40 Quest pentru cub (comandă specială) - prieteni cu clan

La 40 de ani vă sfătuiesc să luați comanda specială de căutare, este luată în Giran la Helvetia în magazinul magic. Pentru realizarea acestei căutări este dat Cubul Miraculos.
  1. Discutați cu Bakaleyshchik Helvetia în magazinul de comerț din Giran. În continuare în căutare este posibil să se împartă parcelă. Dacă calea de dezvoltare aleasă nu vă convine - anulați căutarea și preluați-o din nou.
    1. Aduceți pește.
    1. Discutați cu pescarul Fisherman's Guild în magazinul din Giran.
    2. Strângeți peștele:
      • Agile Orange Fish - 10 buc.
      • Pește portocaliu urât - 10 buc.
      • Gros de pește portocaliu - 10 buc.
    3. Vorbiți cu O'Foole Fisherman Guild Member din magazinul din Giran și primiți o cutie de pește
    Nivelul optim de abilități pentru pescuit - 14, vă sfătuiesc să luați o momeală de toate cele trei culori.
    1. Vorbiți cu gestul șefului depozitului la Depozitul Giran.
    2. Obțineți semințe:
      • Gold Cobol - 40 buc.
      • Spiny Cobol - 40 buc.
      • Cobol mare - 40 buc.
    3. Discutați cu șeful depozitului de gesturi de la depozitul Giran, luați cana cu semințe.
  • Discutați cu Bakaleyshchik Helvetia în Magazinul comercial din Giran și primiți o recompensă.
  • Un cub minunat poate fi folosit o dată în 24 de ore, cubul fiind reutilizabil. Atunci când se utilizează, puteți obține bucăți și părți ale cubului care pot fi schimbate la sediul depozitului în toate orașele pentru Scrolls and Arms Armor Enchantment.






    • Derulați: Enchant Armor (D) Chance
    35,33% - Cube albastru + 18,000 adena
  • Derulați: Enchant Armor (C) Chance 19,93% - Cub galben bucată + 45,000 adena
  • Derulați: Enchant Armor (B) Chance 4,07% - Piesa verde de cub + 80,000 adena
  • Derulați: Enchant Armor (A) Chance 1,04% - Red Piece of Cube + 720,000 adena
  • Derulați: Enchant Armor (S) Chance 0,62% - piesa Cub alb + 1,500,000 adena
  • Defilați: Enchant Weapon (D) 25,11% - piesa Blue Cube + 150,000 adena
  • Derulați: Enchant Weapon (C) Chance 9.50% - Cub galben + 330.000 adena
  • Derulați: Enchant Weapon (B) Chance 3,23% - partea verde a cubului + 1,500,000 adena
  • Derulați: Enchant Weapon (A) Chance 0,80% - Red Cube Part + 5,400,000 adena
  • Derulați: Enchant Weapon (S) Chance

    0.37% - partea albă a cubului + 15.000.000 adena

  • PS. lucru util, îți voi spune

    Înapoi la început

    Descrierea ușor inexactă
    Există 2 variante ale dezvoltării căutării pe care o puteți direcționa pentru a prinde pește sau a colecta semințe
    Dacă ați trimis pentru a colecta semințe, atunci puteți anula quest-uri și să-l ia din nou pentru a trimite la pește bine la cine este mai convenabil

    Unii cunosc detaliile despre care "victima" aud pentru prima dată. Alții, în orice încercare de a comunica, așteaptă un truc murdar. Realitățile din Runet!
    Sunt cea mai bună persoană din lume! Dacă e cineva bun, îl omor.

    Înapoi la început

    Driada a scris: Un cub minunat poate fi folosit 1 dată în 24 de ore.

    1.Da am inteles corect ca iti place sa o deschizi si din ea la intamplare orice parte iese?
    2. Depinde de nivelul jucatorului care parte din cub va cadea?

    SeSh a scris (a): 1.Am înțeles corect că vă place să-l deschideți și din ea scade aleator orice parte?
    2. Depinde de nivelul jucatorului care parte din cub va cadea?

    Unii cunosc detaliile despre care "victima" aud pentru prima dată. Alții, în orice încercare de a comunica, așteaptă un truc murdar. Realitățile din Runet!
    Sunt cea mai bună persoană din lume! Dacă e cineva bun, îl omor.

    Înapoi la început







    SeSh a scris: Cerere și sugestie: sugerez să încerci să copiezi pe forumul Portal

    Propunerea a fost respinsă. Secțiunea Jocul servește ca o colecție generală de cunoștințe despre Lineage II și este disponibilă tuturor membrilor forumului. Nu văd niciun motiv pentru a rupe informațiile în secțiuni, tk. va exista o duplicare inevitabilă. Și faptul că nu toate serverele vor funcționa sau nu vor fi atât de relevante. - Problemele șerifului nu vă faceți griji.
    În schimb, puteți să limitați un subiect fix, unde specificați linkuri către quest-uri utile, cu o scurtă descriere. O voi face când informațiile suficiente sunt suficiente.

    Driada a scris: Un cub minunat poate fi folosit 1 dată în 24 de ore.

    1.Da am inteles corect ca iti place sa o deschizi si din ea la intamplare orice parte iese?
    2. Depinde de nivelul jucatorului care parte din cub va cadea?

    1. Da.
    2. Cel mai probabil, de asemenea, da, pentru că Am primit primul punct B doar pe 52+.

    Stalingrad: Uther - Phoenix Knight 79 / Cardinalul 79 - R.I.P. | | Desperion: Wemund - Cavalerul lui Sigel 95 / Episcopul 75
    Au jucat zeci de raze de soare, reflectând din armura de panzer aurită a unuia dintre soldați. O șuviță de păr alb împrăștiate de vânt, un pic caracteristici faciale unghiulare, o cicatrice pe obrazul stâng și pomeților, ochi albaștri, fără fund, care poartă amprenta unei scurte, dar ultimii ani foarte dificile. Paladin privi cu inima spre inamicul său ...

    Înapoi la început

    DI @ VOL a scris: O descriere puțin inexactă
    Există 2 variante ale dezvoltării căutării pe care o puteți direcționa pentru a prinde pește sau a colecta semințe
    Dacă ați trimis pentru a colecta semințe, atunci puteți anula quest-uri și să-l ia din nou pentru a trimite la pește bine la cine este mai convenabil

    Când am făcut această căutare, nu mi sa dat dreptul de a alege, așa că l-am scris așa cum mergeam.
    Și ai trecut prin ea?

    Înapoi la început

    Lord Beaver a scris (a): 2. Cel mai probabil, de asemenea, da, pentru că. Am primit primul punct B doar pe 52+.

    Cât de rău. Adică va avea nici o bază pentru a face nivelul maxim de pescuit, dar numai 13-15 lvl pentru prinderea portocaliu pește sau sticle subevalua lvl pentru pescuit, dar nu este, de asemenea, subestima silno. deoarece efect nebudet nu, doar nu pot pescui.

    Stresat nu in zadar, tine-ti minte.

    Acolo sa spus despre piesa / bucata de cub, și nu despre nivelul de pescuit. Încă mai întâlnesc bucăți în C, mai puțin frecvent în D.

    Înapoi la început

    În postarea mea:
    Un Cube minunat poate fi folosit o dată la 24 de ore.
    Ai scris:
    1.Da am inteles corect ca iti place sa o deschizi si din ea la intamplare orice parte iese?
    2. Depinde de nivelul jucatorului care parte din cub va cadea?

    Pasha a răspuns:
    1. Da.
    2. Cel mai probabil, de asemenea, da, pentru că Am primit primul punct B doar pe 52+.

    Înapoi la început

    Lord Beaver a scris (a): 2. Cel mai probabil, de asemenea, da, pentru că. Am primit primul punct B doar pe 52+.

    Cât de rău. Adică va avea nici o bază pentru a face nivelul maxim de pescuit, dar numai 13-15 lvl pentru prinderea portocaliu pește sau sticle subevalua lvl pentru pescuit, dar nu este, de asemenea, subestima silno. deoarece efect nebudet nu, doar nu pot pescui.

    Stresat nu in zadar, tine-ti minte.

    Dacă credeți că căutarea pentru cub ar trebui efectuată de fiecare dată, atunci vă greșiți - cubul este reutilizabil. Cu băncile pe baza procesului - nu există nici o pedeapsă din diferența de aptitudini, ei, de asemenea, par să-și micșoreze nivelul. Deci, cred că în zadar a subliniat.

    Stalingrad: Uther - Phoenix Knight 79 / Cardinalul 79 - R.I.P. | | Desperion: Wemund - Cavalerul lui Sigel 95 / Episcopul 75
    Au jucat zeci de raze de soare, reflectând din armura de panzer aurită a unuia dintre soldați. O șuviță de păr alb împrăștiate de vânt, un pic caracteristici faciale unghiulare, o cicatrice pe obrazul stâng și pomeților, ochi albaștri, fără fund, care poartă amprenta unei scurte, dar ultimii ani foarte dificile. Paladin privi cu inima spre inamicul său ...

    Înapoi la început

    Nu înțeleg a ta

    Sunt un:
    1.Da am inteles corect ca iti place sa o deschizi si din ea la intamplare orice parte iese?
    2. Depinde de nivelul jucatorului care parte din cub va cadea?

    Pasha:
    Pasha a răspuns:
    1. Da.
    2. Cel mai probabil, de asemenea, da, pentru că Am primit primul punct B doar pe 52+.

    tu:
    Acolo sa spus despre piesa / bucata de cub, și nu despre nivelul de pescuit. Încă mai întâlnesc bucăți în C, mai puțin frecvent în D.

    În cazul în care în postul meu sau Pashen cel puțin un cuvânt cu privire la nivelul de pescuit?

    Căutarea ar trebui să prindă peștele portocaliu, am subliniat condițiile care trebuie respectate pentru a prinde peștele portocaliu.

    Explică de ce a fost scris despre pescuit în post. "Cât de rău", adică va fi necesar să se facă baza nu nivelul maxim de pescuit, ci doar 13-15. " în funcție de nivelul unui jucător depinde de gradul de ascuțire obținut, în conformitate cu Pașa, care nu este sigur că avem că pentru a obține punctul S grad trebuie să fie de nivel 76+, și pescuitul în același timp, va pokachenna doar jumătate (pentru a prinde pește portocaliu \ sau tweak separat și leagăn, este toată lumea pentru el alege). Ie dacă vă decideți să prindeți cecuri de pește mai rapid și mai mult, veți pierde o mulțime de timp datorită faptului că nivelul de pescuit este de 13-15. în practică este verificată și peste tot este scris că cu cât este mai mare nivelul pescuitului, cu atât mai mult obținem de pește piesele care sunt schimbate pentru verificări pește.

    Un exemplu în acest sens, baza mea (68 + lvl) pe Cadmus (iau Ruof, pentru că lupul poate spune că totul e în neregulă acolo). Captează piese pentru o oră de 2500-3000 de cecuri. Și a făcut ghinion pentru pietrele de pește prinse între 1200-1600.







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: