baie până la dulap și în spate. În această lună intenționez să termin.

Energie tonică Londa Stimularea senzației Lasă-in tonic
Se va aplica rădăcinilor după fiecare spălare

O dată pe săptămână, șamponul și balsamul TIGI
TIGI BED HEAD TOTALLY BEACHIN Șampon-gel
TIGI Bed Head Antidoturi urbane de recuperare - Balsam pentru nivelul părului deteriorat 2 Tidji nou.
Nu pot să aștept să încerc o noutate în grija mea - aer condiționat, o mulțime de laudă pentru el

În mod ideal, terminați toate banii de vară!

Pentru rezolvarea problemei scalpului voi avea ulei de amil, împotriva stresului mai puțin / sportiv! Pentru a accelera creșterea și salvarea de la căldură - un tonic stimulant.
În timp ce sunt calde, voi amâna uscătorul de călcat și uscătorul de păr și de cele mai multe ori voi fi cu bucle sau valuri după împletituri.

După cum puteți vedea, acest maraton va trece fără o singură mască, numai cu balsam și balsam, dar sunt mai puternice decât masca pe care o am și pe care am salvat-o pentru toamnă. Ea are un efect ușor diferit.

Lungimea părului de astăzi este de 85 cm de frunte

11 Maraton

Toate norocul din maraton și soarele deasupra capului!

Fast food







Trimiteți-le prietenilor: