5 Secretele modului de a accelera browserul Google Chrome, gratuit

Home »Internet» 2 Căi secrete de a accelera Google Chrome, despre care probabil nu știați


Salut, folosiți Google Chrome? Și eu îți place? Și am început să-mi placă după ce am făcut niște manipulări simple și mi-am accelerat semnificativ activitatea!







5 Secretele modului de a accelera browserul Google Chrome, gratuit

Din moment ce am observat că, pe termen lung, browserul începe să se simtă "tupit".

Dar toate acestea în trecut, am găsit câteva modalități simple de a accelera Google Chrome, îmbunătățind foarte mult sănătatea și nervii mei =)

Apropo, aceste metode de accelerare și posibilitățile secrete ale browser-ului pe drum nu se rostogolească, și pentru că am avut destul de sudoare, și va aduna toate cele mai eficiente și mai simple soluții pentru crom de lucru excelent.

Sincer, eu sunt mai mult fan al Mozillai, iar eu nu folosesc Chrome pe o bază zilnică, dar de câteva ori ma ajutat. Sunt absolut sigur că fiecare program are argumente pro și contra.

Pentru fiecare propria lui, eu respect alegerea ta și nu presupune să îndrăznesc să afirme și Wuxi ** camping-l, l folosească, dar acest lucru este un rahat, nu există nici un folos carora le place, pur și simplu personaliza și de a optimiza pentru ei înșiși, și ar fi cool!

Accelerați Google Chrome, în 2 pași

Deci, aceste metode sunt simple și gestionează chiar și cel mai nemotivat membru al comunității de Internet, consumator de carne, dar totuși, repet, ele sunt greu de găsit.

La sfârșitul acestui articol voi da câteva secrete despre Chrome, am aflat despre ei și șocat, se transformă acest program, care pur și simplu nu știe cum, cu excepția faptului că cruciulițe și este un punct de discuție ...

De exemplu, un browser de la Google poate fi folosit ca media player pentru a reprezenta? Sau scrieți și trimiteți scrisori fără a intra în cutia poștală! ...

Să vorbim despre asta mai târziu, și acum pe tema articolului.

Am simplificat sarcina cu care am petrecut mai multe ore pentru a colecta materiale (pe care, de altfel, m-am încântat), încercați-o și dați-o stoarcere.

Câteva jetoane și secrete de browser

M-am gândit și am decis cum să relatez bonusul în jurul a două, că nu există nici un cip pe care dorm, ci capital. Și apoi mă uit că deja începi căscatul.







Și toate oportunitățile care există în Google Chrome, puteți aplica cu ușurință și imprima chiar descărcarea mea „mici“ de selecție a, da, și există tot ce trebuie să știți despre Windows 7.8 de la instalare la personalizare și un întreg buchet, ai putea avea nevoie de fiecare care utilizează computerul și Internetul, în general nu profită de acest păcat =) Descărcați gratuit.

5 Secretele modului de a accelera browserul Google Chrome, gratuit

Voi termina, există o mulțime de jetoane și secrete în Google Chrome, pe care utilizatorii pur și simplu nu le cunosc și nu le cunosc. Și aici și în zadar, aceste trucuri se răcească, se pot răci diversifica utilizarea browser-ului, în general, recomand tuturor!

Aici, de exemplu, câteva trucuri:

Pretindeți-vă că sunteți un dispozitiv mobil cu o conexiune lentă la internet.

Creșteți stabilitatea prin descărcarea Flash numai atunci când este necesar ..

Utilizați Chrome ca player media.

Citiți parolele ascunse de asteriscuri.

Și multe lucruri pe care cetățeanul obișnuit nu le știe, am strâns toate aceste secrete într-un singur loc și vă sugerez să descarc un singur fișier ...

5 Secretele modului de a accelera browserul Google Chrome, gratuit

Bine facut! Afacerea este angajată, mă gândesc, de asemenea, unde să mă duc =) Nativ gata să aștepte totul și darurile cer acum - al tău trebuie să aibă Antokha, cazul.

Această luptă a fost Yandex și Google. În Linox această luptă nu este respectată. Cho ei caută aceste! Care este utilizarea bara de instrumente în plus? Aceste lupte ferme deja au intrat! Dacă vreunul dintre vulgare din ferestre, astfel încât altul va pieri în suflet, va tăia ceva. Iar acești furișori, dar ce putem spune despre om, imaginea și asemănarea lui Dumnezeu!

Multe mulțumiri pentru aceste informații. Voi încerca cu siguranță totul.

Cromul pe care îl folosesc în mod constant - Internetul mobil pe acesta prezintă cele mai bune rezultate printre alte browsere.

A efectuat teste pe browser-ul Mozil, Yandex, Opera.

Aceasta este doar opinia mea.

Corect a spus Nicolae: "... utilizați ceea ce vă place, doar ton și optimizați pentru tine, și va fi misto!"

Nicholas! În general, nu am înțeles această explicație, vă rog să explicați cu claritate cuvintele: "Închidem procesul de" frânare ", pentru asta intrăm în instrumente:
În controler, ne uităm la parametrul amintirii unui pacient cu probleme și îl tratăm cu un pendel magic. " Cu sinceritate, Valery

Desigur, Valery, Sori, dacă nu este clar exprimată.

Ne uităm la lista de procese și identificăm cel care, mai presus de toate, îngreunează memoria, procesorul. Există un buton pentru "finalizarea procesului". Astfel, puteți opri procesul care este aproximativ "blunted" =)

Îmi cer scuze, dar metoda descrisă este complet proastă.
că cromul a funcționat foarte repede, este necesar cache-ul său să se miște pe un disc de ram,
atunci browserul va zbura cu adevărat.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: