13) oreion și ceea ce înseamnă)

Așa că am decis să scriu acest B / F despre un porc, care este considerat o mascota de submaravuri!)

Acest porc este mascota revistei bărbați japoneze "Young Magazine" (un analog al unui thread ca Mens Chels). Cu alte cuvinte, acest logo pentru japonezi este asemănător cu iepurele Playboy pentru europeni și americani.







Fanii Petter Solberg consideră "Piggie" un fel de talisman. Subaristă din diferite țări bănuiesc porci pe oglinzile mașinilor lor în memoria istoriei raliului brandului.

Cum apoi băieți!)

Kilometraj: 115000 km

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

Jocu Hryu, ahah, din inimă, Rahmet, citește povestea! Omul Solberg, în raliu pentru a începe), de asemenea, vreau un pulover pe oglindă))







pe oglinda voi lipi un alt porc)

puteți afla unde să obțineți aceste autocolante? Și ca inscripții pe toată lumea acolo, jdm, sti ...

Prietenul meu face :))) suntem în căutarea de poze pe Internet și apoi o face!

frate în versiunea electronică este un porc pentru imprimare?

În cazul în care a fost :) trebuie să văd!
Pielea și LS datele dvs. vkontakte, o voi arunca!

Ononoche, Mikhalych, și cred că de ce subarabii de porci mold pe mașini))

că nu te-am văzut încă în oraș)))

Nu este încă seara, după cum se spune :)

Suba-porc) Da, îmi pare rău că numai subaru din WRC nu este acum implicat (

ce este aceasta (

dar nu-mi plac porcii, ce este in neregula cu mine?)

Hehe ... se întâmplă!
Am uitat să scriu că încă se referă la raliu, Subaru după ce cursa devine murdară ca porc :))

Hehe ... se întâmplă!
Am uitat să scriu că încă se referă la raliu, Subaru după ce cursa devine murdară ca porc :))

încă un punct de atingere! porcul este murdar, după spălare devine un mistre furios sau un mistret)

Versiunea completă a site-ului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: