5 Motive pentru a cădea în fluxul de numerar!

Ce este nou astăzi?

Astăzi a avut loc un eveniment major, la care am mers toată săptămâna maratonului de bani. Vulcanul monetar și-a erupt fluxurile de numerar :)






Așa cum era de așteptat, rezultatul unui test-drive „Bani 3D: Dohod3d“ lovit de „numerar plafon“ venitul suplimentar pentru cei care fac rapoartele lor temele și scris pe o bază de zi cu zi!

Timp de 5 zile, fluxul total al veniturilor ADIȚIONALE ale participanților a fost deja: 1.038.456 ruble!

"După primele sesiuni de instruire, este mai ușor pentru mine decât de obicei să plătesc împrumutul. La oficiul poștal a existat o parcelă timp de două săptămâni și nu aveau destui bani să plătească pentru depozitare. Înainte de a pleca, am făcut practica "Respirația fluxului", iar operatorul a făcut o reducere de 82 de ruble! N-am întrebat-o!
A primit 1000 de ruble de venituri neplanificate! Inna, vă mulțumesc! Practicile tale funcționează și sper că în curând voi fi capabil să-mi rezolv problemele financiare ". Natalia

"Meditația sa dovedit, am simțit vibrații în întregul corp, am auzit muzică. Înțeleg că circulația banilor este, de asemenea, naturală, la fel ca ciclurile altor substanțe în natură. In timp ce nu este nimic de a întârzia în bancă, deoarece nu există nici un venit, dar acum cu fiecare sumă primită va fi anulată 10-20% inițial în trezorerie, precum și tastate primele 1000 de ruble, deschide un cont bancar. Vă mulțumim pentru antrenamentul de test drive. Nu există încă nicio sumă pentru formarea plătită, dar nu disperăm. Sper să vin la tine înainte de anul nou. Mulțumesc »Yuri

Dacă sunteți deja în STREAM, atunci de ce se întâmplă acest lucru?

- Bună seară, Inna!
Sper cu adevărat pentru răspunsul vostru reciproc, am practicat Respirația fluxului - din ziua participării la webinar. Încerc să fac, la fel cum spui tu, să simți, să simți în acest moment statul meu, îmi place.
Acum am o perioadă dificilă - un loc de muncă, trebuie să plătească datoriile, dar banii nu vine, așa cum va fi în curând o lună de când am fost în căutarea de muncă, dar a fost refuzat, orice speranță a fost atribuită această practică, dar absolut nici un folos. Din nou, trebuie să plătesc un apartament închiriat, iar acum nu cheltuiesc ca înainte, dar banii merg. De ce se întâmplă acest lucru? Ce mă sfătuiți în acest caz?
Sincer, sper să răspundă, Inna! Mulțumesc »
Sincer, Olga

Vreau să răspund la această scrisoare, deoarece mulți oameni au astfel de întrebări.

Motivul este că oamenii au foarte puțină memorie și nu-și mai amintesc informațiile. De la una dintre persoana de formare învață doar 7% din informațiile, în cazul în continuare transmite asimilat, apoi o altă persoană, de asemenea, auzi memoreze 7% ITD Astfel, informația transmisă este distorsionat.

Dacă ați ascultat cu atenție intrarea 1 Test Drive, atunci se spune că dacă doriți să obțineți rezultatul, aveți nevoie de:

  1. Pentru a practica (acum sunt 2 dintre ele - "Respirația fluxului" și practica - "GET-GIVE WITH GRATEFUL")
  2. Zilnic îmi notez veniturile și cheltuielile suplimentare (pentru raport, vă rog să-mi scrieți venitul suplimentar pentru înregistrarea rezultatelor fluxului colectiv)
  3. Pentru a efectua misiuni de alfabetizare financiară, pe care le implementăm pe Test Drive
  4. Lucrați cu inconștientul să-l utilizați ca o resursă pentru a atinge obiectivele și nu ca un obstacol.






În cele din urmă ne vom opri în detaliu.

Inconștientul tău - funcționează ca un așa-zis. "Limiter" de suma de bani, de cât de mult și cât de des vin la tine. Și imaginați-vă că inconștientul vă oprește "fluxul de numerar" atunci când vă apropiați de "plafon". Prin urmare, nu puteți depăși limita plafonului dvs. de bani.

Și nu este pentru nimic, ci pentru ca tu să rămâi în zona de securitate. Deoarece inconstientul este responsabil pentru siguranța dumneavoastră, timp de secole a acumulat experiență și experiența de muncă, manifestându-se prin frica, incertitudine, îndoială, lipsa de încredere în propria lor ITD putere, o persoană a fost inactivă și nu a schimbat nimic în viața mea (să rămână viabile).

Ce credeți, ce riscuri și restricții sunt asociate cu bani mari? "Nu pot câștiga prea mult, mi-e frică de bani mari și, brusc, soțul meu mă va părăsi, dacă încep să câștig foarte mult, nu pot să fac asta", etc. "

Te temi că va trebui să muncești mult, mult mai mult decât acum și multe plăceri vor merge la un alt plan? Ți-e frică să-ți pierzi împrejurimile? De ce ți-e frică? Ce te limitează? În acest stadiu, mulți oameni se opresc sau se opresc, rareori cine merge mai departe.

Bani mari sunt întotdeauna asociate cu ieșirea din zona de confort și depășirea dificultăților care se vor întâlni pe drum. Si inconstientul? Începe să reziste în tine, astfel încât să nu li se permită să intre în zona riscurilor neprevăzute asociate cu supraîncărcarea, costurile resurselor sau forțelor etc.

Citește scrisoarea: ... "La mine acum perioada dificila - caut munca, este necesar sa platesti datoriile, dar banii nu vin ..."

Omul a căzut într-o gaură financiară, problemele au început deja să suge. Deoarece subconștientul a acumulat o experiență negativă bazată pe eșecuri, temeri, probleme. El formează din nou și din nou continuarea acestei experiențe.

Olga: 1. Nu există un sistem planificat de acțiuni eficiente

2. Nu există mentor sau conductor, adică legăturile verticale care vor fi scoase din groapa financiară

3. Nu există legături orizontale, adică nu există nici un sprijin pentru oamenii care au aceleași minți, în mod necesar dintr-un mediu de succes (mai degrabă unul negativ)

Toate acestea conduc la faptul că nu există rezultate.

La fiecare lecție din Test Drive, învățăm cum să interacționăm cu subconștientul pentru a-l utiliza ca resursă pentru a ne atinge obiectivele.

Voi deschide un SECRET important:
Există sute de metode, implementarea cărora va duce la o creștere
Veniturile tale. Aplicându-i pe toți pentru a-ți gestiona finanțele personale (sau cel puțin o parte din ele), vei obține rezultate uimitoare.

Ie aplicând în mod consecvent diferitele practici pe care le-am propus, voi
atinge un efect de creștere, atunci când sunt integrate toate împreună,
ele vă vor aduce uneori un rezultat mai mare.
Practicile au fost testate la sute de persoane care au încheiat seminarii și cursuri de formare.

Datorită faptului că săptămâna viitoare Test Drive se va încheia (20 și 22.11 în ultimele 20 de ore MSK),
și suntem deja atât de obișnuiți unul cu celălalt că ne va fi dor de comunicarea noastră :),
20 de locuri plătite au fost alocate pentru participarea la formarea "Money 3D: Income3D", din care 10 bilete au fost deja răscumpărate! Sunteți în acest număr?

Formatul plătit al formării "Money 3D: Venit 3D" este:
- Instruire pe 2 săptămâni - Gândire și planificare financiară, venitul dvs. este ușor, în flux!
- Participarea la training vă permite să lansați în viața voastră
fluxurile financiare și respectarea stării de bunătate și prosperitate.
- Programul este construit în așa fel încât să vă puteți activa bunăstarea și să vă permiteți să deveniți un succes, realizându-vă toate visele de viitor fericit.

Cu stimă, Inna Nefedovskaia - expert pe proiecte viitoare pentru dezvoltarea capacităților umane.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: