33 "Luka" klemans poezie, modă

Clemence Poésy din Paris este cunoscută nu numai pentru rolul lui Fleur Delacour în "Harry Potter". dar și cu stilul său neglijent, cu adevărat francez, despre care ea însăși descrie ca fiind "confortabilă, liberă și poetică". Aparent, brandul Chloé a ales această fată miniaturală cu fața ei. În ziua 33 a nașterii actrita si model, am decis să-l examineze mai casual și „festiv“ du-te afară și vă oferă o selecție de 33 „arcuri“ frumusete boem.







33

33

Poezia este un fan al îmbrăcămintei de epocă. Oriunde a fost, ea mereu caută magazine în care poți să scuipi haine de diferite epoci. icoane ei stil: "Patti Smith, Joan Bayes, Mick Jagger, Marianne Faithfull, precum și orice femeie cu poze expresioniste austriac Egon Schiele".

33

33

33






33

Baza dulap Clemence: grosier pantofi plat sau tocuri mici, jachete tăiate gratuite, pălării, cămăși pentru bărbați și, desigur, blugi. „Dacă mă vreodată căsătorit, iar apoi ceremonia va fi în blugi, eu îi iubesc un adolescent am pictat perechea lor preferate le-a scris referințe bibliografice.!“ - împărtășit dragostea lui de denim într-un interviu cu actrita.

33

33

33

Dar, de asemenea, rochii mici, nu neapărat negru, în dulapul fetei de ziua de azi nu există un loc.

33

Nu poartă coliere sau brățări mari; concentrându-se imaginea sa poate fi de mătase bluză arcul, broderie pe guler, sau un sac de clasic, de exemplu, legendarul Chanel 2.55. Din bijuterii Poesy iubește numai inele - au multe și amestecă în mod constant într-un "arc" cele mai diferite modele.

33

Fostul director de creație al Balenciaga, Nicolas Ghesquiere, astfel răspunde despre Clemence: „Este o actriță frumoasă, stilul ei uimitoare - foarte natural, foarte franceza Ea are o frumusețe proaspătă, tineresc, cu dragoste și înțelegere de moda.“.

Ne dorim ca muzeul lumii modei să nu-și piardă farmecul și în 40 de ani și mai multe noi roluri interesante!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: