100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de baseball făcute în SUA vtg maro

Buna ziua tuturor! Examinați primul, nu judecați cu strictețe.
Am hotărât să-mi cumpăr un izvor pentru primăvară în schimbul că am căzut în dezavantaj, căutând orașul meu mic pentru toate magazinele cu cămăși, dar nu am găsit stilul potrivit. Nici nu a putut găsi nimic.







Dupa ce a petrecut 15 minute pe eBay a fost găsit acest plafon, a spus vânzătorul dacă el va trimite bunurile în Rusia (răspunsul este da), I măsurători metru de mărimea capului trimis vânzătorului. Vânzătorul a spus că vom trimite dimensiunea L.
Am plătit pentru bunuri 21,02,13 iar a doua zi vânzătorul mi-a trimis poșta obișnuită. O dată voi spune că parcela din Rusia nu a urmărit. Ultima urmărire a fost în sortarea în America. Fusta a venit în orașul meu natal 19.03.13, într-o cutie obișnuită de carton:

100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de baseball făcute în SUA vtg maro

Autopsia a arătat că în interiorul capacului se află în ambalaj:

100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de cap de baseball făcute în SUA vtg maro

Ceea ce a demonstrat vânzătorul este exact același cu conținutul.

100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de baseball făcute în SUA vtg maro
100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de baseball făcute în SUA vtg maro

În aparență, atingeți, gustați și colorați pielea este 100% naturală, partea inversă a pieptului:







100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de cap de baseball făcute în SUA vtg maro
100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de cap de baseball făcute în SUA vtg maro
100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de baseball făcute în SUA vtg maro


Am uitat să fac o fotografie a cusăturilor, dar voi observa că nimic nu iese.

Ei bine, și o fotografie pe mine:

100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de baseball făcute în SUA vtg maro
100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de cap de baseball făcute în SUA vtg maro
100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de cap de baseball făcute în SUA vtg maro

Ce avem în cele din urmă:
+Calitatea declarată de vânzător
+Un capac bine cusut
+Fabricat în SUA
Imagine mărită:

100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de cap de baseball făcute în SUA vtg maro

s-au găsit deficiențe, dar există un lucru, a luat-o, am cap grăbit și a măsurat un centimetru și un capac jumătate mai mare un pic prea mare, pe langa o tunsoare inainte de a ridica, cred că câteva săptămâni va fi bine, dacă nu voi da tatălui meu și mă voi comanda mai mult una exact aceeași.
Vă mulțumesc tuturor, încă o dată am amintit că revizuirea este prima, cu punctuație nu este foarte prietenos.
Ei bine, pentru că există o pisică (bunica, pentru lipsa ei)
100% din piele de armata de armata cadet armata cadet militare de cap de baseball făcute în SUA vtg maro

Am de gând să cumpere +10 Adauga la favorite Prezentare generală like +23 +38







Trimiteți-le prietenilor: