11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


În cursul săptămânii trecute, toate publicațiile sportive și sportive își câștigă pâinea raportează viitorul lui Neimar. Potrivit zvonurilor, transferul la PSG a fost de 95%, iar toate părțile - tații, unchii, surorile și șeicii - sunt extrem de interesați de această tranzacție. Neimar însuși patinează în tăcere cu echipa la un turneu prietenos din SUA și vizite # 40, eventual cu violență # 41; Cursuri de prelegeri de la Gerard Pique "De ce să rămâi cu noi, Ney?" Așa că am decis să particip cu adevărat la un eveniment atât de interesant și să împărtășesc argumentele cu care a fost aruncată burghezul "shakiristy guru al silabelor". Bine, de fapt, am obtinut toate aceste insides si stiam ca J Junior este aproape plecat la Paris si cat de bun e pentru el. Prin urmare, înarmați cu plictiseală și cu un vocabular greoi, mă duc la o altă dimensiune a acestui lover. P-p-poehali.Am motivul







11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


Neimaru îi place să joace la Barcelona. Da, da, elementul elementar, care pentru natura brazilienilor este foarte important. Stilul jocului echipei se încadrează perfect în abilitățile lui Neimar însuși. El poate lovi cu piciorul, crea și pune oponenți pe fundul lor fără teamă că partenerii îl vor spune. "EE, tu cho, nu este sportiv" - ci dimpotrivă - în persoana lui Pique, Neimar va avea un avocat personal atât pe teren, cât și pe afară. Probabil că mulți vor crede că în PSG îi vor fi permise foarte multe, dar cu toate acestea, Spania este rosie decât Franța # 40, nu-i așa? Doar nu eram într-una, nici în cealaltă. Cursează mai departe

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


Spania. Este chiar țara. Spania, locul unde adevăratele legende ale Braziliei - Ronaldo, Romario, Rivaldo, Ronaldinho și-au petrecut timpul. Poti ghici ce le imbina? Așa este: toți au jucat pentru Barcelona. Ce, probabil, spune că acest club și țara în ansamblul său este un loc splendid pentru a vă arăta talentul pentru acești oameni. În ceea ce privește Franța. Mnnie, bine, nu este rău, doar că nu există un astfel de spirit al trecutului brazilian. în timp ce în Spania, la aproape orice stadion, puteți găsi urme istorice din papucii marilor brazilieni. Dacă un astfel de sacrificial sacru este important pentru Neimar. care sunt chinuiți în cea mai mare parte de către maximaliștii copiilor și adolescenților și nu de mințile pragmatice ale societății moderne, el va rămâne, fără îndoială, în capitala Cataluniei. Noi mergem înainte.

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


În cele din urmă, pentru a deveni un "om în casă" # 40, nu, nu în sensul în care el înțelege coșul de gunoi - să bată soția sa, nazhiratsya și la fiecare șase luni, pentru a lua Rouge. care trag în pădure câteva animale, nu, doar ia o decizie în cele din urmă. Dacă urmați istoria acestei saga. atunci știi că a început cu zvonuri că anturajul lui Neimar nu este de ajuns că se află o dată pe Messi. Un PSG promite dosar Ney morman fabulos, așa că, de asemenea, insistă cu sinceritate că timpul fiului său să iasă din umbra „de 30 de milioane Messi“, doi. După cum puteți vedea, se spune puțin despre dorințele lui Neymar. Îi place că el este decis de mediul înconjurător și nu de el însuși; Iti place sa dansezi la melodia celor care o datoreaza bunastarii lor? Poate, și apoi va avea loc tranziția. Dar dacă, cu toate acestea, el a fost obosit, atunci această situație este cel mai bun moment pentru a spune „este deajuns, eu mă pot decide ce este mai bine pentru mine și am fost mulțumit cu totul în această nenorocită Catalonia“. Pognalli.







11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


Oportunitatea de a participa la cea mai bună confruntare a planetei El-Classic nu este o mică problemă, este o lume întreagă în care este plăcut să se scufunde și să se confrunte cu cea mai bună echipă din lume de astăzi.

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


Finanțe. Chiar dacă PSG are 222 de milioane pentru un transfer, implementarea sa este o afacere destul de dureroasă. Este cunoscut faptul că pentru a trage aceeași sumă clubul nu poate, prin urmare, un transfer se poate face prin intermediul Fundației Oryx Qatar Investments Qatar Sport, care a cumpărat contractul de brazilian și „da“, el la Paris. DAR, un astfel de sistem este plină de conflict cu UEFA, ca fondul funcționează și PSG, și în conformitate cu legile, proprietarul nu poate investi mai mult de 30% din veniturile anuale, care este de aproximativ 500 de milioane-ta. Și, din moment ce transferul în trage pe deplin în cât mai mult de 300 :. 50 de milioane de bonus pentru semnare, salariul de mai mult de 30 și contractul în sine în unitatea de șase cifre rotunde 222nd - ceva să creadă în posibilitatea unei astfel de oborudki foarte dificil. Există o variantă cu plata în rate pe mai mulți ani pentru 40-50 de milioane de euro. Asta e doar la Barcelona, ​​vânzare Neimar care ca un os în gât, și, probabil, nu va sunt de acord cu astfel de zvon variant.Hodit că PSG pot atrage sponsori, cum ar fi Nike, și cheltuielile să pună în aplicare o parte a transferului, dar eu nu sunt bun la aceste tranzacții de bani , V-am spus că cheltuielile în aceste circumstanțe sunt extrem de dificile, așa că vom trece mai departe.

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


Deveniți o legendă de Barcelona este mai scump, mai degrabă decât - legenda PSG. acest lucru este de înțeles, așa că vom merge mai departe.

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


LALIGA, până în prezent, campionatul cu cele mai puternice cluburi ale planetei. Câștigătoare care merită mai multe în ligă 1. Și să marcheze Madrid, Atletico sau Sevilla sunt ori mai onorabile decât aceleași goluri la porțile de la Monaco, Marseille și Lille.

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


Faptul că Neimar rămâne declarat însuși lui Piquet. Și DA DA costă 3 motive simultan. La urma urmei, putem pune la îndoială cuvintele acestui om, pilonul Barcelonei și întregul câmp de informare din Catalonia. Nu, tovarăși, totul este clar și evident - după un astfel de tweet

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


speranțele Qatarilor lacomi pur și simplu nu rămân, viiuuu.

11 Nu și de ce Neimar nu va merge la PSG - știri de fotbal HD


Asta e tot. Aceasta a fost analiza mea a zvonurilor despre plecarea lui Neimar. Totul a fost foarte informativ și proaspăt, bineînțeles. Mulțumesc, cei care au citit cuvintele "Mulțumesc, cei care citesc cuvintele" sunteți pur și simplu adorabili. Și, desigur, HALLLLA MADRID, o glumă, știu că ești pentru Barca topite.CHAO

Opțiunea cititorilor







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: