17 ani de "tratament" psihiatric

Istoria fiului nu este pur și simplu uimitor - arată ceea ce se întâmplă cu adevărat în spatele zidurilor spitalului de psihiatrie, prin aceea că cele mai multe dintre concetățenii noștri refuză să creadă, scris pe toate invenții pacienții înșiși și rudele lor.







După ce fiul a fost într-un spital de psihiatrie din cauza durerilor de cap, a început să frecventeze, ci mai degrabă în mod constant prescrie medicamente psihotrope, cum ar fi azaleptin, haloperidol, clorpromazină, etc. După ceva timp după utilizarea acestor medicamente, a devenit într-adevăr nebun: a început să se audă unele voci, a devenit de neoprit emoțional, a devenit explozivă, cu gust de nucă.

Acum, la el de la an la an crește doza de aceste medicamente, de la care nu devine mai ușor. Fiul meu sa oprit ca un om și sa transformat într-un fel de zombie. El a fost deja obosit de o astfel de viață, a strigat odată: "Nu mă mai vărsați aceste pastile, sunt foarte bolnav de ei".
El a încercat în mod repetat să se sinucidă, sa aruncat afară din fereastra apartamentului la etajul patru, după care a fost complet spart, consecințele fiind teribile.

Pentru o lungă perioadă de timp puteți spune cine au fost transformați acești pseudovari ai fiului meu în 17 ani de tratament psihiatric. Înainte de a începe să ia droguri psihotrope, fiul meu a fost o persoană bună, veselă și de ajutor pentru societate.







Până în prezent, fiul meu se află într-un spital de psihiatrie, în care își petrece cea mai mare parte a vieții. La sosire, el este cătușat, după care mâinile sunt în abraziuni teribile și umflate de vânătăi. Din cuvintele sale, îl hrănesc prost, nu permiteți pacienților să meargă. Unii pacienți sunt în salon de mai mult de șase luni și nu au ieșit niciodată la plimbări.

Au existat cazuri când pe corpul fiului au existat o mulțime de hematoame și el a spus că ordonanții l-au legat și l-au bătut, pretins pentru reasigurare. Acum încep să înțeleagă că fiul meu nu este tratat, și mutilat, l-au arborat pe medicamente psihotrope, pe care le cumpără la cererea medicilor.

Te rog, ajută-ți să oprești acțiunile violente față de fiul meu și să-l protejezi de medicamente.

Singurul motiv pentru care a fost confruntat cu o tragedie - este faptul că admiterea la un spital de psihiatrie, nici unul dintre psihiatrii nu sa deranjat să-și amintească principiul consimțământului informat. Nimeni nu a informat femeia despre toate consecințele posibile ale tratamentului psihiatric și primirea de medicamente psihotrope de către fiul ei, nimeni nu a vorbit despre metodele de diagnostic psihiatric, aplicate la fiul ei despre posibilele cauze ale bolii, și nimeni nu a spus despre posibilele alternative și nu oferă o femeie și fiul ei alegere. Psihiatrii au hotărât totul în sine și acum scriu consecințele tratamentului psihiatric asupra "cursului bolii", în timp ce toată lumea este exact opusul.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: