25 Citate cele mai izbitoare de gennady onishchenko - articole

Rospotrebnadzor a impus interzicerea furnizării de produse Roshen Rusiei - unul dintre cei mai mari producători de cofetărie din Ucraina. Potrivit șefului Rospotrebnadzor Ghenadia Onishchenko, examinarea produselor Roshen, selectată în lanțurile de magazine din Moscova, a arătat că produsele de cofetărie nu corespund parametrilor declarați.







SmartNews a decis să aleagă unele dintre cele mai frapante declarații ale lui Ghenadi Onișcenko.

Dacă citiți Vechiul Testament, atunci veți găsi răspunsuri la toate întrebările, inclusiv holera din Ucraina. Au fost formulate reguli de igienă personală, reguli pentru carantină. Tot ceea ce este scris ca reguli sanitare nu este altceva decât o interpretare profesională a Vechiului Testament.

Suntem la un pas de un deceniu de groază când majoritatea cetățenilor noștri vor fi lăsați la dispoziția lor. Și nu există un inamic mai teribil pentru cetățenii noștri decât pentru el.

Nu căutați aventură pe cap și pe tractul gastro-intestinal. Suntem oameni cu o tradiție de a mânca. Mănâncă ceea ce este folosit pentru memoria dvs. genetică.







Îmi amintesc concetățenilor noștri că hamburgerii, chiar și fără viermi, nu sunt alegerea potrivită pentru populația Moscovei și a Rusiei. Această hrană nu este a noastră.

Este necesar să se măsoare eficacitatea staționării la un raliu cu amenințarea de contaminare reciprocă cu virusurile gripei și non-gripei.

Noaptea ne-am dus să verificăm tunelurile și am văzut pe acești bărbați frumos, care au călcat cabluri electrice, ceea ce le-a făcut să eșueze și chiar trenurile s-au oprit. Astăzi, din păcate, omenirea se află în urma luptei împotriva acestor animale, deoarece șobolanul este mult mai în vârstă decât omul. Când strămoșii noștri erau încă pe toate patru, șobolanul era deja un animal corporat.

Se spune că aproape că am recrutat de la tocurile Ministerului Apărării și de la instalația Grad pentru a cânta cioară. Nu, nu am avut o astfel de intenție nici măcar în cel mai rău coșmar. Toate ciorile tale preferate sunt vii. Moscova este, în general, capitala umanismului.

Din anumite motive, nu am mai văzut încă o singură persoană care să stea pe stradă și să bată la pământ cu mâinile și picioarele, îngrijorând că nu există vin din Moldova în magazine.

În curând voi încheia o alianță cu Moldova și voi merge cu arme la gata pentru furnizorii noștri interni, care sunt mereu huliganizați pe piața vinului.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: