17 Comentarii despre Morissot la москва, Тверской, большой каретный переулок, 2

Aș dori să-mi exprim recunoștința față de Yarlykova Zoya pentru că m-ai ajutat cu nunta mea! Mulțumită ei, nunta viselor mele a devenit o realitate! Vă mulțumim pentru abordarea sufletească și pentru luarea în considerare a tuturor dorințelor mele. Să fie mai mulți oameni ca ea, cu o asemenea atitudine față de cauza lor! Lucrand cu fotograful, pe care la sfatuit, a fost o placere!







Bună ziua! Vreau să împărtășesc istoria organizării nunții noastre. Și deși au trecut deja șase luni, emoțiile sunt încă puternice și amintirile sunt proaspete. Am cerut companiei „Morissot“, condusă de Zoe Yarlykova, și eu spun că nu un pic mai târziu, nu-l regret, și vice-versa - au fost foarte multumiti. Luând această ocazie, am dori să mulțumesc agenție Morissot pentru nunta excelent, și anume Irina Shklyarov (floristica) Vlada Yakovleva (plumb), Nikita (DJ), Ekaterina Belyaeva. Data viitoare ›

Asta a rămas în urma acestui eveniment mult așteptat și semnificativ - nunta noastră. Vreau să mulțumesc agenției Morissot și personalului Zoya pentru sprijinul acordat în organizarea nunții. În general, nunta era amenințată de anulare, dar în ultimul moment, datorită rudelor și prietenilor, sa decis că sărbătoarea va fi. Și a fost Zoya, care, literalmente, în două zile a coordonat întrebări despre dirijorul, DJ-ul, buchetul miresei și boutonniere-ul mirelui. Nu era necesar să-ți faci griji că totul se întâmpla în grabă. A fost gazda serii noastre. Data viitoare ›

Prezentatoarea Zoya Ogurtsova (sau Yarlykova, acesta este numele ei actual). În ciuda căldurii și a poziției sale, nunta noastră a fost neobișnuit de familiară, emoționantă, dar în același timp foarte plăcută. Concursurile sale au zdrobit pe toată lumea, iar oaspeții au întrebat apoi cum am găsit un astfel de lider fără ură, fără să ne despărțim de cuvinte, dar tineri și cu adevărat creativi, capabili de un râs foarte delicat. DJ, care lucrează cu Zoe - o femeie Tanya, de asemenea, foarte prietenoasă, și toate pe lista de redare. Înregistrarea la ieșire, organizată. Data viitoare ›

Mai presus de orice laudă este lucrarea "Morissot". Ei erau cu noi de la început până la sfârșit. Separat managerul THANK, Elena, care în ziua nunții a coordonat munca tuturor. În primul rând ne-au ajutat să alegem ZAL. Apoi au făcut un meniu. Sala pe care am ales-o in conac, reprezentanti ai agentiei au fost si ei servitori. Totul a fost bine, fără plângeri. Floraria Irina - o doamnă de comunicare, este obsedată de flori, dar foarte plăcută și oferă sfaturi valoroase cu privire la schema de culori și ce poate fi întâmpinată. Ordinea a fost executată. Data viitoare ›







Tinerii ne-au plăcut cu o abordare nestandardizată a celebrării. Și întregul scenariu al sărbătorii a fost elaborat de agenția "Morissot" și personal de Zoya Yarlykova. înregistrarea căsătoriei în imobiliare „Ostankino“, în cazul în care sora și soțul ei au intrat în trăsură, o fanfara, însuflețită recorder de voce, care a fost el însuși Zoe - toate acestea și a făcut sora mea și partea feminină a clienților până la lacrimi. Programul din restaurant a fost, de asemenea, bine gândit. Suntem încântați și de conducere Serghei, și performanța romilor, iar spectacolul fatties. Special. Data viitoare ›

Mulțumită echipei MORISSOT! Nunta a fost ca un basm :) Când știi că există un număr de persoane pe care le poate avea incredere, in -. Este atât de mare, pentru că nu este nimic de oprire să se bucure de acest basm :))) Sunt foarte multumit cu totul, de la început până la sfârșit :) .. fantastic buchet Irina Shklyarov, pe care a făcut-o pe sentimentul miresei sale (am ales doar forma, nu va cramponati de buchet, în cazul în care dintr-o dată vor exista culori pe care doresc să le), frumos cearceafului chirurgical o cârpă moale în restaurant, pe compoziția. Data viitoare ›

Aș dori să-mi exprim recunoștința profundă față de Agenția Morisot. Acești oameni pot încorpora cu adevărat toate visele și ideile legate de orice nuntă. Ne-a pregatit pentru dansul de nunta minunat Lenochka. Mulțumiți-i, separați, pentru răbdare, îngrijire și reacție nelimitată. Zoya (CEO) cu mare responsabilitate a abordat toate capriciile și dorințele noastre. Mulțumită lui Dmitri (tamada) pentru arta lui, pentru cântece frumoase, pentru a putea ieși din pliuri și adesea imprevizibil cu dexteritate. Data viitoare ›

Datorită marelui Morissot pentru calitatea și munca profesională. Pentru o abordare individuală a familiei noastre dure. Mulțumesc pentru restaurantul pe care l-ai ales. Asta a fost nevoie. Îți mulțumesc mult operatorilor Natalia și fotografului Julia pentru filmul frumos și pentru o fotografie excelentă. Leading Dmitry și DJ Vlad sunt foarte apreciați nu numai de la noi, ci și de la părinții lor. Toată lumea îi plăcea totul, toată lumea era fericită. Și, bineînțeles, mulțumită Nataliei pentru minunatul machiaj și coafura excelentă. Încă o dată, vă mulțumesc foarte mult!

Multe mulțumiri lui Zoe Ogurtsova (Yarlykova) pentru nunta noastră! Cu Zoya, am început să cooperăm de la începutul pregătirii pentru nuntă. Ne-a ajutat să găsim un restaurant și un hotel, pentru că erau mulți vizitatori și am vrut ca restaurantul să fie la hotel. Varianta hotelului "Moskvich" ne-a aranjat complet. Zoya ne-a rezervat camerele, plasând oaspeții după numerele care au trecut fără probleme. De asemenea, prin firma "Morissot" am comandat un fotograf, un buchet, baloane, un DJ și un prezentator. Buchet. Data viitoare ›

Povestea mea este după cum urmează. Am comandat de la ei un buchet, un operator, un prezentator cu disco. Buchetul a fost livrat în timp la casa mirelui și el a venit deja cu el la mine. Livrarea la Moscova costa undeva 300-350 de ruble. Buchet a făcut, de asemenea, astfel, despre ceea ce a fost de acord - într-un buchet "corn". Operatorul a trebuit să vină la mine acasă. Mirele este în drum, dar nu există operatori. Îi sun pe Zoe, șeful, spun: "Unde este operatorul?" Ea a sunat înapoi într-un minut și spune că așteaptă pe stradă pentru a îndepărta mirele care se apropie. Mă uit. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: