2018 motocicliști și copii - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

M-am gândit mult timp pentru a scrie acest post, la toate în cazul în care, pentru înțelegere sunt două moduri, reacția poate fi ambiguă, și într-adevăr, că publicul nu))) Dar încă rupte cuvinte frumoase - le voi scrie aici, poate, cine va fi interesat)))







Fetele mele știu că mergem la evenimente similare în fiecare an și primim invariabil emoții pozitive.

Și ne poartă întotdeauna fiul nostru cu noi, pentru că el a vizitat primul său motofest în burtica mamei sale cu o lună înainte de nașterea sa. Iubeste doar Mochiki, ca toate vehiculele, la fel ca toti baietii)) Si chiar si cateva fete ..

În acest an, cu o combinație favorabilă de circumstanțe, ne confruntăm cu două evenimente întregi. Unul dintre ei a murit săptămâna trecută: este festivalul de la Kozlopaty, cunoscut anterior ca Moto-dependență. Organizator l - Boris Kozlov, potrivit martorilor oculari, un tip foarte bun (la fel ca majoritatea motocicliști), care este flash-uri pline de viață într-unul sau celălalt colț, iar în ultima zi (atunci când toate parte otsvetstvennaya este in spatele nostru) dispare din fața ochilor și a găsit într-o zi situată undeva sub un tufiș Este el:

Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

Ce este un raliu de biciclete?

Asta-i o mulțime de motociclete, este muzica, concursuri, nopți nedormite și o mulțime de distracție unchi) și țâțe goale, limbaj obscen, și de tone de bere sunet ooooochen tare. Voi spune imediat: da, fiul meu vede totul, aude, dar tocmai conduce pe scenă, când strigă "Țâțe!"))) Cum mă simt în legătură cu asta? E normal. Sânii nu poartă nimic periculos în sine))), de exemplu, mine, de exemplu, fiul meu vede în fiecare zi)))) Un limbaj murdar este încă pe partea lui. Ce se va întâmpla în continuare? Nu știu încă, dar nu cred că partenerul va cauza refuzul nostru de a face astfel de evenimente. Să este mai bine să-l aud aici, de la bine la sclipitorilor caii unchii, de la unchii care au afaceri de viață, decât de la prietenii lor mocasini, în care firul casa scărilor murdar (care nu estesssno evita, generația avem este, hm ..).

O dată voi spune că motociclistii sunt oameni extrem de prietenoși, complet lipsiți de conflicte și nu am văzut niciodată un singur incident în patru ani care ar putea lăsa un nămol neplăcut. Ei bine, da, niște tovarăși se îmbată în iad, dar îmbrățișează beți și fratitsya urca și adesea doar se odihnesc pe gazon și nu ating nici unul: R

Reacționează în mod pozitiv la copii, care devin din ce în ce mai mult de la an la an, de la mic la mare. În funcție de locația evenimentului posibil și disponibilitatea de „animație“ pentru copii: Kozlopati, de exemplu, în acest an (în trecut, în măsura în care știu) a fost efectuată pe teritoriul unei case de țară de relaxare imagini cu raze, în cazul în care se află în întregime în plus față de cele două terenuri de joacă (dintre care nu departe de scena: am fost în stare să trăiască cu un singur ochi și urmăriți până când copilul amuzată), situat pe teritoriul zagonchik cu două capre și cerbi, câine, rasa rara, iar pentru un motiv oarecare, dihorul, care este, cu siguranță, de asemenea, de interes pentru copii. Foarte aproape de plaja de nisip (malurile Volgăi), dar nu am avut ocazia să înotăm.

Da, am venit acasă la o oră dimineața, am sorbed până când ne-am pierdut puterea, am urmărit salutul de noapte și am întors acasă cu mama mea. Fiul meu tolerează calm decibeli și nimic din urechile lui)))) Și ce altceva să faci vara, când ești într-un decret, când ești atașat de un copil. Bineînțeles, uitați de fiecare regim și eliberați copilul.

Este demn de a spune aici: există, copilul meu nu suferă, nu plânge, nu se văita și vrea să meargă acasă și de somn, nu am violat și târât oriunde, prin forță, singur în dorința lui! Și noaptea trecută, când a fost o oră dimineața, l-am rugat să se întoarcă acasă și să se culce în timp ce el a insistat să aștepte spectacolul de foc))))

Emoțiile experimentate de un adult la astfel de evenimente, chiar și eu pe scurt nu pot Goosebumps napisat..Eto, această emoție în piept, este scânteia în ochi, este urletul motoarelor, care se trezește dimineața, pe care adormi sub lumina lunii, ea bărbați bărbați bărbați cu șold, cu miros de benzină, care își extind cu blândețe mâinile la copii pentru o strângere de mână a unui bărbat adevărat.

De ce îmi plac aceste festivaluri? pentru că m-am săturat de strălucire și bovine, eu sunt pentru "puțin îngroșat de buruieni noblețe"!)))

Vă mulțumesc tuturor pentru atenție, urmate de imagini cu patine de biciclete de ani diferite și fețe de bunătate)))

PS Nu forțează pe nimeni, ci doar să împartă)

Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate






2014 motocicliști motocicliști și copii - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

2014 motocicliști motocicliști și copii - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
2014 motocicliști motocicliști și copii - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
2014 motocicliști motocicliști și copii - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate
Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

Câteva cadre din congresul de toamnă de anul trecut: eu și fiul meu, soțul meu și fiul meu.

2014 motocicliști motocicliști și copii - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

Motocicliști și copii pentru motocicliști 2014 - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

În acel an ne-am dus la lac, și nu doar a fost colectarea de baykerov.Oni erau gard otgorozhdeny, dar nu sunt în formă, a pus un cort în cazul în care oamenii să se relaxeze, scena a fost, corturi. Lacul este mic, copiii sunt adusi acolo. copii Mda..ya utilizate nu trebuie să povezla..to cort fund goale lipit, fututi direct la toate (poliție cineva chemat, toți copiii se întoarcă, în loc de odihnă), apoi a ieșit din cort și Ssali, îmi pare rău, nu deșeuri în mod direct. și asta în după-amiaza .. Ce este acolo seara, mi-e teamă să-mi imaginez. Ei bine, după cum spun ei, fiecăruia. Principalul lucru din acest an nu este să fugi, nu știu când are loc un raliu în Pereslavl-Zalessky? Și pozele sunt bune)

2014 motocicliști motocicliști și copii - înregistrarea utilizatorului Nastasya (nastena1488) în comunitate

Despre orașul dvs. nu știe, poate ar trebui să-l Google?)

Și despre imaginile pe care le-ai descris - desigur, nu gheață, un asemenea copil nu merită să vadă)

Dar, aparent, festivalurile regionale diferă încă în absența culturii în rândul oamenilor, contingentul fiind probabil altul. La urma urmei, mult depinde de organizație - există vreo amenajare pentru oamenii de pe stradă, inclusiv? Dacă este vorba doar de un oraș în cort, în aer liber, unde altcineva beau oamenii, îmi pare rău?)) Nu în corturi la fel acasă)))

Exact! Google să mă ajute)) au fost și toalete, cabine. Dar când m-am îmbătat într-un fel de porcupină ... nici măcar nu pot ajunge acolo. A fost ruta rusă a Festivalului de biciclete.







Trimiteți-le prietenilor: