10 Fapte interesante despre solistul depeche mode dave gaane

10 Fapte interesante despre solistul depeche mode dave gaane

Numărul fanilor "expedierilor" este în continuă creștere, iar ultimul lor concert la Kiev este o altă dovadă a acestui fapt. Astăzi am decis să spunem despre solistul trupei - Dave Gaane - pictograma rock, a cărei șolduri de mișcare au condus milioane de fani nebuni.







1. Curios și observator. Potrivit lui Dave Gahan, în timp ce studia la școală, nu și-a putut imagina viitorul succes. Dave era sigur că după școală va fi spălat vase toată viața lui, din moment ce el a studiat foarte slab. Stând în clasă, el nu a putut să se concentreze pe material, și este în mod constant în căutarea pe fereastră, pentru că i se părea că viața în afara școlii este mult mai interesant. Singer susține că observarea a purtat prin viața sa: „Sunt foarte fericit sa ma uit la copiii mei cresc. În fiecare zi mă întreb: "Ce vor realiza? Cum să-ți dezvolți viața? ".

2. În tinerețe era un huligan local. Dave Gahan admite că, în anii săi mai tineri, era lipsit de bani, iar pentru a rezolva situația, el și prietenii săi au furat motoare din motociclete. Banii primiti s-au dus la fete si petreceri. De asemenea, solistul a recunoscut că dacă nu ar fi devenit cântăreață, ar fi fost un criminal profesionist.

3. Mama educată. Dave a crescut fără un tată, așa că toate grijile se aflau pe umerii mamei: ea a lucrat la trei locuri de muncă, cina gătită și casa era întotdeauna curată. Dave Gahan susține că fiind o mamă este cea mai grea muncă, își dădu seama, devenind tatăl a trei copii.

4. Am încercat să renunț la cariera mea. Grupul Dave a venit întâmplător: la început a fost un Gofer, iar apoi, în mâna lui sa dovedit a fi un microfon - și departe vom merge ... Cântăreața își amintește primul concert al magazinului Crocs: «A fost un acvariu cu crocodil, si am Checa ochelari cu aceste animale prin sticlă. După aceste seri foarte rușine de mine, și renunț că toate - nu este de gând să facă mai mult. Dar când te afli într-un hotel din Varșovia în timpul iernii și încălzirea nu a fost de lucru, și un tur - o pauză de trei zile, apoi, din nou, crezi: „Asta e! Sunt legat de asta! ".







5. "Simbolul de sex pentru mine - soția mea!". Cântăreața a recunoscut că adoră sexul: "Odată cu vârsta, totul devine mai bine: știți corpul și puteți arăta multe lucruri în pat. Și după cum știți: cu cât dați mai mult, cu atât veți obține mai mult. Adesea oamenii mă întreabă: "Cine este un simbol sexual pentru tine?" Ce fel de întrebare este asta? Soția mea, bineînțeles!

10 Fapte interesante despre solistul depeche mode dave gaane


6. Se certa cu soția sa din cauza spălării vesela. Dave spune că toate cearta cu soția sa începe din cauza încărcare necorespunzătoare a mașinii de spălat vase: cuțite și furculițe trebuie să fie încărcate în capătul ascuțit mașină în jos, apoi țineți mai multe feluri de mâncare. "Dar dacă soția mea părăsește bucătăria, am o mare șansă să o fac în felul meu."

7. Iubeste ciocolata. "Dependența de droguri în trecut. Noua mea dependență este ciocolata. Fanii știu despre asta și la concerte îmi dau mereu acest lucru. "


8. Sperie fiica cu discursurile ei. Dave a spus că fiica îi este frică de performanțele sale, pentru că acolo vede un alt tată.

9. A dat porecla fanilor o "turmă neagră". Grupul Depeche Mode numește fanii săi un "pachet negru". Gahan este lovit de faptul că de la concert la concert de 20 de ani în prim plan, el vede toate aceleași chipuri. "Sincer, sunt înspăimântată de faptul că oamenii își petrec toate economiile pentru a participa la concertul nostru. Și cel mai rău lucru este că mulți ani de fani își aduc copiii, care sunt îmbrăcați exact ca mine. Cred că acest lucru este anormal. "

10 Fapte interesante despre solistul depeche mode dave gaane


10. După concert, el caută singurătate. "În timpul concertului facem totul pentru a atrage publicul, iar după aceea ședem pentru o vreme în dressing și discutăm fanii. După aceea, mă duc la hotel. După discursuri, nu vreau să vorbesc cu nimeni, ci doar să mă relaxez și să adorm.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: