7 sfaturi pas cu pas pentru promovarea cărții de la zero - un adevărat scriitor

7 sfaturi pas cu pas pentru promovarea cărții de la zero - un adevărat scriitor

Ce ar trebui să fac? Cum să începi cartea de la zero? Care sunt punctele în valoare de care trebuie să acorzi atenție și cum să faci inițial totul corect? Am pregătit pentru dvs. un ghid pas cu pas de 7 pași. care va ajuta să găsiți răspunsuri la aceste întrebări dificile.







"Hooray, în sfârșit lumea va vedea creativitatea mea" - crezi tu. Cu toate acestea, este prea devreme pentru a te bucura. Este important să înțelegeți: chiar dacă sunteți al doilea Dostoievski sau Tolkien, după ce ați postat textul pe Internet, este puțin probabil ca cineva să o citească fără efort minim din partea dvs. Pentru ca oamenii să te aprecieze, trebuie să știe despre existența ta. Prin urmare, publicați un fragment al textului cu aproximativ 100 de mii de caractere și treceți la pasul următor.







După cum se spune, cunoașterea - puterea, iar acum sunteți înarmați și periculoși: ascunderea Samizdatul, de așteptare pentru tine va începe să-l cucerească. Dar noi credem în puterea ta, și sperăm că vă face prieteni cu acest site și mulți cititori știu despre munca ta si, desigur, le-a apreciat.

Unele figuri din clasa de master trecut:

În toate cele 8 săptămâni ale clasei de master veți primi sfaturi și recomandări de la Dmitri. El te conduce literalmente prin căile ascunse ale promovării pe Samizdat. Fiți acolo și începeți, în cele din urmă, drumul spre faima!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: