5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Bună, fetelor!
Astăzi am decis să scriu un post până la sfârșitul anului cu privire la măștile pe care le-am folosit în acest an și care sa încheiat acolo, erau cinci.
Tipul părului meu: grăsime la rădăcini, normală în lungime, cresc o culoare naturală.







Masca pentru par JOJO Haircosmetics Vanilla Haircream

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Masca poate fi utilizată în două moduri:

1. după șampon, ca și balsamul
2. și ca o procedură spa - pentru a lăsa pe păr până la 30 de minute

Pentru prima dată a făcut o mască, ca o procedură de spa după ce a suferit ondulatoare (păr făcut). Efectul după ce m-am dus nebun, nu alege un alt cuvânt, pentru că am văzut un fir de păr uimitoare care strălucește nu este chiar pe soare, care sunt păr ideal pentru păr, păr neted și grăsuț și perfect drepte. Părul este bine hrănit și umezit, și chiar vorbirea nu se referă la uscăciune.
Și acum este la fel de simplu ca și balsamul: efectul este aproape același, dar luminozitatea este puțin mai mică. În ambele cazuri am pus o mască pe părul umed, dar apoi nu spăl cu șampon. Piepteni de păr fără probleme, masca nu zhirnit păr.

minciună par după cabină, și atunci când a cerut să ia o fotografie de păr prietena, ea a fost încântat și a zis: „Ce clasa ai face parul azi!“. Și au devenit cu adevărat după mască ca și cum nu ar fi ale mele, pentru că arată pur și simplu uimitoare.
Deoarece fotografia se află pe stradă, vântul este puțin dezordonat, așa că îmi cer scuze:

5 Borcane goale de măști de păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Mască pentru păr Cream-Beauty Fort


5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Această mască se referă la următorul subtip: organic. Cosmetics Beauty Cream, cu adevărat natural, are un termen scurt de conservare și ar trebui să fie păstrat în frigider. Atras mai mult, desigur, în această mască este că este considerată o mască pentru creștere.

Mască cu un miros de plante de ace de pin și rozmarin, pentru mine aroma este plăcută și pe păr în urma nu rămâne. Este groasă, dar nu densă, ca un sufle. Distribuit ușor pe păr.

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Rezultat: Îmi umezesc părul cu apă curgătoare încât sunt destul de umede și distrug masca, mănâncă rădăcinile, apoi împachetez totul într-un turban și fac singur lucrurile mele.

Flushing masca, masca dă o baie spumă în baie. Parul umed este deja foarte neted și plăcut la atingere. Dar, din păcate, în ziua următoare, capul meu era deja murdar, așa că data viitoare am decis să spăl masca cu șampon.

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Părul după mască: neted, strălucitor, bine hrănit.
Masca va ajuta la pierderea parului. Dar despre cresterea parului, producatorul a fost incantat, pentru ca nu a adaugat nici o crestere. Folosind numai această mască ca mijloc de a părăsi industria pentru un centimetru standard.

Îngrijirea părului Brelil Numero Refacerea cu ovăz


O mască foarte senzațională de la care mă așteptam la miracole.

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki






Masca are un miros frumos de cosmetică, rămâne pe păr timp de o zi, poate întrerupe parfumul. Consistența este cremoasă, dar părul este spălat puțin cam complicat. Consumul este destul de economic.

5 Borcane goale de măști de păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Efect: Am pus crema înapoi de la rădăcini de aproximativ 10 cm și lăsați-o timp de 5 minute.

Când se spală, se simte că părul este foarte neted și plăcut la atingere, moale și matasos.

Dar volumul pe care îl mănâncă foarte puternic, părul este neted și coada pare sănătos. Din moment ce părul meu a fost sănătos și strălucitor, așteptam un efect incredibil, dar nu l-am văzut. Poate pentru parul uscat sau deteriorat grav, această mască dă un efect wow, dar nu-l văd pe părul sănătos și o mască ma dezamăgit.

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Masca de păr Ecolab activează creșterea părului


Am vrut să mă familiarizez cu acest brand de mult timp, de aceea am luat imediat mai multe produse și mi-a plăcut toate acestea în mod nebun. Masca a ales mult, și, desigur, în cele din urmă a decis să ia pentru creșterea părului

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Consistența măștii seamănă cu cremă, nu cu apă, dar nu groasă.
Mirosul este foarte placut, dulce, aminte de aroma untului de Shea, pe parul meu nu este de mult timp.

5 Borcane goale de măști de păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

efect:

despre creșterea nu, creșterea părului nu se activează, a oprit părul vopsit și nu a crescut mai mult de 1 cm. Este păcat, dar am sperat. A pus masca pe rădăcini timp de o oră și sub pălărie, nu a dat nici un efect.

Lungimea a fost aplicată timp de 5 minute, aici efectul este deja excelent. Parul este strălucitor, neted, matasos. Parul este perfect perfect și ușor de pieptat după. Cel mai important lucru care nu hrănește părul și trebuie să se spele cu regularitatea obișnuită.

Datorită uleiurilor din compoziție, masca hrănește perfect părul și chiar și vârfurile nu arată uscate. Și arată sănătoși și strălucitori.

Părul după mătase, stilul în prima zi după spălare este păstrat prost.

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Mască pentru păr Magic Glance BOTANICA Păr de lux


Recent, acest brand profesional începe să devină popular, iar o serie de creștere, inclusiv aici și cu mine, nu a trecut de petrecere.

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Masca pentru consistență este lichidă, cremoasă și, prin urmare, nu este economică. Se răspândește cu ușurință peste păr.

Mirosul măștii este uimitor! Acesta este probabil cel mai frumos lucru din această mască. Miroase de gem de caise, mirosul de par ramane o zi. Debitul este rapid, volumul este de numai 75 ml.

5 Borcane goale de măști de păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Aplicare și efect:

Masca se aplica dupa samponare, frecarea bine în rădăcini, iar apoi este distribuit spre stânga și o lungime de 5 - 10 minute. După ce ați spălat bine. Rădăcina măștii nu este aproape neîncălzită, am un tip de păr gras.

Creșterea părului a crescut? Nu, nu este. Aplicat trei săptămâni, urmărit, dar nu am văzut niciun rezultat vizibil. Poate că este necesar să se utilizeze o mască în legătură cu șampon și balsam din aceeași serie, dar singur nu a fost dat efect. Și un borcan pentru a face un pic mai mult, încă de creștere a părului, mai degrabă decât doar a pleca, astfel încât acesta va fi folosit mai repede, cu atât mai mult în persoană la rădăcinile mele a durat mai mult de o lungime de bază. Sunt o persoană economică și am avut de 11 ori această mască, dar nu am aplicat-o mereu la limită.

Dar, în termeni de fonduri uhodovyh această mască funcționează foarte bine chiar.

În primul rând, părul după spălare nu este încurcat, neted și ușor de pieptene.

În al doilea rând, strălucirea este atașată la păr, desigur, nebun. Chiar mi se pare mai bine decât uleiurile, iar problema cu masca obișnuită de cumpărare este mult mai mică și trebuie să o păstrați mai puțin.

Fotografie fără bliț:

5 Borcane goale de la măști pentru păr, onoruri în acest an, horoshisty și trestechniki

Rezultat: masti preferate raportul beneficiu / cost al acestui an au fost: Masca de par JOJO HAIRCOSMETICS Vanilie Vanilie Haircream si masca de par Ecolab Activează cresterea parului

Vă mulțumesc pentru atenție!

Fast food







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: