5 stele rusești, care au dat naștere bărbaților căsătoriți - pagina

Svetlana Ivanova, Albina Dzhanabaeva, Julia Peresild și alte două celebrități care au dat naștere copiilor de la bărbați căsătoriți.

Svetlana Khorkina și Kirill Shubsky

5 stele rusești, care au dat naștere bărbaților căsătoriți - pagina
Svetlana Khorkina Foto: Valery Sharifulin / TASS
5 stele rusești, care au dat naștere bărbaților căsătoriți - pagina
Vera Glagoleva împreună cu soțul ei, Kirill Shubsky Foto: Serghei Petruhin







În timp, Khorkina a început să simtă că relația cu iubitul căsătorit a ajuns la limită. "Treptat, mi-am dat seama că expresia" căsătorie civilă "este auto-înșelăciune. Ce căsătorie. E doar conviețuire ", își amintește Khorkina. Învățând despre sarcina ei, Svetlana a raportat imediat aceasta lui Cyril, pentru care și-a păstrat afacerea lor de dragoste în cea mai strictă confidențialitate. Cu toate acestea, Shubsky a luat știrile destul de diferit de ceea ce se așteptase.







Svetlana Khorkina: "Căsătoria civilă este auto-înșelăciune!"

La cererea lui Cyril Shubsky că acest eveniment nu a fost publicat pe scară largă, Khorkina a zburat la Los Angeles, unde a născut cu un nume ciudat. "Persoana de la care asteptam un copil ma ascuns de toata lumea. Nu voia să-și facă public relațiile cu el, încercă să nu-mi arate nici unul dintre compatrioții săi. Și deși nu mi se pare că am comis un act rușinos în viața mea, mi sa spus că ar trebui să merg cât mai mult posibil și să nu spun nimănui despre sarcina mea. Nu am înțeles de ce ar trebui să fie așa. Și totuși am fost de acord ", a mărturisit Svetlana într-un interviu exclusiv revistei" 7 zile ".

Cyril încă a luat-o din spital, totuși, continuarea relației nu mai era cazul. "Este păcat că nu a fost o fericire pentru noi doi, ci doar pentru mine", își amintește gimnasta. Dar chiar și bucuria mea nu putea să-l umbrească. Am fost foarte fericit. Și astăzi nu-mi pot imagina viața fără mica mea licurici. " Câțiva ani mai târziu, Shubsky, la insistența lui Svetlana, a recunoscut oficial fiul lui Svyatoslav. "În ansamblu, în viața mea, această persoană a jucat un rol prea mic", spune Khorkina. "Deși foarte important, am un fiu de la el." Dar viața mea cu el nu se intersectează. "

Filme cu stele:

Nu ați înregistrat încă? Formular de înregistrare







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: