7 Principii de aplicare corectă a bada, medicina orientală, întinerire și longevitate

Mă întâlnesc cu mulți oameni care spun că au încercat de multe ori să bea Bada. dar nu a avut nici un efect. Am scris un mini-carte cu privire la regulile de aplicare a lui Badov, și aici dau principiile de bază ale recepției corecte a lui Badov. De fapt, aplicarea corectă a lui Badov este foarte importantă. Și de cele mai multe ori, pentru a găsi motivul pentru care nu l-au ajutat pe Bada. Uită-te în oglindă. Această cauză ești tu! Poate că tocmai nu știați ce să faceți și cum?







Vă voi da cele 7 principii de bază ale aplicației lui Bad.

3. Începeți cu doze mici. Există reacții alergice la unele componente ale Badov și doar verificați reacția organismului la acest produs (2-3 zile). Apoi, puteți crește aportul la dozele recomandate.

5. Administrarea pe termen scurt a lui Badov, de regulă, nu are un efect pronunțat. Stabiliți o recepție lungă de produse, dacă doriți să eliminați cauzele bolilor și nu doar să scăpați de orice simptome. Câți ani ați câștigat problema dvs.? Luna de admitere Badov pentru fiecare an de boală este minimul

6. Medicina chineză consideră că fiecare organ este activ timp de 2 ore în timpul zilei. Prin urmare, pentru a influența efectiv Badov asupra anumitor organe, Bady sa aplicat în anumite momente în timpul zilei.







7. Fiecare organism are propriul sezon. De exemplu, în toamnă afectează în mod eficient intestinul gros și plămânii. Cu alte cuvinte, Baden trebuie să fie aplicată luând în considerare timpul anului.

Mai multe informații despre aplicarea Bads puteți obține consultări personale prin contactarea cu mine.

7 principii de aplicare corectă a lui Badov

1 vot
Evaluare medie: 5 din 5

Bună ziua, Elena!

1. Ce doriți să curățați?
2. Filozofia purificării este după cum urmează: puteți curăța numai sistemele excretoare: sistemul digestiv, sistemul respirator și sistemul urinar, precum și pielea. Trebuie să începeți cu sistemul digestiv.
3. Curățirea sistemului digestiv este cel mai bun lucru pe care îl știu, este Praxalana.
4. Dupa aceea pot sa sfatuiesc programul de detoxifiere a companiei in care lucrez (stiu doar acest produs bine)
5. Dacă doriți mai multe detalii, înscrieți-vă pentru o consultare cu mine. Voi da un program exhaustiv de purificare bazat pe capacitățile tale financiare!

Sunt pe deplin de acord cu faptul că bada ar trebui aplicată treptat, dar pentru o lungă perioadă de timp. Este mai bine să împartă norma specificată cu 2 sau chiar 3, organismul va spune doar mulțumiri. Grăbește-te aici pentru orice.
În ceea ce privește băutura, este și adevărat!

Da, Oksana, Budy este o masă, nu un medicament, deci efectul vine cu o utilizare prelungită. Ei bine, atunci când există o înțelegere că este așa. Mulți așteaptă efectul a doua zi!

Sunt pentru bada, am folosit rău de mai mulți ani, sunt fericit.

Suplimentele pe care le iubesc și încearcă să le aplici în mod regulat în conformitate cu recomandările dvs., treptat și în etape, este deosebit de bine să efectuați un prim curs de curățare (o combin cu Postul) și apoi saturație cu vitamine și celule vindecătoare!







Trimiteți-le prietenilor: