18 Accident la nuntă! Accidentul a fost ucis în videoclipul de nuntă! Bestfromblogs

O tragedie sângeroasă a pus capăt nunții casatoritelor din districtul sovietic din Astrakhan.
Chiar de la banchet, în mijlocul celebrării unuia dintre oaspeții de pe un transport de ambulanță, au fost duși la unitatea de terapie intensivă,






iar celălalt a fost pus într-o "maimuță" și a fost dus la bullpen. O astfel de felicitare neobișnuită pentru nou-născuți a fost aranjată de prietenul de familie, Artur Dotsayev, în vârstă de 38 de ani. După înregistrarea căsătoriei, noii soții și oaspeții lor și-au continuat veselia la cafenea "Aristocrat". Când au fost rostite toate discursurile oficiale și toasturile, oaspeții care au fost excitați au început să se distreze și să vină cu concursuri. În acel moment, Arthur la invitat pe toți bărbații la masa festiva a noilor soți și a demonstrat un truc.

18 Accident la nuntă! Accidentul a fost ucis în videoclipul de nuntă! Bestfromblogs

Scoaterea pistolului său traumatic IZH-79-9 din spatele sângelui, îl aducea în templu și,
punând o siguranță, simula o lovitură. Apoi, reîncărcând pistolul, a strigat:
"Cine altcineva va repeta fapta în onoarea mirelui?".
Eroii care doresc să demonstreze tinerilor soți, curajul și curajul lor, au găsit multe.







  • A patra soție a șeicului din Qatar a făcut o furie prin actul ei de la Cannes! A refuzat ...
  • Niciodată nu mi-am amintit de asta ...
  • ȘOC! În Ulyanovsk, câștigătorul concursurilor de frumusețe pentru copii și zasilovali la "nota"
  • Shlyushki, poveste despre un martor ocular (am râs până plâng)

    18 Accident la nuntă! Accidentul a fost ucis în videoclipul de nuntă! Bestfromblogs

    18 Accident la nuntă! Accidentul a fost ucis în videoclipul de nuntă! Bestfromblogs

    18 Accident la nuntă! Accidentul a fost ucis în videoclipul de nuntă! Bestfromblogs

    18 Accident la nuntă! Accidentul a fost ucis în videoclipul de nuntă! Bestfromblogs

    18 Accident la nuntă! Accidentul a fost ucis în videoclipul de nuntă! Bestfromblogs







    Trimiteți-le prietenilor: