33 Comentarii, fotograful Nikola Kirienko, Khabarovsk

Excelenți fotografi Kirienko Nikolay și Alena Zorin, băieții lucrează în perechi. Am comandat povești de lavă, o nuntă și o oră de banchet. Surpriza au fost fotografii pe magneți pentru toți oaspeții, a fost magic. Toată lumea își mai amintește. Fotografii - magie! Băieții au încercat, au dat fotografiile la timp în 2 luni pe o unitate flash USB frumoasă - au abordat responsabil munca lor. Acesta este cazul când vă așteptați foarte mult (de vreme ce am fost recomandați de Kolya și Alena) și vi se oferă și mai multe și câteva surprize. Fotografii minunate, mulțumesc) și a fost frumos să lucrezi, comunicarea a fost ușoară, deși nu să spunem că suntem un cuplu foarte eliberat care se duce la o fotografie. Dimpotrivă, dacă ești puțin sau mult blocat, atunci nu vor exista probleme în acest caz. Singurul lucru a fost că au fost hicuri cu organizarea fotografiei în ziua nunții - un loc, recuzită, dar asta e minusul nostru, trebuia să-i acordăm mai multă atenție.







Cred că alegerea unui fotograf la o nuntă este unul dintre cele mai importante lucruri în pregătirea unei nunți. La sfatul prietenilor, ne-am uitat la o pereche de lucru Khabarovsk fotografi și într-un fel nu a impresionat ... Și apoi, printr-un miracol, am văzut lucrarea lui Nicholas! A fost dragoste la prima vedere))) Aici este, persoana care ne va ține toată ziua nunții noastre) și așa cum sa dovedit, nu numai la nuntă)) Kohl și Alain ne-au sprijinit cu o excursie nebun la Busan pentru îndepărtarea poveste de dragoste și am mirese de pe malul oceanului, au alocat o zi pentru a pre-recolta mirele într-unul din frizerie Khabarovsk. Și, desigur, au făcut o treabă excelentă la nuntă, iar ploaia nu a fost o piedică! Fotografii au ieșit din coperta revistelor - luminoase, senzuale! Vă mulțumim pentru ajutor Alain lui cu posturing, modelul de mine în continuare la fel))))) Nick, Alan, vă mulțumesc foarte mult pentru munca ta, pentru că a înțeles toată corect că ne-am dorit pentru a vedea fotografii de nunta noastre! Am fost foarte încântați să colaborăm cu dvs. și cred că nu a fost ultima dată!)

Vrem să vă mulțumim mult, Nikolai, pentru un loc de muncă bine făcut! Pentru cei care își fac încă alegerea, fără nici o îndoială, vă recomandăm această persoană personală, profesională a afacerii dvs.! De la nunta noastră, a trecut o jumătate de an și este frumos să parcurgem imaginile și să ne aducem aminte de ziua noastră! Și da, cel mai mare plus este că avem 3000 de mii de fotografii deja în a 7-a zi după nunta ☝

Sunt încântat de munca lui Nikolay, de fiecare detaliu, fiecare detaliu, vă mulțumesc foarte mult! Fotografiile s-au dovedit a fi pline de viață și strălucitoare, profesionistul Nikolai atât în ​​fotografierea scenelor, cât și în reportaj. Totuși el poate comanda fotografii minunate. Vă recomandăm cu tărie.

Dupa 2,5 luni a primit fotografiile noastre si puteti scrie cu entuziasm feedback. Aș dori să vă mulțumesc mult pentru munca făcută de Nikolay și Alena! Fotografiile s-au dovedit atât de emoționante! Și unii sunt doar fabulos magici! În timpul nunții, am reușit să realizăm toate ideile, deși am cumpărat pachetul minim de fotografiere. Nu poate să aștepte să tipărească ziua nunții și sesiunea foto de nuntă și să o pună într-un album de familie! Este demn de remarcat faptul că sesiunea fotografică de dinaintea nunții a avut loc cu cele două Samoped Samopop. Pentru o oră și jumătate de fotografiere am reușit să facem o mulțime de personal minunat. Separat încă mai doresc să se constate că Alain Kohl și să ia contact cu câinii noștri și au reușit să capteze atenția, deși nu fără ajutorul jucăriilor :) Rezultatul a fost un răspuns confuz, dar poate că ar trebui să fie, atunci când copleșit de emoții pozitive. )

Mulțumită lui Kolya și alenei pentru că ne-a capturat o zi atât de importantă pentru noi :) Baietii sunt profesioniști adevărați, fotografiile zilei nunții s-au dovedit a fi incredibil de frumoase! Calitate la altitudine! Mulțumiri deosebite pentru magneți, a fost foarte plăcut că oaspeții deja în ziua nunții au primit fotografii gata pentru memorie :)







33 Comentarii, fotograful Nikola Kirienko, Khabarovsk

Cred că nu are sens să picteze lucrarea lui Nikolai și Alena Zorina, și astfel încât toate pot vedea din fotografie) și vreau să subliniez ziua nuntii in sine cu baietii: a fost ușor, distractiv, și în aceeași suflare. Mulțumiri speciale pentru băieții de mobilitate și soluții rapide, calitatea zilele noastre a fost pur și simplu de neînlocuit!) și depunerea originală Love Story)) chiar și de un fundal gri pe băieții știu cum de a trage poveste frumoasă și ofertă!)) Următoarea neobosită vă mulțumesc!)

Nikolai Kirienko este un adevărat profesionist în domeniul său. Am ajuns la chestiunea alegerii unui fotograf foarte atent. Ne-am întâlnit cu mai mulți profesioniști și, mai ales, ne-a plăcut Nikolay la întâlnire, lucrează și cu partenerul Alena Zorina și acesta este un mare bonus. Vă mulțumim pentru fotografiile pe care le-am bucurat cu adevărat. Te sunăm la aniversare. Vă mulțumim din nou. )

Pentru a spune că am fost mulțumiți de lucrarea lui Nicolae și Alenei Zorina - nu spune nimic! Am fost foarte entuziaști când am primit fotografiile mult așteptate. Tipii sunt incredibile stăpâni ai meseriei. Înainte de a alege o fotografă de foarte mult timp, ea a ales și acum este fericită că le-a ales. Băieți, vă mulțumesc foarte mult. Noi, familia noastră, prietenii sunt fericiți. Până acum mulțumesc pentru magneții care au primit imediat o sărbătoare. Orice cuplu va fi mulțumit, deoarece profesionalismul acestor tipi la un nivel foarte înalt.

Știam în prealabil cine va fi fotograful nostru la nuntă, pentru că a văzut lucrul lui Kohli înainte. Dar, în cele din urmă, am avut cât de mulți fotografi - Kolya și Alena Zorina. Profesioniști și băieți buni, în pregătirea nunții, au ajutat cu sfaturi și în timpul sărbătorii au lucrat la EXCELENT! Fotografiile primite recent de la nunta, rezultatul este insanely fericit. În general, Kolyan și Alyona sunt minunate! Recomand pe toată lumea;)

33 Comentarii, fotograful Nikola Kirienko, Khabarovsk

Mulțumită lui Nicholas și alenei! Foarte cool fotografi! A fost foarte plăcut să lucrați cu ei. Suntem foarte bucuroși că te-au ales) Ești super! Oaspeții de la sfârșitul sărbătorii au fost prezenți cu mici cadouri, sub formă de magneți cu fotografii) o surpriză foarte plăcută)) Mulțumesc, băieți! Te iubim!

Mulțumiri deosebite lui Kolya și Alenei Zorina pentru fotografiile excelente ale nunții noastre, pentru atmosfera și atmosfera uimitoare! Cu ei, este incredibil de distractiv, ușor și distractiv de a lucra cu, și cel mai important, rezultatul. Nu am regret că am făcut o alegere bună))) Am fost plăcut surprins de viteza de procesare a fotografiilor, am putea admira ziua noastră într-o lună.

Kolya și Alena au lucrat în perechi! Specialiști și profesioniști în domeniu! Pentru mine și soțul meu, era important ca fotografii să ne asculte și să nu pierdem dorințele noastre. S-au confruntat cu 5+. Nu-mi pot imagina cei mai buni perechi de fotografi. Fotografii cool, suntem mulțumiți, oaspeții cu magneți la sfârșitul serii. Bucurie continuă! Mulțumesc, băieți. Cu tine, aș fi gata să experimentez în această zi de mai multe ori. Acum sunteți fotografi ai familiei noastre și vă vom numi doar pentru orice festivități!

33 Comentarii, fotograful Nikola Kirienko, Khabarovsk

De fiecare dată când privim prin fotografii, suntem convinși că nu ne-am înșelat în alegerea unui fotograf de nuntă. Deci a fost frumos să lucrez cu un profesionist al afacerii sale - Nikolai. Kolya, vă mulțumesc pentru atmosfera confortabilă în care a avut loc procesul de filmare, pentru abordarea creativă și, cel mai important, pentru imaginile magice! Suntem foarte mulțumiți și foarte recunoscători!

Nikolay și Alena, foarte mult. Mulțumesc! Mi-a plăcut atitudinea cu care vii să lucrezi. Cu diligența, sociabilitatea, profesionalismul! Fotografiile sunt fabuloase. Fotografiile au fost apreciate de toată lumea care a vizionat! Pana acum, cand revizuim fotografiile de nunta, ne amintim ce am fost fericiti si frumoase in acea zi :))) Aș dori să am mai mulți oameni și profesioniști! Vă dorim mult noroc, poze frumoase și prosperitate. Încă o dată, vă mulțumesc foarte mult.

Vreau să exprim mulțumirile mele deosebite lui Kohl pentru munca, abordarea și rezultatul său! Suntem foarte mulțumiți. De la prima cunoștință cu soțul ei a decis să se oprească pe ea, foarte dispune de))) ca echipa ta! A fost distractiv, inimos și amintit cu un zâmbet! Mai ales fata cu ochelari (nu imi amintesc numele ei). Ne-a fost teamă că am fi torturați într-o fotografie, dar totul sa dovedit a fi inversat, așa cum spune soțul "nu zboară", dar este nervos. ))) din fotografiile cu care sunt încântat. Totul este cool, frumos, profesionist! Și mai ales mi-a plăcut albumul, toți cei care au vizionat au fost admirați. O amintire frumoasă a unei zile fericite! Pentru tine Kolya succes în muncă, o mulțime de muncă și un fericit recent. Sper că vom colabora din nou.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: